7.02.2020 r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu 2020.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

W dniu 7 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie odbył się  Dzień Bezpiecznego Internetu 2020. W ramach obchodów został wykonany projekt ulotki dotyczący bezpieczeństwa w Internecie. Ulotki wykonali uczniowie klas 1 i 2 liceum ogólnokształcącego i technikum zawodowego na zajęciach informatyki lub przedmiotach informatycznych. Ulotki zostały rozdane 7 lutego 2020 r. na terenie szkoły.

Na godzinach wychowawczych odbyły się zacięcia dotyczące bezpieczeństwa i zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu.

Uczniowie klas pierwszych i drugich technikum zawodowego w zawodzie technik informatyk przygotowali antyramy związane z DBI. Antyramy zostały umieszczone w budynku nr 1 i  budynku nr 2.

7 lutego 2020 r. odbył się test online dla uczniów klas 2 TI w aplikacji Kahoot dotyczący Bezpieczeństwa i zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu. I miejsce w teście zajął uczeń klasy 3 TI Kacper Fryska.

zadanie 1

mgr inż. Krzysztof Janik