6.02.2020 r. Hubert Kwiecień z kl. 2 TI i Natalia Ziembowska z kl. 3 b LO otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom
Prezesa Rady Ministrów

6 lutego 2020 roku, w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Szczecinie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Z naszej szkoły stypendia otrzymali Hubert Kwiecień z kl. 2 TI i Natalia Ziembowska z kl. 3 b LO, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem w danym typie szkół.

Stypendia najlepszym uczniom wręczyli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/2020 otrzymało 188 uczniów z  województwa zachodniopomorskiego. Wydarzenie swoimi występami uświetnili: Kinga Chmielewska, która współpracuje z orkiestrą Filharmonii Szczecińskiej oraz Baltic Neopolis Orchestra, Paweł Filipowicz – student II roku studiów, Stypendysta Ministra Kultury oraz  Iwona Grysak – zdobywczyni m.in. Złotego Medalu na IV Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych FINALS.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Hanna Leszczyńska