8.03.2017 r. obchodziliśmy Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet w ZSP w Chojnie

„Być kobietą, być kobietą – marzę ciągle będąc dzieckiem,
Ekscentryczną być kobietą – przyjaciółki niech nie milkną,
czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką…„
Alicja Majewska

Dzień Kobiet, coroczne międzynarodowe święto obchodzone 8 marca, jest organizowane w naszej szkole przez męską część Samorządu Uczniowskiego. Sama idea tego święta ma licznych przeciwników, jednak w naszej szkole każdego roku pamięta się o tym wyjątkowym dniu. Na pewno pamiętają o tym panowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy przygotowują z tej okazji zawsze wyjątkową niespodziankę.

Pojawienie się trzech chłopców z Samorządu Uczniowskiego z bukietem czerwonych i żółtych róż, koszykiem słodkości, wywołał wielką radość i uśmiech na twarzach wszystkich pań z naszej szkoły. Kwiatki zostały wręczone paniom, zaś cukierki otrzymały wszystkie uczennice.

Tego dnia pamiętaliśmy również o wszystkich pracownicach szkoły, które każdego dnia dbają o sprawne funkcjonowanie szkoły.

Mamy nadzieję, że ten dzień upłynął dla każdej z pań w radosnej i miłej atmosferze. Życzymy wiele radości i uśmiechów na każdy nadchodzący dzień.