Rafa Rafa

2016 NA

Rok 2016


Gajowski Mikołaj

Krystofiak Alicja

Pieloszczyk Hubert

Rojkowska Kinga

Białus Ernest

Daszkiewicz Mikołaj

Nowicka Sylwia

Płocha Agata

Domańska Marlena

Ceglarek Małgorzata

Zalcewicz Patrycja

Nowacka Natalia

Podberewska Zuzanna

Rafa

2015 NA

Rok 2015


Makowska Kornelia

Nyczaj Bartosz

Lin Troung Dong

Fira Sara

Juścińska Katarzyna

Cedro Maciej

Kołodziej Małgorzata

Prus Justyna

Górniak Agnieszka

Myszogląd Paulina

Piotrowska Malwina

Gładkowska Karolina

Jackowska Alicja

Połukord Natalia

Ziętek Aleksandra

Dumicz Mikołaj

Korban Piotr

Śliwińska Natalia

Tołłoczko Sandra

Bancewicz Mateusz

Moćko Klaudia

Przywłoka Patrycja

Cieślak Aneta

Grzegórzek Paulina

 

Rafa

2014 NA

Rok 2014


Tracz Ewa

Górska Anita

Czyżewska Paula

Blachnierek Katarzyna

Madejczyk Justyna

Radziszewska Anna

Żur Aneta

Bratkowska Paulina

Tomin Amelia

Łojko Karolina

Szymkowiak Joanna

Olechnowska Dorota

Kwiatkowska Edyta

Podleśna Magdalena

Szyszkowski Tomasz

Frączek Katarzyna

Rybowicz Dawid

Bielawska Agnieszka

Zientkiewicz Agnieszka

Bindas Kamil

Niski Adrian

Przegroda Jacek

Rafa

2013 NA

Rok 2013


Michalczyszyn Ewa

Zgoda Katarzyna

Kiedrzyń Patryk

Pietrzak Martyna

Krzosek Dominika

Jarząb Michał

Kłapouch Milena

Drewniak Magda

Małachowicz Justyna

Czajkowska Kamila

Rogowski Patryk

Sambor Waldemar

Będzak Paulina

Tołłoczko Bartosz

Latusek Zuzanna

Prus Anna

Soska Paulina

Litra Adrianna

Siwoń Zuzanna

Milewski Marek

Kurpiel Szymon

 

Rafa

2012 NA

Rok 2012


Romacka Aleksandra

Syczewski Damian

Burghardt Karina

Frąckowiak Marta

Myślisz Agata

Paulska Marta

Piątek Kasandra

Cieplak Paweł

Kagan Magdalena

Sławińska Agnieszka

Mieczkowska Katarzyna

Ziętek Mateusz

Oszurko Patrycja

Wronka Agata

Kukuć Ilona

Nosul Piotr

Biernat Anna

Mroczek Barbara

Mroczek Katarzyna

Tyczyńska Patrycja

Juzyszyn Małgorzata

Krajczyńska Dorota

Pełka Klaudia

Dudek Aurelia

Czarnecka Daria

 

Rafa

2011 NA

Rok 2011


Kowalewski Sebastian

Seredyńska Katarzyna

Błoniarczyk Magdalena

Domaradzka Aleksandra

Mazurkiewicz Agnieszka

Bil Daria

Kotańska Marta

Krzemińska Marta

Strzelecka Róża

Pociej Aleksandra

Natkańska Monika

Padoł Joanna

Madajczak Agata

Misiewicz Rafał

Bernacka Monika

Lasowska Marta

Drab Kamila

Chełstowska Marcelina

Blicharz Angelika

Doroszko Marta

Dziubanowska Aleksandra

Kalarus Anna

Patrzykowska Marta

Wilczyńska Daria

Saskowska Iwona

Kaberow Anna

Rafalska Karolina

Bylewska Anna

Oleksiak Kamil

Stasiak Zuzanna

Bancewicz Aleksandra

Jaz Aleksandra

Nowak Agata

Łukasiewicz Weronika

Zwolińska Emilia                      

Wajer Patrycja

Malecka Aleksandra

Karkowska Renata

Raczykowski Wojciech

Mróz Adam                             

Kaczor Paulina

Łyczkowski Łukasz

 

Rafa

2010 NA

Rok 2010


Słodkowski Stanisław Marian

Szczepaniak Marta Agnieszka

Wiśniewska Justyna

Sabat Katarzyna

Głodek Karolina Maria

Rydzewski Konrad Łukasz

Soska Justyna

Myszogląd Patrycja

Pietruszka Małgorzata Barbara

Nyczaj Tomasz Artur

Lato Grzegorz

Matuszak Izabela

Blachnierek Róża

Mikołajczyk Małgorzata

Czupryn Patrycja

Werner Marzena Edyta

Hnatiuk Katarzyna

Maciaszek Anna

Kłusek Sandra

Łuczyńska Ewelina

Prawdziuk Stanisława

Rozworski Mateusz

Wiluszyńska Natalia

Zawałka Agnieszka

Patek Grzegorz Paweł

Ziółkowska Sandra

Maceluch Natalia

Wesołowska Patrycja

Stroceń Marta

Jasińska Sylwia

Gałązka Honorata

Skrycka Marta

Kikosicka Anita

Zielińska Monika

Jagodzińska Justyna

Lidzka Karolina

Różycki Dawid

Rzeszowska Paulina

Grzegórzek Adam

Józefczuk Paula

Rebelka Aleksandra

Sokólski Leszek

Olechnowska Monika

Sławińska Magda

Grabowicz Joanna

Gliński Dawid

Zawada Barbara

Bociek Marcin

Fałat Przemysław

Gil Iga Kinga

Kowalczyk Katarzyna

Paranycz Monika Małgorzata

Stec Małgorzata

Drab Hanna

Jaroszyńska Monika

Michalak Kinga

 

Rafa

2008 NA

Rok 2008


Maciej Michalski

Joanna Brzoska

Bartosz Szapkowski

Róża Szczepaniak

Paulina Jesiołowska

Anna Klos

Katarzyna Lato

Krzysztof Nowacki

Justyna Szczepaniak

Dorota Głuch

Marta Szczepankiewicz

Anna Skrzyńska

Norbert Tulski

Magdalena Fedorowicz

Dominika Jankowska

Emilia Konikowska

Patryk Siwik

Katarzyna Rebelka

Jakub Leśniak

Rafa

2007 NA

Rok 2007


Leśniak Marta

Brzozowska Justyna

Lepak Barbara

Koladyńska Malwina

Tuszyńska Małgorzata

Albin Joanna

Jesiołowska Justyna

Kapusta Łukasz

Prędkiewicz Katarzyna

Rudy Ewa

Jaz Agnieszka

Sobczyńska Natalia

Galicka Ewelina

Iżak Jarosław

Ludwiczak Gabriela

Łuczyńska Marta

Musiał Monika

Szkuciak Bartosz

Szpilski Adrian

Korycka Alicja

Limanówka Agnieszka

Madera Kamila

Gindelman Alina

Pawelec Aleksandra

Wesołowska Marta

Dobrucki Konrad

Jaździewska Karolina

Rafa

2006 NA

Rok 2006


Ryczańczyk Katarzyna

Będzak Natalia

Ćwirko Alicja

Zgoda Tomasz

Tarnowska Agnieszka

Kamińska Emilia

Rolak Beata

Tchórz Małgorzata

Bylińska Izabela

Fedorowska Elżbieta

Strzałka Ilona

Bil Ewelina

Gaik Jagoda

Michalczyszyn Joanna

Migdalska Sylwia

Surmacz Agata

Karaczun Agata

Bitel Beata

Budynkiewicz Krzysztof

Domaradzka Magdalena

Jagusz Rafał

Malecka Urszula

Pater Diana

Domańska Małgorzata

Kikosicka Blanka

Sitarska Katarzyna

Siwik Kamila

Wiśniewska Justyna

Żaba Izabela

Czerkies Kamila

Gramburg Elwira

Jaz Anna

Jaździewska Paulina

Moska Sylwian

Nowicka Agnieszka

Piasecka Urszula

Sędziak Aleksandra

Skiba Wioleta

Wierzbicka Celina

Czerwińska Ewelina

Krawczykowska Anna

Łyzińska Dorota

Oblicka Ewa

Uryniuk Iwona

Jankowska Marta

Szelążek Katarzyna

Śliwińska Patrycja

Fiejtek Marek

Lejman Grzegorz

Oleksiak Łukasz

Redo Agnieszka

Gawrońska Sylwia

Kopystyńska Teresa

Mikos Julita

Baran Tobiasz

Jankowski Piotr

Rafa

2005 NA

Rok 2005


Niewiada Justyna

Słodkowska Maria

Wojciechowska Magdalena

Ziobrowska Aleksandra

Pawłowska Małgorzata

Kałucka Paulina

Paulski Michał

Krywionek Natalia

Hejne Marta

Niedźwiecka Sandra

Iwaniuk Ewelina

Skoniecka Eliza

Matuszak Anna

Matuszak Patrycjusz

Krzyżanowska Anna

Matejko Katarzyna

Przysiężny Paweł

Fryska Joanna

Drużga Łukasz

Jackowska Patrycja

Niemiec Barbara

Madera Marcin

Tomaszewska Justyna

Zawalska Beata

Binicka Patrycja

Banasik Anna

Iżak Marta

Wisz Piotr

Wawrzyniuk Aleksandra

Tołłoczko Mateusz

Orłowska Adrianna

Kowalczyk Joanna

Siwiera Paulina

Rzońca Anna

Orman Kacper

Ostrowski Piotr

 

