9.11.2017 r. odbył się szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” etap szkolny

W dniu 9 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs realizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy, w ramach programu edukacyjnego pn. „Kultura bezpieczeństwa”.

Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: Pani mgr inż. Andżelika Szkuciak, Pani mgr inż. Anna Szemiot – Trzecka i Pani mgr Emilia Skrzypa przeprowadziła test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru na pierwszym szczeblu konkursu.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 5 uczniów: Aneta Kaczor (kl. III TH), Klaudia Daśko (kl. III TH), Anita Orszulak (kl. III TŻ), Justyna Jaz (kl. III TŻ), Aneta Jaz (kl. III TŻ).

Uczennice Justyna Jaz (kl. III TŻ) i Klaudia Daśko (KL. III TH), które uzyskały największą liczbę punktów, będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych konkursu w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych etapach konkursu.

Szkolna Komisja Konkursowa