Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

30.09.2015 r. odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna szkół ponadgimnazjalnych.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna szkół ponadgimnazjalnych

 

Dnia 30 września 2015 roku w Gryfinie odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięły udział dwie reprezentacje naszej szkoły. Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców w klasyfikacji końcowej uplasowały się na pozycji drugiej.

Poniżej prezentujemy wyniki indywidualne naszych zawodników:

100 metrów                                                              100 metrów
Adrian Sim 12.72 – 1 miejsce                                   Monika Karpicka  13.69 – 2 miejsce
Kacper Kośmider  13.48 – 4 miejsce                        Karina Kostka 13.82 – 3 miejsce
400 metrów                                                              400 metrów
Mateusz Mikuć   60.40 – 3 miejsce                           Katarzyna Grabowicz  80.81 – 4 miejsce
Jakub Zdrada  64.19 – 4 miejsce                               Justyna Jaz 85.21 – 6 miejsce
1500 metrów                                                            800 metrów
Mateusz Sobolak  5:06.57 – 3 miejsce                      Justyna Mularczyk 2:59.12 – 3 miejsce
Jakub Werner  5:46.58 – 4 miejsce                            Aneta Jaz 3:10.88 – 6 miejsce
Skok w dal                                                               Skok w dal
Dawid Jaskowski 5.59 – 1 miejsce                           Patrycja Matusiak 4.63 – 1 miejsce
Jakub Surowiecki 5.07 – 3 miejsce                           Aleksandra Dróżdż 3.68 – 6 miejsce
Pchnięcie kulą                                                          Pchnięcie kulą
Norbert Bigos 12.16 – 1 miejsce                               Dorota Kałużniak 8.71 – 1 miejsce
Konrad Szafrański – 11.03 – 2 miejsce                     Paulina Burek 7.19 – 2 miejsce
Sztafeta 4×100                                                          Sztafeta 4×100
51.79 – 2 miejsce                                                       57.36 – 2 miejsce


Wszystkim reprezentantom naszej szkoły dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy drugich miejsc w klasyfikacji generalnej zawodów.

linki

galeria