7.11.2018 r. odbył się szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

7 listopada 2018 r. w ZSP w Chojnie odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w  tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs realizowany jest  przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu edukacyjnego pn. „Kultura bezpieczeństwa”.

Szkolna Komisja Konkursowa w składzie Pani mgr Joanna Rogacewicz, Pani mgr Emilia Skrzypa i Pan mgr Gustaw Cedro przeprowadziła test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru na pierwszym szczeblu konkursu.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 21 uczniów naszej szkoły: Piotr Kaszycki (kl.  IV  TB), Dacjan Koster (kl. IV TB), Kacper Dębowski (kl. IV TB), Adam Raszpla (kl.  IV  TB), Kacper Walkiewicz (kl. IV TB), Patryk Kuzia (kl. IV TB), Maciej Ogonowski (kl.  IV TB), Julia Szachnowska (kl. II TH), Zuzanna Ziółkowska (kl. II TH), Aleksandra Sawko (kl. II TH), Dajana Famulak (kl. II TH), Martyna Dziedzicz (kl. II TH), Zuzanna Półchłopek (kl.  II TH), Nikola Szlachetka (kl. II TH), Kamila Błoch (kl. II TH), Mariusz Dziewiński (kl.  I  WZ), Emilia Czeda (kl. II TŻ), Filip Urban (kl. III TI), Piotr Przetacznik (kl. III TI), Marcin Grzesik (kl. III TI), Dariusz Śliwa (kl. III TI).

Największą ilość punktów zdobyli uczniowie klasy IV Technikum Budowlanego: Kacper Walkiewicz 17 punktów i po 16 punktów: Maciej Ogonowski, Kacper Dębowski i Patryk Kuzia.

Dogrywka pomiędzy trzema uczniami odbył się dnia 14 listopada 2018 r. w wyniku, której najwięcej punktów zdobył Kacper Dębowski.

Uczniowie klasy IV Technikum Budowlanego: Kacper Walkiewicz i Kacper Dębowski będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym konkursu w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.

mgr Emilia Skrzypa