3.10.2019 r. uczniowie klasy 1 abd LO uczestniczyli w wycieczce integracyjnej.

Wycieczka integracyjna klasy 1 abd LO do Szczecina

3 października 2019 r. klasa 1 abd LO wraz z wychowawczynią uczestniczyła w wycieczce do Szczecina.

Integrację zespołu klasowego rozpoczęliśmy od obejrzenia seansu filmowego w kinie Helios pod tytułem ,,Nieznajomi” w reżyserii Tadeusza Śliwy. To polska wersja włoskiego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, połączenie komedii z dramatem o świetnym scenariuszu i  z doborową obsada aktorską.

Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin Fun Jump, gdzie mogliśmy popracować nad  formą fizyczną. Pod bacznym okiem instruktora mieliśmy okazję pograć zespołowo, poćwiczyć skoki, salta i inne mniej lub bardziej skomplikowane figury fizyczne.

Klasa bawiła się wybornie, spędzając ze sobą czas i poznając się w innych okolicznościach niż w szkole. W drodze powrotnej udaliśmy się na wspólny posiłek i tym miłym akcentem zakończyliśmy wycieczkę.

mgr Anna Jabłońska -Wróbel