4.03.2017 r. odbył się etap okręgowy XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

XXX OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH
etap okręgowy

W dniu 4 marca 2017 r. Zespół Szkół Budowlano – Technicznych w Stargardzie był gospodarzem i organizatorem XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych na etapie okręgowym.

Sponsorami Olimpiady byli: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, firmy – sponsorzy główni: Fakro, PPG, Stowarzyszenie Producentów Cementu, sponsorzy okręgu: Samsung, Mega, Atlas, Marbud, Sanit.

Do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych przystąpiło 21 uczniów z 5 szkół ponadgimnazjalnych. Z naszej szkoły w zawodach okręgowych wzięła udział uczennica Daria Jakubowska z klasy III TB, która uzyskała 12 miejsce.

Wicestarosta Iwona Wiśniewska, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Stargardzie Jerzy Hernet oraz Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Ciach wręczyli uczestnikom Olimpiady dyplomy uczestnictwa i upominki, ufundowane przez sponsorów.

mgr inż. Anna Szemiot – Trzecka