Rafa

2004 NA

Rok 2004


Golak Marcelina

Kaczmarek Kinga

Zarosa Urszula

Żaczek Wojciech

Pasek Agata

Albin Anna

Niechciał Małgorzata

Rudy Lidia

Kitlas Karolina

Szeląg Patrycja

Świtalska Katarzyna

Trot Martyna

Ferdynus Milena

Uryniuk Monika

Kuflewska Małgorzta

Dziubanowska Kamila

Nowicka Aleksandra

Janicka Joanna

Rząd Anna

Biniecka Anna

Ławryszek Anna

Wierzbicka Lucyna

Tałandzis Konrad

Gontek Karolina

Berezowska Justyna

Michałek Marta

Żywicka Anna

Niemiec Jolanta

Totkowicz Marzena

Grobarek Aleksandra

Rafa

2003 NA

Rok 2003


Swatek Elżbieta

Salamończyk Katarzyna

Dzięcioł Ewelina

Kaczmar Dominik

Chmura Małgorzata

Karwan Michalina

Ryś Małgorzata

Dobrucka Aleksandra

Pisula Justyna

Sitkowska Justyna

Tarnowska Agata

Niewiara Katarzyna

Piasecka Agnieszka

Kozieł Karolina

Garczyński Wojciech

Szóstakiewicz  Justyna

Kukurowska Anna

Bakalarczyk Błażej

Michalska Marta

Sawicka Agata

Zacharewicz Anna

Baranowska Iwona

Hołyńska Magdalena

Serafin Iwona

Czerwonka Ewelina

Buko Ilona

Kalkowski Paweł

Rafa

2002 NA

Rok 2002


Kaczmarek Romana

Kusiak Ewelina

Pręcikowska Dominika

Woźniak Agnieszka

Szczepańska Iwona

Sumisławska Aleksandra

Werner Marlena

Będzak Agnieszka

Januszczak Małgorzata

Jastrzębska Sylwia

Nieścioruk Maciej

Lasowska Aleksandra

Kaczkowska Aleksandra

Olszowiak Ewelina

Rak Magdalena

Zielińska Beata

Stefańska Ewelina

Strzałka Łukasz

Makówka Beata

Michalczyszyn Sebastian

Sternal Małgorzata

Śliwińska Agnieszka

Wręczycka Anna

Błaszczyk Beata

Michalik Patrycja

Czerwińska Urszula

Sykuła Anna

Pluciński Aleksander

Ostrowski Bartosz

Glubiak Anna

Kłapouch Emilia

Kubowicz Seweryn

Rafa

2001 NA

Rok 2001


Bystrowska Ewelina

Skrycka Agnieszka

Czyżewska Ewelina

Jaskulska Joanna

Kubowicz Agnieszka

Wolska Justyna

Bednarczyk Adam

Baran Magdalena

Grabczak Paulina

Budynkiewicz Monika

Drużga Barbara

Ferdynus Przemysław

Nosal Anna

Szymańska Ewelina

Bachta Marzenna

Kalkowski Piotr

Korkoszyńska Patrycja

Antczak Mariusz

Wroniecka Anna

Karaczun Joanna

Kukurowska Elżbieta

Kozieł Magdalena

Królak Magdalena

Wiśniewska Marta

 

Rafa

2000 NA

Rok 2000


Fiejtek Anna

Szeremeta Joanna

Ferdynus Marcin

Tomkowicz Małgorzata

Bogdanowicz Beata

Downar Agnieszka

Budynkiewicz Izabela

Michalska Marta

Grygorcewicz Wioletta

Kowalczyk Radosław

Szeląg Joanna

Kaberow Renata

Duda Aneta

Galicka Honorata

Skrycki Damian

Leończyk Łukasz

Szczygieł Emilia

Horoch Joanna

 

Rafa

1999 NA

Rok 1999


Czyżewska Monika

Kozakiewicz Paweł

Kołodziej Justyna

Niemiec Iwona

Tondel Urszula

Wypchło Marcin

Kierat Andrzej

Łazarewicz Agnieszka

Wołucki Łukasz

Bednarz Barbara

Downar Anna

Słodkowski Łukasz

Kopczyńska Joanna

Magierowska Agnieszka

Stołowska Izabela

Żywiec Anna

Skotnicka Małgorzata

Nosal Justyna

Łozicka Kamila

Kopczyńska Anita

Caban Paulina

Kowalczyk Katarzyna

Korman Aneta

Hrynkiewicz Aneta

Olszańska Magdalena

Jackowska Ewelina

Rolnik Krystyna

Bogdanowicz Anna

Konikowska Aneta

Pawlak Mariola

Wąsowska Jadwiga

Błaszczyk Mariusz

Gęślowska Joanna

Kopczyńska  Marta

Olechnowicz Dominik

Drużga Anna

Kempińska Joanna

Jażdżyk Anita

Konikowska Wioletta

Wach Anna

Kukla Dorota

Rębiasz Magdalena

Pieróg Alicja

Szymczyszyn Marta

Rafa

1998 NA

Rok 1998


Chronchol Lucjan

Olszewska Zofia

Biel Ilona

Kaczyńska Agata

Majewski Adam

Łukaszewicz Małgorzata

Nowak Paweł

Szczepko Damian

Pindral Izabela

Małysz Bianka

Sporek Magdalena

Bachta Joanna

Bystrowska Ewa

Płaskowicka Ilona

Wiszniewska Kamila

Kalkowska Marta

Starzec Anita

Berner Anna

Pociej Anna

Gabryś Małgorzata

Szyca Łukasz

Adamska Izabela

Bartkowska Emila

Pawlikowski Grzegorz

Wysocka Magdalena

Szeremeta Mariusz

Capar Katarzyna

Złotocha Małgorzata

Kalandyk Joanna

Kowalczyk Małgorzata

Ogonowska Katarzyna

Przybylska Grażyna

Gradowska Zofia

Jania Katarzyna

Jacykowski Przemysław

Borgul Małgorzata

Mieszczańska Beata

Żołędziewska Marta

Rafa

1997 NA

Rok 1997


Seredyńska Bożena

Wałucki Piotr

Iwanicka Magdalena

Chronchol Agnieszka

Niemiec Małgorzata

Kłonowska Dorota

Paczkowska Magdalena

Pasińska Joanna

Kluczenko Przemysław

Bielak Barbara

Mazur Katarzyna

Bartkowska Bożena

Łosowska Ariadna

Biernacka Elżbieta

Jastrzębska Iwona

Panasiuk Marta

Sydor Patrycja

Bidziński Lukasz

Pisula Magdalena

Paulska Aleksandra

Raszpla Adrian

Juzgoszyn Przemysław

Pawłowicz Eliza

Przybylska Magdalena

Bendyna Joanna

Kałucka Agnieszka

Flamer Przemysław

Szymoniak Szymon

Andrzejczyk Katarzyna

Kacprzak Agata

Nosal Łukasz

Jaworski Mariusz

Kowalczyk Malwina

Nowak Marek

Rafa

1996 NA

Rok 1996


Kłodzińska Aleksandra

Nowak Ewa

Hippman Grzegorz

Seredyńska Danuta

Głowacki Robert

Mazur Elżbieta

Kiełbus Anna

Płonka Ewa

Gonera Marta

Groch Agnieszka

Olszewska Anna

Rusek Paweł

Wojcieszak Jerzy

Bartczak Wioletta

Romanowska Małgorzata

Skotnicka Agnieszka

Sawicka Edyta

Bańska Edyta

Słowiński Przemysław

Rafa

1995 NA

Rok 1995


Drewniak Anna

Gasińska Mariola

Kuligowska Renata

Skrzypska Anna

Żmuda Tadeusz

Domaradzka Ewelina

Ferdynus Dariusz

Grzybowska Monika

Kopczyńska Agnieszka

Jasionowska Iwona

Nycz Olga

Krasowska Dorota

Dudak Monika

Bankiewicz Agnieszka

Kowalska Agnieszka

Galant Monika

Majda Beata

Capar Małgorzata

Bernacka Bogumiła

Kowalczyk Lidia

Juzyszyn Eliza

Ikiert Agnieszka

Malec Anetta

Tracz Sylwia

Rafa

1994 NA

Rok 1994


Wieczorek Joanna

Nowak Sylwia

Cukierman Kamila

Wróblewska Agnieszka

Świderska Beata

Ślebzak Krzysztof

Żołędziewska Anna

Borys Anna

Wojciechowski Adrian

Świętek Aneta

Zacharewicz Mariola

Skroń Elżbieta

Biel Monika

Kisielewska Joanna

Kruk Edyta

Gała Justyna

Wasilewska  Anita

Kuzior Małgorzata

Bożek  Tomasz

Sikora Izabela

Mazurkiewicz Krzysztof

Kaźmierczak Jarek

Jasionowska Monika

Pluciński Paweł

Białous Anna

Molska Marta

Rumieńczyk Anna

Tomaszewska Anna

Rafa

1993 NA

Rok 1993


Sztubecka Anna

Cukierman Maciej

Gutt Beata

Karpowicz Ilona

Gac Agnieszka

Tryścień Iwona

Rosiński Rafał

Gac Edyta

Gludzińska Monika

Kluczenko Wojciech

Sokulska Edyta

Kołodziej Anita

Czuto Karolina

Krakowiak Monika

Kunkel Iwona

Skibiński Krzysztof

Malecka Małgorzata

Wisłocka Joanna

Bławat Iwona

Chromik Wojciech

Konecka Bogumiła

Szyszka Monika

Jędruszkiewicz Sebastian

Lachowska Kinga

Cłowska Katarzyna

Rafa Rafa Rafa

1990 NA

Rok 1990


Kowalonek Anna

Kostańska Katarzyna

Łuszczak Krzysztof

Szeremeta Renata

Łogin Agata

Szymoniak Joanna

Winnicka Agnieszka

Kaliszczuk Joanna

Madera Artur

Stochnij Piotr

Domaradzka Beata

Macioł Artur

Tarnowski Mieczysław

Wilk Anna

Zajkowska Joanna

Zielińska Anna

Ziółkowska Agnieszka

 

