3.11.2011 r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w warsztatach nt. Planowanie kariery zawodowej.

Planowanie kariery zawodowej z doradcą zawodowym w klasie  III b

03 listopada 2011 r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w dwugodzinnych warsztatach  dotyczących wyboru zawodu.

Zajęcia prowadzone były przez panią mgr Agnieszkę Rekść – doradcę  zawodowego, pracownika Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Chojnie.

Uczniowie wysłuchali wykładu na temat wyboru różnych ścieżek drogi zawodowej. Obejrzeli prezentację multimedialną oraz pracowali w grupach –   tworzyli linię życia, układankę edukacyjną , dokonywali wyboru swojej drogi zawodowej.

\

Uczestnictwo w warsztatach pomogło niektórym uczniom w podjęciu decyzji dotyczącej przyszłej ścieżki zawodowej, innych upewniło o dobrym  wyborze przyszłej drogi zawodowej.

Warsztaty zorganizowane zostały przez wychowawcę  klasy 3b  mgr Barbarę  Dybczak we współpracy z pedagogiem szkolnym mgr Karoliną Kubowicz.