7.11.2016 r. przystąpiliśmy do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Bóbr.

XI Konkurs Informatyczny Bóbr

7 listopada 2016 r. 19 uczniów z klas technikum informatycznego (kl. I – IV) przystąpiło do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Bóbr. Organizatorami Konkursu są: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma Learnetic. Tematyka obejmowała zakres informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Uczniowie mieli za zadanie wypełnić test, który składał się z 24 zadań. Na starcie każdy otrzymał 24 punkty, za poprawną odpowiedź uczeń dostawał 3, 4 lub 5 punktów w zależności od stopnia trudności pytania. Za niepoprawne odpowiedzi punkty były odejmowane.

Zadania okazały się prawdziwym wyzwaniem i dostarczyły sporo emocji uczestnikom konkursu. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.
Trzymamy kciuki!

mgr Kamila Góra