27.10.2018 r. wycieczka na mecz ligowy z udziałem uczniów ZSP w Chojnie.

Mecz ligowy z udziałem uczniów ZSP w Chojnie

W sobotę 27 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły, w ramach promowania zdrowego stylu życia, wybrali się na stadion miejski w Chojnie. Celem wycieczki była obserwacja meczu ligowego klasy okręgowej pomiędzy MKS Odra Chojna, a zespołem Mierzynianki Mierzyn.

Tego dnia na murawę boiska przy ulicy Wojska Polskiego 16 w barwach Odry wybiegło pięciu uczniów naszej szkoły: Adrian Dopierała, Filip Lewandowski, Oskar Piątek, Dacjan Koster i Szymon Waniel. I to właśnie po strzale Szymona w 25 minucie Odra objęła prowadzenie.

Jednak gospodarze z prowadzenia cieszyli się tylko przez 10 minut. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Druga połowa dla drużyny Odry zaczęła się bardzo źle. W  59  minucie drugą bramkę zdobyła Mierzynianka, a na domiar złego Odra od 67 minuty musiała grać w 10, po czerwonej kartce dla jednego z zawodników. Mimo ambitnej walki i  kilku sytuacji, wynik nie uległ zmianie.

Kolejne wyjście na mecz już w marcu. Wszystkich chętnych zapraszam.

mgr Rafał Kaliciak