7.10. 2015 r. odbył się konkurs wiedzy o hotelarstwie.

Konkurs wiedzy o hotelarstwie

Etap pierwszy składał się z testu jednokrotnego wyboru, który obejmował 40 pytań . Zawierał zagadnienia z podstaw hotelarstwa, marketingu usług hotelarskich, działalności gospodarczej w hotelarstwie  oraz działalności recepcji. Do Olimpiady przystąpili uczniowie klasy 2 TH oraz 3 TH.

Pierwsze miejsce zajęła: Kaja Rumbuć  z klasy III TH oraz  Natalia Wiśniewska  z klasy III TH, uczennice zakwalifikowały się do drugiego etapu – okręgowego i będą reprezentować szkołę na VIII Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej.

Organizatorem Olimpiady jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Współorganizatorami są: Polska Izba Hotelarstwa w Warszawie i Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu.

Zespół Hotelarsko-Gastronomiczny dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, natomiast zwycięzcom gratuluje i życzy powodzenia podczas VIII Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej.

mgr Katarzyna Skotnicka