28.10.2015 r. szkolna grupa WOPR przeprowadziła szkolenie uczniów SP w Krzymowie z zakresu pierwszej pomocy.

ŁĘKITNY PATROL W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRZYMOWIE
28 PAŹDZIERNIKA 2015 r.

Dnia 28 października 2015 roku Młodzieżowa grupa WOPR przy ZSP, wzmocniona uczniami klas pierwszych, ruszyła na szkolenie uczniów Szkoły Podstawowej w Krzymowie z zakresu pierwszej pomocy.

Uczniom została przekazana wiedza z zakresu pierwszej pomocy Resuscytacji Krążeniowo- Oddechowej oraz zachowań w sytuacjach zagrożenia życia .

Następnie uczniowie zapoznali się ze sprzętem ratowniczym.

Na koniec zajęć uczniowie zapoznali się z symbolami obowiązującymi nad zbiornikami wodnymi grając w karty Błękitnego Patrolu.

Na koniec zajęć Dyrekcja wraz z gronem nauczycielskim Szkoły Podstawowej w Krzymowie podziękowała Młodzieżowej Grupie WOPR przy ZSP za przekazanie tak wartościowej wiedzy.

Opiekun Marek Łągiewczyk