4.12.2020 r. odbył się I etap ogólnopolskiego konkursu „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”.

„Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”

4 grudnia 2020 r. odbył się I etap ogólnopolskiego konkursu „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”, który organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Słupsku. W tym roku naszą szkołę reprezentują dwie uczennice z klasy 3 TH – Wiktoria Klimela i Paulina Michałowska.

Dziewczyny wzięły udział w teście wiedzy zawodowej, który przeprowadzony był w macierzystej szkole, a uzyskane wysokie wyniki stały się dla nich przepustką do udziału w kolejnym etapie. Zakwalifikowały się do najlepszej 13, wyłonionej spośród wszystkich uczestników. Już 18 marca 2021 r. w Hotelu *****Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka będą walczyły w finałowym etapie o tytuł najlepszego technika hotelarstwa w Polsce.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych!

Opiekun konkursu:

mgr inż. Bianka Małysz – Lewandowska