Rafa Rafa

1988 NA

Rok 1988


Jaszczak Sławomir

Wójcik Aleksandra

Garczyńska Liliana

Powiada Elżbieta

Rosińska Zdzisława

Haloń Anna

Sienkiewicz Iwona

Szyszka Beata

Nagaj Zbigniew

Kołoszyc Danuta

Kugler Magdalena

Huber Małgorzata

Flaszowska Wioletta

Rafa

1987 NA

Rok 1987


Lizak Grażyna Julita

Wójcik Małgorzata Izabela

Jakubiszyn Beata

Terebecki Sławomir

Bindas Ryszard

Czubko Wiesława

Józefacka Ewa

Mosiejszuk Izabela

 

Rafa

1986 NA

Rok 1986


Szantyr Anna

Ziętek Aldona

Nieścioruk Ewa

Momot Dorota

Sienkiewicz Marzanna

Ziemba Beata

Sosnowska Małgorzata

Kożuszek Cezary

Pych Elżbieta

Pepel Mirosław

Pawlak Roman

 

Rafa Rafa Rafa

1983 NA

Rok 1983


Jankowska Ewa

Pietrusiak Adrianna

Dukarski Marian

Jankowska Anna

Nadkańska Danuta

Bartos Dorota

Gers Joanna

Ograbek Iwona

Paulski Janusz

Sienkiewicz Brygida

Zarzycka Małgorzata

Przybysz Jolanta

Sierzpowska Cecylia

Wawrzeńczyk Beata  

Rafa

1982 NA

Rok 1982


Jadowski Mirosław

Fit Beata

Lemke Beata

Libront Bogumiła

Baryła Marta

Huber Jolanta

Orwat Beata

Kożuszek Ewa

Molenda Mirosława

Moszkowska Ewa

Majda Nella

Makowska Irena

Rafa

1981 NA

Rok 1981


Wit  Marzanna

Salamończyk Janusz Cezary

Różańska Lidia

Szostak Dariusz

Napiórkowski Andrzej

Maciejewska Maria

Połukord Wanda

Mak Małgorzata

Wróbel Elżbieta

Cembik Artur

Szustka Grażyna

Rafa

1980 NA

Rok 1980


Łabędzka Marta

Maciejewska Anna

Szostak Elżbieta

Wit Piotr

Kawecka Małgorzata

Kuniewicz Zbiegniew

Mikołajczyk Danuta

Słomkowska Alina

Piwowarczyk Jerzy

Piskorowska Lucyna

Niewiada Małgorzata

Podzińska Iwona

Cieślak Mariola

Szczepańska Mariola

Hołota Irena

Romaniuk Zenon

 

Rafa

1979 NA

Rok 1979


Kondratowicz Jerzy

Sucha Krystyna

Jadowska Małgorzata

Artymionek Wiesław

Kraska Bronisław

Jagusz Jadwiga

Kijana Krystyna

Kowalczyk Małgorzata

Małysa Teresa

Wojtukiewicz Wiesława

Artymionek Elżbieta

Andrzejczak Małgorzata

Kawecka Małgorzata

Michałowska Aneta

Mikos Elżbieta

Zaremba Józef

Borysewicz Leokadia

Choroszewicz Urszula

Supińska Jolanta

Zagórska Urszula

Dzieńdziczewska Irena

Kowal Ryszard

Łazowik Lidia

Rafa

1978 NA

Rok 1978


Supiński Wiesław

Mojsak Julita

Łukjaniuk Krzysztof

Sipowicz Zofia

Szelązek Krystyna

Paradowska Jadwiga

Klimnik Halina

Kimlińska Danuta

Szot Urszula

Kołoch Jolana

Banasik  Arkadiusz

Konopka Alina

Sosulska  Danuta

Rafa Rafa

1976 NA

Rok 1976


Markowska Ewa

Romanowska Jolanta

Niewiada Maria

Małysa Alicja

Małysa Anna

Przybylska Elżbieta

Kokiel Stella

Sroka Tadeusz

Czajkowska Zofia

Piątyszek Henryka

Szot Franciszka

Rafa Rafa

1974 NA

Rok 1974


Stacewicz Aleksandra

Wójcik Danuta

Grabowska Maria

Tomasik Tadeusz

Sroka Krystyna

Wiśniewski Romuald

Kalkowski Jeremi

Sacha Grażyna

Wójcik Małgorzata

Szestopałko Mirosław

Rafa Rafa Rafa Rafa

2016 ZSZ

Rok 2016


Klasa III Wielozawodowa

Wychowawca mgr Aleksander Lizak

1. Cieśla Przemysław
2. Domaniecka Kamila
3. Drab Hubert
4. Gajewski Bartosz
5. Gładkowska Barbara
6. Góralska Anna
7. Jarocki Jakub
8.  Josik Dominika
9. Kalisz Katarzyna
10. Kiemerer Natalia
11. Klag Adrian
12. Kobus Justyna
13. Kopacz Klaudia
14. Liput Przemysław
15. Marczak Daria
16. Mazurek Patryk
17. Michalczyszyn Monika
18. Mordyl Olga
19. Paduch Magdalena
20. Pasiud Bartosz
21. Rzechaczek Weronika
22. Szurgocińska Ilona
23. Tyrcha Patryk
24. Urbańska Katarzyna
25. Walczak Katarzyna
26. Wiącek Monika
27. Wojtasiński Tomasz
28. Wróblewska Agnieszka
29. Żak Karolina

Klasa III mechanik pojazdów samochodowych

Wychowawca mgr Rafał Kaliciak

1. Drela Daniel
2. Dunikowski Bartłomiej
3. Dziewiątka Patryk
4. Gozdek Mateusz
5. Kaźmierski Damian
6. Lak Tomasz
7. Lejmanowicz Jakub
8. Młynarczak Albert
9. Szatan Szymon
10. Waliczek Sebastian

Klasa III monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca mgr Rafał Kaliciak

1. Gieczański Andrzej
2. Granda Piotr
3. Idzi  Sebastian
4. Jaruszewski Marek
5. Konikowski Grzegorz
6. Mikuć Mateusz
7. Sobala  Michał
8. Sowa Tobiasz
9. Szyszko Mateusz
10. Wiącek Jakub
11. Zdrada Jakub

Klasa III stolarz

Wychowawca mgr Rafał Kaliciak

1. Drab Adam
2. Piechota Mariusz
3. Rzechaczek Kazimierz
4. Sobotnik Krzysztof
5. Tylus Kamil
6. Zienkiewicz Grzegorz

Rafa

2015 ZSZ

Rok 2015


Klasa III Wielozawodowa

Wychowawca mgr Marek Łągiewczyk

1. Białous Agnieszka
2. Dróżdż Patrycja
3. Dzięcioł Dawid
4. Felsztyńska Ewelina
5. Grabczak Natalia
6. Hamkało Żaneta
7. Jeremicz Pola
8. Kowalska Klaudyna
9. Kukuć Natalia
10. Nazar Artur
11. Nużyńska Aleksandra
12. Obst Klaudia
13. Pawlak Piotr
14. Piesik Sandra
15. Pohorecka Izabela
16. Rosiak Patrycja
17. Skarbowska Anna
18. Wojciechowaska Katarzyna
19. Wojtczak Aneta
20. Zakrzewska Adriana
21. Zimnoch Katarzyna

 

Klasa  III monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca mgr Lilla Grabczak

1. Bednarz Dawid
2. Błaż Mateusz
3. Chodała Przemysław
4. Cichowski Karol
5. Cieśla Patryk
6. Gontek Maksymilian
7. Grabczak Michał
8. Gutowski Damian
9. Kamieniecki Jarosław
10. Korkuś Andrzej
11. Krawiec Mariusz
12. Lis Paweł
13. Łągiewczyk Przemysław
14. Omelański Maciej
15. Markiewicz Hubert
16. Palczak Hubert
17. Socha Michał
18. Sprusiński Adam
19. Sularz Dawid
20. Szczepański Józef
21. Tytoń Andzrej
22. Urzędowski Damian
23. Wermuth Dawid
24. Zdybel Konrad

 

Klasa III mechanik pojazdów samochodowych

Wychowawca mgr inż. Krzysztof Pawlczyk

1. Atłas Alan
2. Białek Arkadiusz
3. Dziewiątka Tomasz
4. Gotfryd Karol
5. Gral Wojciech
6. Gruchała Damian
7. Kasprzyk Rafał
8. Kowalski Mateusz
9. Majewski Arkadiusz
10. Masopust Artur
11. Mikołajczyk Konrad
12. Przybylski Dawid
13. Stańczyk Karol
14. Szpilski Karol
15. Ułanek Przemysław

Rafa

2013 ZSZ

Rok 2013


Klasa IIa
Wielozawodowa
Wychowawca mgr Agnieszka Jabłońska

1. Blicharz Dominika
2. Bogdan Alicja
3. Jakołcewicz Katarzyna
4. Klisowska Ewelina
5. Kochanowska Karolina
6. Kolberski Dawid
7. Komin Monika
8. Korybalska Karolina
9. Kowalska Dominika
10. Kowalski Kamil
11. Kuczyński Piotr
12. Kulczycka Magdalena
13. Kurpiel Szymon
14. Lewanowska Daria
15. Ławryszek Magdalena
16. Macała Kinga
17. Mikuc Natalia
18. Nowacki Dariusz
19. Owczarek Filip
20. Pisiewicz Kornelia
21. Pokucińska Karolina
22. Siodłowska Roksana
23. Sobala Magdalena
24. Szelążek Mateusz
25. Wdowiak Klaudia
26. Werner Patrycja
27. Zalas Patrycja
28. Zwierzchowska Daria

 

Klasa III
Technolog robót wykończeniowych
w budownictwie

wychowawca mgr Rafał Kaliciak

1. Czarnota Mateusz
2. Gawroński Norbert
3. Głodkowski Adam
4. Graca Anna
5. Jusis Marcin
6. Kaźmierczak Adam
7. Maciaszek Dawid
8. Markiewicz Dawid
9. Mej Adrian
10. Michoń Mateusz
11. Milewski Marek
12. Młynarczak Adrian
13. Obst Kamil
14. Rydz Krystian
15. Siciński Radosław
16. Słupski Michał
17. Spadło Michał
18. Sularz Rafał
19. Świątek Łukasz
20. Szurgociński Szymon
21. Wątor Piotr
22. Wiśniewski Michał
23. Wroniewski Łukasz
24. Wrzesień Piotr
25. Szczepankiewicz Szymon

