6.12.2016 r. akcja mikołajkowa dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Chojnie.

Akcja mikołajkowa

Co to jest szczęście?
Innych uczynić szczęśliwymi.
Co to jest radość?
Innym sprawić radość.
[ Wilhelm von Keppler]

6 grudnia 2016 r. uczniowie mieszkający w internacie: Katarzyna Jasińska ( kl. III c), Magdalena Kujałowicz ( kl. I c), Marta Szeliga ( kl. I WZ), Jarosław Łucka ( kl. IV TI) wraz  z  kierownikiem internatu panią mgr Dorotą Szwiec i wychowawcą panią mgr Moniką Muchą, zorganizowali po raz kolejny akcję mikołajkową dla dzieci z Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Chojnie.

Św. Mikołaj podarował dzieciom paczki oraz pluszowe maskotki, co sprawiło nieopisaną radość dla naszych małych przyjaciół. Dzieci z uśmiechem na twarzy podchodziły do  Mikołaja i przyjmowały upominki, potwierdzając tym samym, że uśmiech dziecka ma  cudowną moc i rozgania wszystkie czarne chmury. Patrząc na roześmiane buzie dzieci, wszyscy odwzajemnialiśmy ten uśmiech.

Wszyscy zostali miło przyjęci i ugoszczeni słodkim poczęstunkiem. Dzieci przedstawiły część artystyczną i zaprosiły gości do wspólnej zabawy.

Pod koniec spotkania maluchy obdarowały Mikołaja i jego pomocników laurkami z  podziękowaniami i życzeniami świątecznymi oraz piękne, własnoręcznie zrobione świeczki.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i zgodnie z tradycją spotkamy się już za rok.