9.10.2015 r. odbył się szkolny etap konkursu wiedzy “Poznaj swoje prawa w pracy”.

Szkolny etap  konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu  9 października 2015 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap  konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs realizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu edukacyjnego pn. „Kultura bezpieczeństwa”.
Szkolny Komitet Konkursowy w składzie pani mgr Joanna Rogacewicz, pani inż. Monika Kowalska i pani mgr Emilia Skrzypa, przeprowadził test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru na pierwszym szczeblu konkursu.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział  4 uczniów:

Izabela Babiarz z klasy II Technikum Hotelarskiego

Patryk Werwiński z klasy II Technikum Hotelarskiego

Adrian Chański z klasy III Technikum Informatycznego

Krzysztof Stamblewski z klasy III Technikum Informatycznego

Uczniowie Krzysztof Stamblewski i Adrian Chański z klasy III Technikum Informatycznego, którzy uzyskali największą liczbę punktów będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych konkursu w Szczecinie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych etapach konkursu.

mgr Emilia Skrzypa