Klasa IIIb
Wielozawodowa
Wychowawca mgr Monika Mucha

1. Drapaluk Dominika
2. Fidos Karolina
3. Gregorek Przemysław
4. Koblowska Magdalena
5. Kurdziel Sylwia
6. Łazowik Paulina
7. Masopust Adam
8. Mazurkiewicz Klaudia
9. Owczarek Natalia
10. Piesik Aneta
11. Pietrzak Jakub
12. Sliż Adrianna
13. Tomaszewska Agata
14. Tylska Agnieszka
15. Wydra Anna
16. Zychal Patrycja

 

Klasa III
Mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca mgr Monika Mucha

1. Chmielewski Radosław
2. Hoszowski Krzysztof
3. Jaworski Łukasz
4. Kałuża Mariusz
5. Kasuła Damian
6. Klag Kamil
7. Kuzdak Tomasz
8. Panfil Dorian
9. Pitura Dawid
10. Szuplak Daniel
11. Wach Paweł
12. Warzyńczyk Krzysztof

Rafa

2012 ZSZ

Rok 2012


Klasa II a
Wielozawodowa
Wychowawca mgr 
Emilia Skrzypa

1. Bigos Rafał
2. Bigus Marek Jan
3. Bodek Cezary
4. Czarnecka  Daria Magdalena
5. Dudek Aurelia
6. Dudek Laura
7. Grondalska Magdalena Lucyna
8. Kozak Angelika
9. Krawiec Weronika Monika
10. Kuzior Ilona
11. Modras Krystyna
12. Nowak Patrycja Anna
13. Pełka Klaudia
14. Pokucińska Monika
15. Skarżynska Natalia Anna
16. Sosnowska Agata Patrycja
17. Zalas Kinga
18. Woźniak Paulina
19. Snopek Mateusz
20. Dunikowska Danuta
21. Zdrada Agnieszka
22. Lachowicz Mateusz

 

 

Klasa III a
Technolog robót wykończeniowych

w budownictwie
Wychowawca mgr –Hanna Leszczyńska

1. Babiarz Andrzej
2. Bociek Mateusz
3. Dziuban Damian
4. Faryński Łukasz
5. Gębicki Kamil
6. Gontek Krystian
7. Grabowski Paweł
8. Gręda Paweł
9. Gryglewicz Dariusz
10. Gutowski Grzegorz
11. Kamiński Paweł
12. Komosiński Paweł
13. Krumplewski Sebastian
14. Kulczycki Rafał
15. Łężak Damian
16. Nawrocki Dawid
17. Pitura Paweł
18. Rząd Adam
19. Sasin Radosław
20. Socha Paweł
21. Srokowski Mateusz
22. Szczerbiński Mateusz
23. Szpilski Mateusz
24. Tarnowski Arkadiusz
25. Toczko Piotr
26. Wolski Marek
27. Ziółkowski Mateusz

 

 

Klasa III
Wielozawodowa

Wychowawca mgr Norbert Oleśków

1. Chorąży Natalia
2. Czuchrowska Marzena
3. Gągoł Aneta
4. Gęślowska Milena
5. Idzi Sylwia
6. Kruszewska Zuzanna
7. Markiewicz Adam
8. Szpak Arleta
9. Tokarska Joanna
10. Skowrońska Ewelina

Klasa III b
Technolog robót wykończeniowych

w budownictwie

Wychowawca mgr 
Norbert Oleśków

1. Bartos Sebastian
2. Bogdanowicz Sebastian
3. Gągoł Mateusz
4. Kapera Kamil
5. Karbowski Marek
6. Komin Adrian
7. Krzak Jacek
8. Kusiak Maciej
9. Kuzio Krystian
10. Mazurkiewicz Krzysztof
11. Niedźwiecki Karol
12. Nowicki Jakub
13. Nowak Łukasz
14. Olejarz Jarosław
15. Piesik Krystian
16. Przerada Mariusz
17. Rogala Jakub
18. Serafiński Paweł
19. Sowa Mateusz
20. Zator Dominik

 

 

 Klasa III c
Mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca mgr 
Wojciech Krupa

1. Adamiec Krzysztof
2. Biugus Rafał
3. Czubko Radosław
4. Dolatkiewicz Stanisław
5. Durka Dariusz
6. Dzięcioł Kamil
7. Fiejtek Bartłomiej
8. Giermak Mateusz
9. Hucaluk Adam
10. Karkowski Paweł
11. Kołodziejczyk Damian
12. Korepta Przemysław
13. Koszuliński Daniel
14. Kwaśniewski Artur
15. Lasota Mateusz
16. Leśniak Sebastian
17. Mróz Mateusz
18. Najgebauer Sebastian
19. Owczarek Piotr
20. Rogowski Dawid
21. Sławiński Piotr
22. Słowik Łukasz
23. Sularz Paweł
24. Szymański Arkadiusz
25. Uścinowicz Krzysztof
26. Wydra Łukasz
27. Zarzycki Dawid

Rafa

2011 ZSZ

Rok 2011


Klasa II
Wielozawodowa
Wychowawca
mgr Hanna Chmura

1. Bigos Agnieszka
2. Garnczarek Marta
3. Góralska Karolina
4. Hrycaj Ewa
5. Korybalska Anna
6. Kowalska Justyna
7. Kuligowska Kamila
8. Kusiak Patrycja
9. Kwaśniewski Ernest
10. Muraszka Paweł
11. Nowaczyk Ada
12. Panasiuk Daria
13. Pudełek Małgorzata
14. Sypuła Alicja
15. Werens Milena
16. Wrona Joanna
17. Wujuko Patrycja
18. Zatyracz Elżnieta
19. Zawadzki Łukasz

 

Klasa III
Mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca mgr Edyta Daszkiewicz

1. Bors Krystian
2. Dąbrowski Adam
3. Dzałba Paweł
4. Gruchała Michał
5. Janik Michał
6. Kaczorowski Marcin
7. Karkowski Jarosław
8. Klag Krzysztof
9. Lipkowski Mateusz
10. Maks Dawid
11. Marcinkowski Dawid
12. Olszewski Marek
13. Pastuła Dominik
14. Pięta Marek
15. Prahl Władysław
16. Skowroński Krystian
17. Staśczak Dominik
18. Stolarski Bartłomiej
19. Strzelecki Adam
20. Szczepański Marek
21. Szwechłowicz Michał
22. Ściuba Daniel
23. Woźniak Damian
24. Zajączkowski Mateusz

 

Klasa III
Technolog robót wykończeniowych
w budownictwie

Wychowawca mgr Gustaw Cedro

 

1. Bilon Sebastian
2. Bobrel Dominik
3. Czerwiec Przemysław
4. Frątczak Mateusz
5. Gabrowski Dawid
6. Głowacki Bartosz
7. Grabczak Daniel
8. Gumulak Krystian
9. Hrycaj Stanisław
10. Kasprzak Jakub
11. Kostkowski Patryk
12. Koziatek Artur
13. Krajewski Kamil
14. Lorenz Wojciech
15. Łazowik Marcin
16. Łazowik Tomasz
17. Mizgier Przemysław
18. Niemiec Paweł
19. Pelc Patryk
20. Rajfur Michał
21. Siegień Jacek
22. Skrycki Mateusz
23. Stasiak Bartosz
24. Swendrowski Mariusz
25. Tefelski Mateusz
26. Tęcza Tomasz
27. Widziński Łukasz
28. Widziński Marek
29. Woźniak Albert
30. Żak Daniel

Klasa III b
Wielozawodowa
Wychowawca mgr Dorota Szwiec

1. Bielawska Marlena
2. Dzięcioł Mariola
3. Gryglewicz Hubert
4. Jasińska Dagmara
5. Jaz Karol
6. Koblowska Karolina
7. Kowalska Patrycja
8. Kowalska Justyna
9. Kowalski Michał
10. Kubisiak Monika
11. Kupniewska Anna
12. Leśniak Bartłomiej
13. Łazowik Bogdan
14. Mokrzycka Natalia
15. Mordal Andżelika
16. Nawrocka Aleksandra
17. Noskowiak Dominika
18. Prodan Dominik
19. Ratajczak Maria
20. Serafin Marta
21. Stańczyk Katarzyna
22. Strzelczyk Krystyna
23. Sujka Olga
24. Śliz Mateusz
25. Twarda Monika
26. Wańczurowska Karolina
27. Wiśniewska Patrycja

 

 

Klasa III c
Wielozawodowa
Wychowawca mgr 
Edyta Daszkiewicz

1. Gil Patrycja
2. Kaczor Natalia
3. Kaczyńska Agnieszka
4. Kopczyńska Sylwia
5. Krukowska Karolina
6. Kuras Natalia
7. Kuzdak Magdalena
8. Łusiak Joanna
9. Malska Magdalena
10. Michalak Dominika
11. Pałka Patrycja
12. Serafin Sandra
13. Zarzycka Karolina
14. Żak Anna

 

Klasa III
Stolarz

Wychowawca mgr Edyta Daszkiewicz

1. Abramowicz Adam
2. Drużga Szymon
3. Fidos Karol
4. Gracz Karol
5. Hrycaj Tomasz
6. Jaroszyński Tomasz
7. Kowalski Patryk
8. Moćko Radosław
9. Dutkiewicz Alan

Rafa

2010 ZSZ

Rok 2010


Klasa III
Mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca: mgr Krystyna Stasiak

