8.11.2021 r. Wiktoria Tkacz z kl. 2 HŻ i Kacper Bobrel z kl. 1 TB otrzymali wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym: ,,Gdy wiedzą o HIV dysponujesz, nie ryzykujesz”.

Wojewódzki konkurs plastyczny
,,Gdy wiedzą o HIV dysponujesz, nie ryzykujesz”

8 listopada 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu plastycznego: ,,Gdy  wiedzą o HIV dysponujesz, nie ryzykujesz”. Organizatorem konkursu był Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w  Szczecinie. Celem konkursu było pozyskanie informacji, które obejmują rozumienie terminów HIV i AIDS, zapoznanie się z różnymi typami działań i zachowań w celu zapobiegania HIV/AIDS, propagowanie ich oraz poznanie dróg zakażenia i sposobów rozprzestrzeniania się choroby.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie reprezentowało 3 uczniów: Wiktoria Tkacz z kl. 2HŻ, Kacper Bobrel z kl. 1 TB oraz Wojciech Bobrel z kl. 1TB.

Naszym uczniom udało się uzyskać dwa wyróżnienia. Otrzymali je: Wiktoria Tkacz oraz Kacper Bobrel.

Serdecznie gratuluję wyróżnionym!

Opiekun mgr Marlena Wawrzyńczyk