6-20.12.2021 r. uczniowie klasy 2HŻ wraz z wychowawcą zorganizowali zbiórkę przedświąteczną na rzecz wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie i w Trzcińsku-Zdroju.

Zbiórka przedświąteczna

W dniach 6-20 grudnia 2021 r. klasa 2HŻ z wychowawcą mgr Małgorzatą Limanówką zorganizowała zbiórkę przedświąteczną na rzecz wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie i w Trzcińsku-Zdroju.

Dzięki zaangażowaniu uczniów naszej szkoły, udało się zebrać: przybory szkolne, zeszyty, ręczniki, odzież oraz maskotki. 23 grudnia 2021 r. przedświąteczne upominki zostały dostarczone do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Chojnie.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w przedświąteczną zbiórkę dla wychowanków placówek, w szczególności dla Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Klasa 2HŻ z wychowawcą