1. Babicki Dawid
2. Borowski Tomasz
3. Dziedzic Arkadiusz
4. Golis Paweł
5. Jaruszewski Marcin
6. Kadłubek Mateusz
7. Kantor Leszek
8. Komaszyn Damian
9. Królik Andrzej
10. Kuta Krzysztof
11. Kwaśniewski Łukasz
12. Lenar Bartłomiej
13. Lisiecki Paweł
14. Lisiecki Piotr
15. Mańkowski Krzysztof
16. Nogieć Aleksander
17. Nowicki Michał
18. Płotka Dawid
19. Poważa Michał
20. Prucnal Maciej
21. Roman Damian
22. Ryszkowski Szymon
23. Soroczyński Rafałmon
24. Tarnowski Kamil
25. Turek Michał
26. Waliczek Mateusz
27. Wiśniewski Paweł
28. Zacharewicz Wojciech
29. Zaracki Łukasz

 

Klasa III
W
ielozawodowa

Wychowawca: mgr Barbara Nożewnik

1. Bąk Aleksandra
2. Bednarczyk Kamila
3. Bławat Marlena
4. Bugaj Mariusz
5. Chimiak Adrian
6. Czuchrowska Paulina
7. Dudek Milena
8. Fidut Jagoda
9. Gabrowski Łukasz
10. Gładkowski Maciej
11. Hrycaj Monika
12. Kaczyńska Marta
13. Kiełbasa Małgorzata
14. Kupidura Magdalena
15. Kwaśniewska Emilia
16. Lato Dariusz
17. Lipińska Natalia
18. Martys Radosław
19. Mirkiewicz Przemysław
20. Nowaczyk Grażyna
21. Serewa Kornelia
22. Skrońska Justyna
23. Świątek Patrycja
24. Węgier Paulina
25. Wiktoruk Justyna
26. Zalas Natalia
27. Zawada Barbara
28. Złotnicka Natalia

Klasa II a
Wielozawodowa
Wychowawca: mgr Anna Rudkiewicz-Surmacz

1. Bronakowski Mariusz
2. Bugalska Barbara
3. Gawiński Daniel
4. Grabowicz Joanna
5. Jakubowska Natalia
6. Jaworska Joanna
7. Kabzińska Wioleta
8. Kalisz Magdalena
9. Końcub Mateusz
10. Kornecka Paulina
11. Kornecki Dawid
12. Korybalska Roksana
13. Kubaj Anna
14. Łyczko Krzysztofa
15. Maciaszek Anna
16. Michalczyszyn Ewa
17. Niemiec Danuta
18. Nowaczyk Bożena
19. Różalski Damian
20. Senko Marta
21. Stegenda Katarzyna
22. Szumiło Malwina
23. Szymańska Eryka
24. Świętek Adriana

 

 

 

Klasa III
Stolarz
Wychowawca: mgr Grzegorz Michasiuk

1. Bagiński Marcin
2. Bakalarczyk Rafał
3. Bielawski Adam
4. Bociek Marcin
5. Fałat Przemysław
6. Hajdaś Paweł
7. Iskra Daniel
8. Janicki Adam
9. Kołodziejczyk Łukasz
10. Krąp Kazimierz
11. Kucharczyk Krzysztof
12. Majewski Andrzej
13. Perzyna Damian
14. Piątkowski Mateusz
15. Prysak Andrzej
16. Rados Maciej
17. Rzechaczek Tomasz
18. Świerczek Tomasz
19. Świętek Bartłomiej
20. Woźniak Krzysztof
21. Zawadzki Piotr
22. Zielas Przemysław

Rafa

2009 ZSZ

Rok 2009


Klasa III
Mechanik pojazdów samochodowych
Wychowawca: mgr Aneta Żurawska

1. Barwiak Krzysztof
2. Bęgowski Adam
3. Bronakowski Arkadiusz
4. Chmielnicki Maciej Franciszek
5. Dudek Hubetr
6. Dunikowski Krzysztof
7. Fedorowski Wojciech
8. Góralski Łukasz
9. Kaźmierski Łukasz Jan
10. Konikowski Piotr
11. Pachut Piotr
12. Pawlak Norbert Leszek
13. Podleśny Mateusz
14. Rataj Tomasz Adam
15. Skortek Jarosław Dariusz
16. Stanik Michał Jakub
17. Sobczyk Mariusz Jan
18. Szeląg Dariusz
19. Tomczak Jerzy Wojciech
20. Wawrzyniak Mateusz Władysław
21. Witko Kamil
22. Ziemiański Marcin

 

Klasa III
W
ielozawodowa

Wychowawca: mgr Anna Jabłońska-Wróbel

1. Jakub Augustyniak
2. Weronika Bławat
3. Krystian Chojnacki
4. Michał Czerwionka
5. Magdalena Dąbrowska
6. Marta Makówka
7. Kamil Idzi
8. Arkadiusz jaz
9. Marta Jeżyna
10. Ilona Kijańska
11. Sławomir Kijański
12. Ewa Klimczak
13. Magdalena Koźlik
14. Marlena Kusaj
15. Agnieszka Linkiewicz
16. Małgorzata Obst
17. Paweł Orłowski
18. Olga Piątkowska
19. Mateusz Szymański
20. Natalia Uścinowicz
21. Justyna Ziniewicz

 

Klasa III
Stolarz
Wychowawca: mgr Janusz Rusak

 1. Jakub Berbeś
2. Przemysław Chimiak
3. Kamil Czerwiński
4. Łukasz Dyoniziak
5. Michał Janicki
6. Kamil Kuzio
7. Łukasz Linkiewicz
8. Grzegorz Nawrocki
9. Paweł Owczarek
10. Jarosław Piesik
11. Rafał Piskorek
12. Paweł Rumiński
13. Jan Socha
14. Dawid Stasiński
15. Kamil Suchomski
16. Zbigniew Szafarz
17. Dawid Szurgociński

Klasa III
Murarz
Wychowawca: mgr Edyta Krupa

  1. Arciszewski Ariel
  2. Bławat Rafał
  3. Deptuła Piotr
  4. Janiszewski Paweł
  5. Jasnos Norbert
  6. Kabziński Krzysztof
  7. Kalinowski Remigiusz
  8. Karpiak Radosław
  9. Klimczak Tomasz
  10. Kubowicz Wiesław
  11. Majda Mateusz
  12. Mewes  Adrian
  13. Mieszczański Dawid
  14. Nagaj Łukasz
  15. Pietruszewski Mariusz
  16. Skrzyniarz Wojciech
  17. Stryczek Paweł
  18. Szeląg Łukasz
  19. Tomalak Andrzej
  20. Wodziński Krzysztof
  21. Woźniak Grzegorz
  22. Wroniecki Rafał
  23. Wrzesień Tomasz
  24. Nowak Paweł

 

Klasa II
Betoniarz zbrojarz
Wychowawca: mgr Monika Kowalska

  1. Betkowski Hubert
  2. Bielawski Maciej
  3. Ceglarek Sebastian
  4. Cichewicz Dawid
  5. Frosik Mateusz
  6. Grzywacz Piotr
  7. Grzywacz Paweł
  8. Hałaj Paweł
  9. Kowalski Damian
  10. Kujawa Adam
  11. Leśniak Paweł
  12. Nowak Patryk
  13. Nużyński Marcin
  14. Owsianny Łukasz
  15. Panasiuk Marcin
  16. Pańko Dariusz
  17. Skorupski Mariusz
  18. Stolarz Mariusz
  19. Sypuła Łukasz
  20. Szemiot Mateusz
  21. Tarasek Grzegorz
  22. Tomaszewski Mateusz
  23. Werner Paweł
  24. Wojciechowski Damian
  25. Wojnarowski Mariusz
  26. Wojtaszewski Łukasz
  27. Wojtczak Dawid
  28. Zielenkiewicz Sławomir
  29. Witkowski Kamil
  30. Karpicki Kamil

 

Klasa IIa
Wielozawodowa
Wychowawca: mgr Hanna Leszczyńska

  1. Bartmańska Dagmara
  2. Bernaś Natalia
  3. Depa Mateusz
  4. Felicka Agata
  5. Fiejtek Jakub
  6. Gajewska Angelika
  7. Górliński Szymon
  8. Karpicka Renata
  9. Kochanowska Jolanta
  10. Kołodziejczyk Patrycja
  11. Kropidłowska Katarzyna
  12. Lipiński Stanisław
  13. Łukacz Ewa
  14. Michalczyszyn Marta
  15. Mróz Magdalena
  16. Olszak Adam
  17. Parzyszek Dagmara
  18. Pietroczuk Sara
  19. Prusak Iga
  20. Rybicka Magdalena
  21. Sarota Justyna
  22. Snopek Monika
  23. Sosnowska Beata
  24. Suchomska Adriana
  25. Szymańska Emila
  26. Wandulska Patrycja
  27. Wawruszczak Barbara
  28. Weymann Karolina
  29. Wiśniewska Bernadetta
  30. Woronowicz Robert
  31. Wrona Magdalena
  32. Wujko Natalia
Rafa

2016 TŻUG

Rok 2016


Klasa IV

wychowawca mgr Małgorzata Zarzycka        

1. Bielak Jolanta
2. Borczyński Piotr
3. Cyliński Kacper
4. Ćwirko Klaudia
5. Deptuła Diana
6. Dunikowska Katarzyna
7. Dziewińska Ewelina
8. Galant Piotr
9. Gers Daria
10. Gręda Agnieszka
11. Jagodzińska Beata
12. Kałużniak Dorota
13. Kroczak Arkadiusz
14. Kucharska Weronika
15. Mazur Roksana
16. Michalczyszyn Katarzyna
17. Michalczyszyn Sylwia
18. Michasiuk Monika
19. Paszkiewicz Gabriela
20. Studzińska Alicja
21. Sularz Katarzyna
22. Tołłoczko Weronika
23. Tożewska Katarzyna
24. Walczak Mateusz
25. Winnik Ewa

 

Rafa Rafa

2014 TOUG

Rok 2014


Klasa IV TOUG
wychowawca mgr Aneta Żurawska-Rusek

 

            1. Grabczak Justyna
            2. Gradowska Zuzanna
            3. Jaruszewska Agnieszka
            4. Kubaj Anna
            5. Lewandowska Weronika
            6. Pięta Katarzyna
            7. Sas Adrian
            8. Sienkiewicz Karol
            9. Woźniak Marcin

