27.09. – 18.10. 2019 r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza zorganizowali zbiórkę nakrętek na rzecz potrzebujących.

Zbiórka nakrętek na rzecz potrzebujących

Od 27 września do 18 października 2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza prowadzili w naszej szkole zbiórkę nakrętek. Społeczność szkolna – jak  zwykle nie zawiodła. Uzbieraliśmy dwa duże worki.

Plakaty informujące o zbiórce wykonała uczennica klasy 2 WZ, Julia Kornecka. Ciężkie worki pomógł zanieść na miejsce zbiórki Kacper Dybizbański z klasy 2 bd LO. Pamiętajmy, że każda tona nakrętek to spora suma pieniędzy – w tym przypadku pieniędzy niezbędnych na  leczenie i rehabilitację. Finał zbiórki i przekazanie nakrętek nastąpił 18 października. Wszystkim dziękujemy za udział w zbiórce i jednoczesnie apelujemy: NIE WYRZUCAJ PLASTIKOWYCH NAKTĘTEK DO KOSZA. Przynieś do szkoły. Wolontariusze nie raz jeszcze będą je zbierać dla kogoś, kto potrzebuje pomocy.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza

mgr Aneta Żurawska