7.11.2016 r. odbył się szkolny etap konkursu „Wiedza o bezpieczeństwie i higienie pracy w budownictwie”.

ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU
„WIEDZA O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY W BUDOWNICTWIE”

7 listopada 2016 r. odbył się szkolny etap konkursu „Wiedza o bezpieczeństwie i  higienie pracy w budownictwie”. Do tego etapu przystąpiło 15 uczniów klasy II w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz 14 uczniów klasy II  w  zawodzie technik budownictwa. Konkurs składał się z etapu pisemnego, w którym uczniowie musieli odpowiedzieć na 20 pytań związanych z bhp w branży budowlanej. Do  etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się i będą reprezentować szkołę: Eryk Madera i  Kamil Łuczyszyn z kl. II MZ oraz Jan Drozdowicz, Adam Raszpla i Maciej Ogonowski z  kl. II TB.

Odpowiedzialna: mgr Andżelika Szkuciak