 

Rafa

2013 TOUG

Rok 2013


Klasa IV TOUG
wychowawca mgr Janusz Rusak
    1. Dębowska Anna
    2. Golak Adrian
    3. Hrycaj Krystyna
    4. Hybiak Anna
    5. Jaruszewska Paulina
    6. Kałuziak Aleksandra
    7. Mączyńska Sara
    8. Mikuć Żaneta
    9. Olszak Aleksandra
    10. Pajestka Marcelina
    11. Perekietka Żaneta
    12. Piątkowska Sandra
    13. Pohorecka Alicja
    14. Rogowski Patryk
    15. Skowrońska Justyna
    16. Sławińska Aleksandra
    17. Sobczyk Marta
    18. Sokołowska Patrycja
    19. Stolarek Justyna
    20. Szurgocińska Aleksandra
    21. Tracz Anna
    22. Wawrzyńczyk Marzena
    23. Wilczyńska Magdalena
    24. Wiluszyńska Luiza

 

Rafa

2012 TOUG

Rok 2012


Klasa IV a TOUG
Wychowawca mgr  Anna Jabłońska – Wróbel

 

1. Chodyniecka Natalia
2. Frosik Adrian        
3. Iwanów Aleksandra
4. Jastrzębska Dominika
5. Juzyszyn Małgorzata
6. Kołaczyńska Anna
7. Komaszyn Ewelina
8. Kornecka Natalia
9. Kowalczyk Agata
10. Kukuć Ilona
11. Rzechaczek Iga
12. Skowrońska Monika
13. Słowik Jakub
14. Stasiński Piotr
15. Wiącek Aldona

 

Rafa

2011 TOUG

Rok 2011


Klasa IV a TOUG
Wychowawca mgr  inż. Bianka Małysz

 

1. Baran Karol
2. Flamer Mateusz
3. Gębicka Andżelika
4. Gładkowska Alicja
5. Idzi Weronika
6. Jaworska Sandra
7. Karpicka Małgorzata
8. Kasuła Klaudia
9. Kruszyńska Anna
10. Kubacka Magdalena
11. Kucharska Elżbieta
12. Kwaśniewska Magdalena
13. Łukasiewicz Weronika
14. Nowacka Ewelina
15. Przybyła Katarzyna
16. Przygrodzki Łukasz
17. Pyrcz Iwona
18. Sadłowski Michał
19. Sas Małgorzata
20. Sowul Natalia
21. Stasiela Małgorzata
22. Szafrńska Anna
23. Szczepańska Paulina
24. Tylska Lena
25. Wajer Patrycja
26. Woynowski Marcin
27. Woźniak Justyna
28. Zapotocka Natalia
29. Zdziarska Roksana
30. Żywicki Adam

 

Rafa

2010 TOUG

Rok 2010


 

Klasa IV a TOUG
Wychowawca mgr Małgorzata Zarzycka

2. Caban Anna
3. Chichłowska Agnieszka
4. Czapla Krzysztof
5. Drab Hanna
6. Gręda Piotr
7. Jacewicz Małgorzata
8. Kałuża Ewelina
9. Karkowska Donata
10. Kornecka Katarzyna
11. Kubacki Mateusz
12. Mościcka Marta
13. Niedźwiedzka Natalia
14. Pasternak Magdalena
15. Rokicka Joanna
16. Rzeszowska Paulina
17. Szymczyk Damian
18. Urzędowska Natalia
19. Wierzbicka Karolina

Klasa IV b
Wychowawca mgr Izabela Barylska

1. Baczkowski Dagmar
2. Brzeziński Krzysztof
3. Budnik Janusz
4. Czupryn Patrycja
5. Domański Michał
6. Dzierzba Maciej
7. Frosik Diana
8. Jeremicz Przemysław
9. Kamiński Mateusz
10. Kusiak Kamil
11. Lis Katarzyna
12. Łaszniewski Piotr
13. Maceluch Natalia
14. Matuszak Izabela
15. Saskowska Marta
16. Siwko Karolina
17. Szumiło Karolina
18. Zimny Damian

Rafa

2009 TOUG

Rok 2009


Klasa IV TOUG
Wychowawca: mgr Norbert Oleśków

 

 1. Andrzejewski Mariusz
2. Braszka Natalia
3. Chołodowski Paweł
4. Cieślik Agata
5. Drela Mateusz
6.Dymczyk Edyta
7.Gągoł Marek
8. Gutowska Patrycja
9. Jaz Krzysztof
10. Kołodziej Magdalena
11. Kornecka Magdalena
12. Kuca Marcin
13. Kulik Agata
14. Kulik Jagoda
15. Kurowska Natalia
16. Łusia Weronika
17. Maceluch Kamila
18.Maciejewska Marzena
19.Noga Arkadiusz
20. Oleksiak Radosław
21. Ostręga Patrycja
22.Pawlisiak Tomasz
23. Piasecka Agata
24. Rokicka Justyna
25. Siegień Daria
26. Sienkiewicz Krzysztof
27. Siwak Remigiusz
28  Słowik Elwira
29.Starczewska Katarzyna
30. Strzelecki Damian
31. Szelążek Dominika
32. Tokarski Przemysław
33. Trepanowski Piotr
34. Zacharewicz Ewelina

 

Rafa

2016 TI

Rok 2016


Klasa IV TI
wychowawca mgr Leszek Lejman
  1. Dłubak Bartosz
  2. Fyk Adrian
  3. Gil Michał
  4. Górski Bartosz
  5. Górski Mateusz
  6. Kalinowski Gracjan
  7. Klag Daniel
  8. Krystofiak Alicja
  9. Martynowicz Patryk
  10. Orszulak Bartłomiej
  11. Paliwoda Jakub
  12. Radymniak Przemysław
  13. Skiba Bartłomiej
  14. Straszewski Radosław
  15. Strzelec Paweł
  16. Wójtowicz Radosław
  17. Żak Przemysław

 

Rafa

2015 TI

Rok 2015


Klasa IV TI
wychowawca mgr Gustaw Cedro

1. Deptuch Rafał
2. Gliński Grzegorz
3. Judt Bartłomiej
4. Karpiak Piotr
5. Kłapouch Jakub
6. Kupidura Artur
7. Lechowski Maciej
8. Malecki Wojciech
9. Malewicz Zbigniew
10. Noga Kamil
11. Ogórek Mateusz
12. Pietrzykowski Tomasz
13. Rafalski Adrian
14. Szymczyk Błażej
15. Tomaszewski Radosław
16. Wańczurowski Maciej
17. Wilczyński Bartłomiej
18. Zielonka Paweł

Rafa

2014 TI

Rok 2014


Klasa IV TI
wychowawca mgr Barbara Nożewnik

 1. Banucha Dawid
2. Bilon Łukasz
3. Draus Konrad
4. Dunikowski Piotr
5. Gontek Ksawery
6. Harbat Małgorzata
7. Jacykowski Marcin
8. Kmieć Artur
9. Kolasa Dawid
10. Kowalski Aleksy
11. Kucharski Adam
12. Łukomski Wojciech
13. Marczewski Sebastian
14. Martys Krzysztof
15. Mieszko Arkadiusz
16. Pawliszcze Jarosław
17. Pohorecki Maciej
18. Szumiło Kacper

 

Rafa

2013 TI

Rok 2013


Klasa IV TI
wychowawca mgr inż. Krzysztof Janik

1. Budynkiewicz Michał
2. Kiedrzyń Patryk
3. Kłonowski Ignacy
4. Koladyńska Maria
5. Koźlik Łukasz
6. Mazurek Karolina
7. Mironowski Radosław
8. Noworolnik Kamil
9. Owczarek Julita
10. Poraziński Przemysław
11. Powaga Kajetan
12. Rogowski Jacek
13. Sambor Waldemar
14. Soroko Dawid
15. Tarasienko Dawid
16. Wandulska Kamila
17. Wiśniewski Dawid
18. Wróbel Damian

Rafa

2012 TI

Rok 2012


Klasa IV TI a 
Wychowawca  mgr Kamila Góra

 

1. Banasik Mateusz
2. Blicharz Weronika
3. Butoka Piotr
4. Chełstowski Dariusz
5. Cieplak Paweł
6. Cieślik Bartosz
7. Dominiak Mateusz
8. Dudek Paweł
9. Durka Krystian
10. Dwużnik Ireneusz
11. Fajfer Jarosław
12. Gąsior Łukasz
13. Gil Aleksandra
14. Kałużniak Remigiusz
15. Kuryłowicz Monika
16. Krzyżanowski Patryk
17. Marciniak Łukasz
18. Marek Adam
19. Oszurko Patrycja
20. Pohorecki Rafał
21. Sawicki Mateusz
22. Siwiera Patryk
23. Słupski Patryk
24. Sowiński Mateusz
25. Syczewski Damian
26. Śnioszek Patryk
27. Frosik Katarzyna

Rafa

2011 TI

Rok 2011


Klasa IV TI a
Wychowawca mgr Agnieszka Jabłońska

  1. Birger Andrzej
  2. Drab Kamila
  3. Dudarewicz Maciej
  4. Frosik Magdalena
  5. Galant Karol
  6. Karkowski Mariusz
  7. Kostkowski Hubert
  8. Krupiński Konrad
  9. Krygiel Ewelina
  10. Kurdziel Waldemar
  11. Ludwiczak Grzegorz
  12. Maciejewski Damian
  13. Piesik Marek
  14. Płotkowski Artur
  15. Stasiak Zuzanna
  16. Strzelecka Katarzyna
  17. Szymański Jakub
  18. Śliwiński Mateusz
  19. Wojtukiewicz Katarzyna

