28.02.2018 r. odbył się IX Turniej Piłki Siatkowej.

IX TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W RAMACH WSPÓŁPRACY Z 5 PUŁKIEM INŻYNIERYJNYM W SZCZECINIE PODJUCHACH

28 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się IX Turniej Piłki Siatkowej w ramach współpracy z 5 Pułkiem Inżynieryjnym w Szczecinie Podjuchach. Udział w turnieju wzięły następujące drużyny: reprezentacja 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie Podjuchach – obrońcy tytułu sprzed roku, reprezentacja Komendy Państwowej Straży Pożarnej z Gryfina, reprezentacja Nadleśnictwa Chojna, reprezentacja uczniów naszej szkoły oraz drużyna nauczycieli z ZSP Chojna. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, więc odbyło się aż 10 zaciętych pojedynków.

Po czterech godzinach zmagań poznaliśmy końcową klasyfikację. Podobnie jak w ubiegłym roku – bezkonkurencyjni okazali się żołnierze z 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie Podjuchach. Warto zaznaczyć, iż turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, a rywalizacji sportowej towarzyszyła idea Fair Play.

Już teraz zapraszamy na jubileuszowy X turniej, który już za rok.

Klasyfikacja końcowa:

1. 5 Pułki Inżynieryjny w Szczecinie Podjuchach
  2. Reprezentacja uczniów ZSP Chojna
  3. Nadleśnictwo Chojna
  4. PSP Gryfino
  5. Nauczyciele ZSP Chojna.

mgr Grzegorz Michasiuk