27.02.2020 r. serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Europie pod honorowym patronatem prof. Bogusława Liberadzkiego. Nagrodą główną jest trzydniowy wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

XIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O EUROPIE

Zespół Szkół Ponadpodstawowych zaprasza do wzięcia udziału w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Europie pod honorowym patronatem prof. Bogusława Liberadzkiego.

Konkurs odbędzie się 27 lutego 2020 r. o godz. 10.00 w ZSP  w Chojnie.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie klas I szkół   ponadpodstawowych powiatu gryfińskiego.  Zasadniczym celem konkursu jest  propagowanie wiedzy o Europie.

Drużyna, która wygra Konkurs pojedzie wraz z opiekunem na trzydniowy  wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, ufundowany przez europosła Bogusława Liberadzkiego

INFORMACJA DLA SZKÓŁ – POWIATOWY KONKURS WIEDZY O EUROPIE 2020

KARTA ZGŁOSZENIA

Zgoda na udział w konkursie