7.10.2016 r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o hotelarstwie.

Konkurs wiedzy o hotelarstwie

Dnia 7 października 2016 roku odbył się szkolny konkurs wiedzy o hotelarstwie, który miał na celu wyłonienie reprezentacji do IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali test składający się z czterdziestu pytań jednokrotnego wyboru. Test trwał 45minut i zawierał zagadnienia z podstaw hotelarstwa oraz działalności recepcji.
W konkursie wzięli udział uczniowie klasy II TH i III TH. Każdy mógł zdobyć maksymalnie 40 punktów.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Ida Rumbuć z kl. II TH ( 37pkt),
II miejsce – Patryk Werwiński z kl. III TH ( 35pkt).

Ida Rumbuć i Patryk Werwiński przechodzą do etapu wojewódzkiego i będą reprezentować naszą szkołę podczas IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

mgr Katarzyna Skotnicka