Klasa IV TI a
Wychowawca mgr Joanna Hildebrandt

1. Burek Mateusz
2. Draguła Alicja
3. Grygorcewicz Piotr
4. Kowalewski Sebastian
5. Mazurkiewicz Agnieszka
6. Mróz Adam
7. Naus Łukasz
8. Panasiuk Marcin
9. Pawlak Damian
10. Powłoka Natalia
11. Prus Wojciech
12. Przeszak Adrian
13. Stryczyński Kamil
14. Ślozowski Marek
15. Wierzbicki Paweł
16. Zwolińska Emilia

Rafa

2010 TI

Rok 2010


Klasa IV TI
Wychowawca: mgr Bogumiła Żurawiecka

 

1. Borkowski Damian
2. Czarnecki Piotr
3. Domagalski Wojciech
4. Dziatkiewicz Paweł
5. Gliński Dawid
6. Kopyłowski Adam
7. Kudła Sławomir
8. Lipowski Adam
9. Marek Karolina
10. Migacz Diana
11. Olewczyński Piotr
12. Sobczak Roksana
13. Śliwiński Piotr
14. Tarnowska Katarzyna
15. Tutro Grzegorz
16. Urbaniak Eliza
17. Zieliński Paweł
18. Żurawska Katarzyna

 

Rafa

2009 TI

Rok 2009


Klasa IV TI
Wychowawca: mgr Barbara Mikos

 

  1. Bakalarczyk Agata
  2. Bednarz Dawid
  3. Boruciński Paweł
  4. Cwynar Anna
  5. Cyliński Łukasz
  6. Domaradzki Mateusz
  7. Dużalska Stella
  8. Dzedzej Mateusz
  9. Dziewiątka Beata
  10. Erdmann Małgorzata
  11. Gołębiowska Anna
  12. Gregorek Joanna
  13. Gręda Sławomir
  14. Józefacka Anna
  15. Kanarkowska Agnieszka
  16. Kędzia Patrycja
  17. Kowalik Krystian
  18. Koziara Adrian
  19. Lisowski Marcin
  20. Lisowski Piotr
  21. Łazański Bartosz
  22. Łączkowska Monika
  23. Mazurkiewicz Tomasz
  24. Nowacki Andrzej
  25. Nowak Wojciech
  26. Przybylski Olaf
  27. Rosiak Paweł
  28. Słupska Wioletta
  29. Sokół Piotr
  30. Stasiak Andrzej
  31. Szwiec Kamila
  32. Tarasiński Sławomir

 

Rafa

2016 TH

Rok 2016


Klasa IV TH

wychowawca mgr Leszek Lejman

 1.Czernecka  Agata
 2.Czeszejko Karolina
 3.Domańska Marlena
 4.Drochomirecka Paulina
 5.Gaładyk Mateusz
 6.Mastela Dagmara
 7.Nelza Anna
 8.Nowicka Sylwia
 9.Płocha Agata
10.Rojkowska Kinga
11.Sakwa Hubert
12.Szowiar Dawid
13.Świętek Dawid
14.Wypych Dorota
15.Zalcewicz Patrycja

Rafa

2015 TH

Rok 2015


Klasa IV TH

wychowawca mgr Katarzyna Mickiewicz-Bindas

            1. Borkowska Joanna
            2. Bożek Joanna
            3. Bronicka Magdalena
            4. Gołaś Radosław
            5. Hapczyk Diana
            6. Klisowska Małgorzata
            7. Krawiec Pamela
            8. Kucharska Marta
            9. Mak Justyna
            10. Mikos Marta
            11. Paranycz Weronika
            12. Przybylska Lucyna
            13. Przybyła Krzysztof
            14. Przywłoka Patrycja
            15. Szurgocińska Klaudia

 

Rafa

2014 TH

Rok 2014


Klasa IV TH
wychowawca mgr Aneta Żurawska-Rusek

            1. Biel Eyta
            2. Bigos Ewa
            3. Bratkowska Paulina
            4. Cieślak Klaudia
            5. Czyżewska Paula
            6. Depa Klaudia
            7. Dumańska Dorota
            8. Kabat Małgorzata
            9. Kujawa Kamila
            10. Nowak Katarzyna
            11. Stupińska Roksana
            12. Supińska Martyna
            13. Zalewski Łukasz
            14. Ziembowski Jakub
            15. Zioła Sebastian

 

Rafa

2013 TH

Rok 2013


Klasa IV TH
wychowawca mgr Anna Krzemińska

1. Brodowicz Kinga
2. Kozłowska Patrycja
3. Kuchciak Kinga
4. Kujawa Justyna
5. Pociej Łukasz
6. Sim Patryk
7. Szymańska Natalia
8. Żyznowska Sylwia

 

Rafa

2012 TH

Rok 2012


Klasa IV TH
Wychowawca mgr inż. Izabela Barylska

1. Białek Ewelina
2. Bodek Karolina
3. Piątkowska Katarzyna
4. Dudek Małgorzata
5. Dziewiątka Katarzyna
6. Dziewińska Magdalena
7. Gaładyk Marta
8. Durasiewicz Ewa
9. Jabłońska Sara
10. Janiak Katarzyna
11. Jaworska Marlena
12. Jaz Agnieszka
13. Jeremicz Aleksandra
14. Kowalczuk Dajana
15. Kroczak Milena
16. Mieszczańska Kamila
17. Numryk Marzena
18. Olejarz Anna
19. Omańska Joanna
20. Piorun Roksana
21. Płotkowska Renata
22. Radecka Alicja
23. Rączkowska Iwona
24. Tyrka Paulina
25. Werner Angelika
26. Wieczorek Paulina

 

Rafa

2011 TH

Rok 2011


Klasa IV TH
Wychowawca mgr inż. Justyna Sumara

 

  1. Gil Roksana
  2. Górlińska Anna
  3. Jakubik Marzena
  4. Jaz Aleksandra
  5. Jaz Aleksandra
  6. Karkowska Renata
  7. Kopczyńska Daria
  8. Korba Sylwia
  9. Kowalska Paulina
  10. Madajczak Agata
  11. Malecka Aleksandra
  12. Mańska Martyna
  13. Michoń Marcin
  14. Nazimek Monika
  15. Nowak Agata
  16. Porazińska Dagmara
  17. Siedziniewski Iwo
  18. Sikorska Natalia
  19. Strzelecka Róża
  20. Wilczyńska Daria
  21. Wilk Paulina

 

Rafa

2010 TH

Rok 2010


Klasa IV TH
Wychowawca: mgr Hanna Chmura

2. Cholewa Sandra
3. Gałązka Honorata
4. Gierke Paweł
5. Gil Iga
6. Głodek Karolina
7. Jaroszyńska Monika
8. Jasińska Sylwia
9. Józefczuk Paula
10. Konopacka Weronika
11. Kowalczyk Katarzyna
12. Lewandowska Monika
13. Marcinkowski Dawid
14. Michalak Kinga
15. Paranycz Monika
16. Patek Grzegorz
17. Pietruszka Małgorzata
18. Płaza Anita
19. Rumbuć Beata
20. Sabat Katarzyna
21. Skrycka Marta
22. Stec Małgorzata
23. Śmiałkowska Natalia
24. Świeboda Paulina
25. Toczko Łukasz
26. Truszczyńska Alicja
27. Werner Małgorzata
28. Wisławska Edyta
29. Zięcina Regina
30. Ziółkowska Sandra
31. Żukowski Mateusz

 

Rafa

2009 TH

Rok 2009


 

Klasa IV a 
Wychowawca mgr Barbara Oleksy

2. Dzałba Małgorzata
3. Frontczak Katarzyna
4. Glanert Sadra Żaneta
5. Komosińska Alicja
6. Kuczyńska Katarzyna
7. Kurpiel Agnieszka
8. Malec Monika
9. Marciniak Magda Maria
10. Mazurkiewicz Paulina
11. Mądro Katarzyna Joanna
12. Michalak Sebastian
13. Mielec Paulina
14. Mikos Małgorzata
15. Musiałowska Karolina Monika
16. Orłowska Karolina
17. Pożyczka Magdalena
18. Rokicka Paulina Maria
19. Romacka Katarzyna
20. Sikora Karol
21. Sławiński Paweł Roman
22. Snopek Aneta Ewa
23. Szpek Patryk
24. Tarnowska Daria Emilia
25. Woynowska Anna Maria

Klasa IV b
Wychowawca mgr Waldemar Masłowski

1. Ilona Baster
2. Hubert Brodowski
3. Jolanta Chodkiewicz
4. Justyna Jabłońska
5. Katarzyna Kaćkiewicz
6. Justyna Kucharska
7. Dominik Kukurowski
8. Justyna Kupidura
9. Marta Lewandowska
10. Aneta Łoniewska
11. Patrycja Mokrzycka
12. Elżbieta Mróz
13. Mariusz Nowaczyk
14.Urszula Piotrowska
15. Natalia Przybyła
16. Katarzyna Sławińska
17. Rafał Wilczyński
18. Magdalena Wisławska
19. Adam Wróbel

Rafa

2016 TB

Rok 2016


Klasa IV TB
wychowawca mgr Agnieszka Pawlaczyk

Białous Ernest
Bojarski Kamil
Galant Paweł
Garnczarek Gracjan
Gurgul Kamil
Hrycaj Piotr
Jaskowski Dawid
Juzyszyn Karol
Kaberow Szymon
Kaźmierski Arkadiusz
Kiepura Jakub
Kolasa Paweł
Olczyk Jakub
Pawłowski Tomasz
Serafin Arkadiusz
Szczepański Norbert
Szurgociński Przemysław

 

 

 

 

 

Rafa

2015 TB

Rok 2015


Klasa IV TB
wychowawca mgr Andżelika Szkuciak

Bancewicz Mateusz
Bielak Patryk
Borkowski Mateusz
Dżanojan Adam
Gil Tomasz
Grabczak Piotr
Jaruszewski Piotr
Jaz Sebastian
Jułkowski Wojciech
Juszczyk Patryk
Klag Michał
Kurpiel Piotr
Kwatera Elżbieta
Łoniewski Dariusz
Łukian Patryk
Mański Mateusz
Mazurek Marcin
Mucha Paweł
Pałka Mateusz
Rubczak Mateusz

