30.03.2019 r. uczniowie naszej szkoły kibicowali zawodnikom rozgrywek ligowych MKS Odra Chojna – Piast Chociwel.

Wyjście na mecz MKS Odra Chojna – Piast Chociwel

W sobotę 30 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły, w ramach promowania zdrowego stylu życia, wybrali się po raz drugi w tym roku szkolnym na stadion miejski w Chojnie. Celem wycieczki była obserwacja meczu ligowego klasy okręgowej pomiędzy MKS Odra Chojna, a zespołem Piasta Chociwel.

Mecz był toczony w dobrym tempie. Oba zespoły miały po kilka dogodnych sytuacji do  zdobycia bramki. Jako pierwsi swoją szanse wykorzystali zawodnicy Odry, a konkretnie Jakub Pożyczka, który zdobył bramkę w 22 minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z  bocznego sektora boiska. Niestety w 38 minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla  zespołu z Chociwla. Wykorzystał go Marek Ufnal z zespołu Piasta. W drugiej połowie, mimo kilku doskonałych sytuacji, wynik nie uległ zmianie.

Zawodnikom kibicowali Dominika Hreczyńska, Milena Kupczak, Paulina Sawko z klasy 3  TH oraz Aleksander Panicz z klasy 3MZ.

mgr Rafał Kaliciak