9.11.2021 r. odbyło się szkolenie opiekunów programu ,,Młodzi w Akcji+”.

Program „Młodzi w Akcji+” szkolenie dla opiekunów

9 listopada 2021 r. na platformie kursowej odbyło się szkolenie dla opiekunów, w ramach programu ,,Młodzi w Akcji+”, w którym wzięła udział mgr Edyta Krupa – Nadolny. Tym razem opiekunowie zastanawiali się nad zagadnieniem dotyczącym konfliktów międzypokoleniowych. Kluczowe pytanie brzmiało: Dlaczego nauczyciele i uczniowie nie  mają racji? O niuansach pokoleniowych w komunikacji między nauczycielem a uczniem. Szkolenie poprowadziła dr Justyna Sarnowska z Uniwersytetu SWPS.

9.11.2021 r. zakończył się etap szkoleniowy dla opiekunów. 24 listopada 2021 r. odbędzie się  kurs poświęcony tematyce mediów i wykorzystywania ich w działaniach projektowych. Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie: https://mlodziwakcji.ceo.org.pl

Opiekun

mgr Edyta Krupa – Nadolny