3.12.2020 r. odbył się szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

3 grudnia 2020 r. w ZSP w Chojnie odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs realizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu edukacyjnego pn. „Kultura bezpieczeństwa”.

Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: mgr Monika Kowalska, mgr inż. Andżelika Szkuciak i mgr Emilia Marcinkowska, przeprowadziła test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru w formie zdalnej. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 7 uczniów z  klasy 2 PM: Paweł Krupiński, Kacper Kudłak, Michał Rosłon, Szymon Trębacz, Szymon Michalak, Dariusz Matwijów i Kacper Matuszewski.

Szymon Trębacz i Szymon Michalak, którzy uzyskali największą liczbę punktów, będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych konkursu w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych etapach konkursu.

mgr Emilia Marcinkowska