29.11.2017 r. odbyły się eliminacje szkolne Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

Turniej Budowlany „Złota Kielnia”  eliminacje szkolne

W dniu 29 listopada 2017 r. odbyły się szkolne eliminacje Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Celem turnieju jest pogłębianie wiedzy zawodowej z zakresu budownictwa i  podnoszenie poziomu wiedzy budowlanej, doskonalenie umiejętności praktycznych w  wybranym zawodzie, kształtowanie umiejętności samodzielnego przyswajania wiedzy i  kształtowania umiejętności zawodowych, zapoznanie młodzieży z najnowszymi rozwiązaniami materiałowymi oraz technologicznymi wykonania robót i usług budowlanych, przygotowanie uczniów do podejmowania pracy zawodowej.

Do eliminacji szkolnych przystąpiło 12 uczniów klasy III MZ: Nesterowicz Szymon, Kamil Łuczyszyn, Eryk Madera, Patrycja Pawlicka, Michał Marczak, Jakub Soroczyński, Marek Studziński, Kamil Nienałtowski, Hubert Stelmach, Łukasz Tałandzis, Kacper Baczyński i  Wojciech Dębowski.

Eliminacje szkolne polegały na rozwiązaniu 40 zadań testowych związanych z  budownictwem, a w szczególności z kwalifikacją dotycząca zagadnień malarsko – tapeciarskich. Największą liczbę punktów zdobył Eryk Madera, który będzie reprezentował szkołę podczas eliminacji okręgowych.

Odpowiedzialna: mgr inż. Andżelika Szkuciak