29.03.2021 r. wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie

29.03.2021 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie. Z powodów pandemicznych konkurs odbył się na zasadach zdalnych. Uczniowie otrzymali link aktywacyjny do testu i mieli czas na rozwiązanie zadań od godziny 8.00 do godz. 16.00. Przed konkursem uczniowie otrzymali pełną instrukcję, ale nad sprawnym przebiegiem konkursu w formie zdalnej czuwały osoby zgłaszające uczniów do konkursu. Olimpiada polegała na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 30 pytań testowych, na co przeznaczone było 45 minut oraz dodatkowe 10 minut na sprawy organizacyjne. Każdy uczestnik niezależnie od osiągniętego wyniku otrzyma dyplom. Organizator zobowiązuje się przekazać wyniki do 19.05.2021 r.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie:

1. Górska Julia, kl. 1 b LO
  2. Leszczyńska Oliwia, kl. 1 b LO
  3. Wróbel Kacper, kl. 2 abd LO
  4. Kuzdak Oskar, kl. 2 acp LO
  5. Wrona Dominika, kl. 2 acp LO
  6. Szachnowska Weronika, kl. 2 bdp LO
  7. Markiewicz Klaudia, kl. 2 bdp LO
  8. Lorenc Zuzanna, kl. 3 ac LO
  9. Lorenc Jakub, kl. 3 bd LO

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki.

mgr Łukasz Makowski