7.01.2021 r. odbyły się eliminacje okręgowe do XII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

XII Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

7 stycznia 2021 r., w czasie ferii zimowych, odbyły się eliminacje okręgowe do XII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Wzięło w niej udział 155 uczniów z całej Polski. Głównym organizatorem Olimpiady jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Klimela i Wiktoria Saskowska z klasy 3 TH.

Tematem przewodnim tegorocznej Olimpiady są “działania proekologiczne w nowoczesnym hotelarstwie i gastronomii”. Z powodu pandemii tegoroczne eliminacje odbyły się na specjalnej platformie – w formie online. Do etapu centralnego zakwalifikowało się zaledwie 35 osób. Niestety naszym uczennicom się nie udało. Dziękuję za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły. Spróbujemy za rok.

Opiekun

Bianka Małysz – Lewandowska