 

Rafa

2014 TB

Rok 2014


Klasa IV TB
wychowawca mgr Andrzej Leszczyński

Borczyński Marcin
Bylewski Marcin
Dymiańczuk Eliasz
Górska Anita
Janiak Marcin
Kowalski Dawid
Łaszniewski Kamil
Makówka Szymon
Nawrocki Karol
Pajestka Michał
Podleśna Magdalen
Polek Sebastian
Rogowski Jakub
Rutka Jakub
Sadowski Hubert
Tarnowski Robert
Wilczyński Mateusz
Wilk Krzysztof
Wypart Daniel
Załęski Dominik

Rafa

2013 TB

Rok 2013


Klasa IV TB
wychowawca mgr Anna Krzemińska

Dmytrasz Błażej
Gasiński Andrzej
Jałowicki Włodzimierz
Janowski Adam
Korman Paweł
Plewka Piotr
Prysak Robert
Radymniak Jakub
Siwoń Zuzanna
Sołoducha Damian
Ściuba Mateusz
Wieczorek Kamil
Wisławski Arkadiusz

Rafa

2012 TB

Rok 2012


Klasa IV TB
Wychowawca mgr Agata Motyl 

Borkowski Artur
Cieśla Tomasz
Dębowski Paweł
Drela Dawid
Dziadkiewicz Bartosz
Gregorek Marek
Kapias Jakub
Karwowski Bartosz
Kurpiel Tomasz
Małecki Mateusz
Małek Andrzej
Młynarczak Roman
Nockowski Michał
Nosul Piotr
Nowacki Damian
Rogowski Paweł
Tarnowski Grzegorz
Urban Patyrk
Wawruszczak Emil
Woźnica Konrad
Wróbel Karol
Żulik Piotr

Rafa

2011 TB

Rok 2011


Klasa IV TB
Wychowawca mgr  Hanna Leszczyńska

Blicharz Angelika
Cysewski Piotr
Domański Dawid
Fifer Patryk
Fryska Tomasz
Górniak Paweł
Górski Piotr
Jankowski Adam
Jasiński Mateusz
Juszczyk Dawid
Koksanowicz Konrad
Kordylewski Piotr
Krok Patryk
Łyczkowski Łukasz
Makać Mateusz
Misiewicz Rafał
Olszański Łukasz
Pięta Elżbieta
Prot Łukasz
Raczykowski Wojciech
Rączkowski Kamil
Szpejna Karol
Ścierko Dawid
Tytoń Mateusz
Wach Robert
Wawruszczak Sebastian
Wojtczak Marcin
Worona Wojciech

Rafa

2010 TB

Rok 2010


Klasa IV TB
Wychowawca mgr Marek Łągiewczyk

Antoniewicz Wojciech
Gibowski Krzysztof
Gil Mateusz
Grzegórzek Adam
Iwanowski Adam
Kałucki Łukasz
Kikut Rafał
Kogut Bartosz
Komisarczyk Kamil
Kowalczyk Krzysztof
Kwiatkowski Konrad
Lato Krzysztof
Matuszak Tomasz
Nowicki Krzysztof
Orszulak Paweł
Owczarek Kamil
Pawlisiak Andrzej
Pożyczka Katarzyna
Zawadzki Mariusz

Rafa

2009 TB

Rok 2009


Klasa IV TB
Wychowawca mgr Agata Motyl

Anders Radosław
Baczyński Paweł Piotr
Dąbrowicz Paweł
Grzesik Kamil
Halczuk Szymon
Jaworski Paweł
Kwatera Irena
Malka Dawid Krzysztof
Marnysz Michał
Nienałtowski Norbert Ryszard
Oblicki Damian
Przygrodzi Marek
Sakowski Michał
Karota Krzysztof
Skowroński Krzysztof
Ślęzak Paweł
Truszczyński Łukasz
Wokrój Błażej
Zając Patryk

 

Rafa

Technikum Hodowlane

Rok 1985

Artymionek Zbigniew

Biskupski Ryszard

Boukowska Jolanta

Fiutek Jarosław

Frączak Alina

Kaberow Małgorzata

Kmieć Marianna

Kmieć Regina

Kolczyńska Elżbieta

Krężel Anna

Lass Anna

Mazur Beata

Mróz Anetta

Napiórkowski Krzysztof

Ostrowska Jolanta

Plotkowka Dorota

Pohrecka Małgorzata

Sierzpowska Wioletta

Sokulska Celina

Walawender Ireneusz

Wodarczyk Leszek

Rok 1986

Dzierża Dorota

Frąckowiak Adam

Juzyszyn Piotr

Karkowska Leokadia

Korsak Lidia

Kozioł Elżbieta

Krasowska Krystyna

Kurpiel Sławomir

Labuda Marzena

Majdan Andrzej

Marek Sławomir

Maślak Zdzisław

Pawlak Roman

Rosalska Teresa

Rozkrut Maria

Siekierska Maria

Skowron Beata

Sobczak Elżbieta

Sroka Marek

Świątnicka Ewa

Wnuczek Magorzata

Zioła Leszek

Rafa

2016 LO

Rok 2016


Klasa III a 

Wychowawca mgr Edyta Krupa-Nadolny

  1. Bernadzka Kamila
  2. Bielak Wojciech
  3. Błaszczyszyn Klaudia
  4. Błaszkiewicz Magdalena
  5. Cholewa Kacper
  6. Ciołek Paulina
  7. Dróżdż Aleksandra
  8. Dziadas Adrian
  9. Dziura Joanna
  10. Garczyńska Karolina
  11. Horak Magdalena
  12. Jasnos Agata
  13. Klakla Wioleta
  14. Kłapouch Anna
  15. Kowalski Jakub
  16. Kowalski Kamil
  17. Kurowska Klaudia
  18. Majdan Kamila
  19. Michalska Nina
  20. Nagaj Dominika
  21. Nowicki Sławomir
  22. Pawelec Kamila
  23. Pawłowska Oliwia
  24. Polek Jarosław
  25. Przerada Paweł
  26. Przybyła Karolina
  27. Sobczak Edyta
  28. Trzęsiel Bartosz
  29. Widziński Patryk
  30. Ziętek Klaudia

 

Klasa III b

Wychowawca mgr Anna Krzemińska

  1. Bil Piotr Marek
  2. Ceglarek Małgorzata
  3. Czajkowski Przemysław Paweł
  4. Daszkiewicz Mikołaj
  5. Frontczak Kinga
  6. Gajowski Mikołaj
  7. Gil Wiktoria
  8. Hadrzyńska Emilia
  9. Janicki Krzysztof
  10. Lewicka Agata
  11. Macioł Anna
  12. Madejczyk Magdalena
  13. Nowacka Natalia Janina
  14. Pieloszczyk Hubert Tadeusz
  15. Pluskot Damian Krzysztof
  16. Podbereska Zuzanna Magda
  17. Roman Łukasz
  18. Stec Aleksandra
  19. Stryczek Justyna Maria
  20. Tubacka Joanna
  21. Walawender Radosław Ireneusz
  22. Wojewoda Marta

 

 

Klasa III c

Wychowawca mgr Marek Bednarz

  1. Burek Paulina
  2. Giermak Eryk
  3. Hajdaś Agata
  4. Iwanowska Justyna
  5. Mak Monika
  6. Mastela Kornelia
  7. Mieszko Agata
  8. Młynarczak Sywia
  9. Myślisz Adam
  10. Nowak Bartosz
  11. Pięta Jolanta
  12. Rawecka Anita
  13. Rząsa Marlena
  14. Śliwiński Maciej
  15. Węgier Aleksandra

 

Rafa

2015 LO

Rok 2015


Klasa III a

Wychowawca mgr Norbert Oleśków

1. Błęcki Wojciech
2. Cieślak Aneta
3. Dereń Karolina
4. Drozdowska Monika
5. Fira Sara
6. Galant Paweł
7. Grzegórzek Paulina
8. Jackowska Alicja
9. Janicki Tadeusz
10. Jasek Natalia
11. Juścińska Katarzyna
12. Kołodziej Małgorzata
13. Kowalska Sara
14. Marczak Karolina
15. Mróz Kamil
16. Piotrowska Malwina
17. Połukord Natalia
18. Prus Justyna
19. Rowińska Klaudia
20. Słowik Karolina
21. Truong Dong Lin
22. Trzęsiel Daniel
23. Wątor Kamil

Klasa III b

Wychowawca mgr Krzysztof Pośniak

1. Cedro Maciej
2. Chmurzyński Michał
3. Dumicz Mikołaj
4. Gajowska Wiktoria
5. Korban Piotr
6. Lejmanowicz Justyna
7. Lorenc Bartosz
8. Makowska Kornelia
9. Matuszewska Małgorzata
10. Moćko Klaudia
11. Momot Adrianna
12. Musiał Kinga
13. Myszogląd Paulina
14. Nyczaj Bartosz
15. Przybylska Katarzyna
16. Sobczak Justyna
17. Sokólski Jakub
18. Stefańska Dominika
19. Szkudlarek Kamila
20. Szpilska Karina
21. Śliwińska Natalia
22. Truszczyński Kamil
23. Wąchała Dawid
24. Zając Kamil
25. Zatorski Michał
26. Ziętek Aleksandra
27. Zubala Bartosz
28. Żelichowski Rafał
29. Trafankowska Magdalena

Klasa III c

Wychowawca mgr Wojciech Krupa

1. Adamski Dawid
2. Cisek Alicja
3. Czuchrowska Kinga
4. Fifer Katarzyna
5. Gładkowska Karolina
6. Kałuża Adam
7. Kuś Magdalena
8. Kwaśniewski Mateusz
9. Litwin Damian
10. Matuszewski David
11. Niedźwiecka Sylwia
12. Olszańska Agata
13. Potapińska Agnieszka
14. Półtorak Anna
15. Rączkowski Patryk
16. Rebizak Karolina
17. Soboń Dawid
18. Szewczyk Przemysław
19. Szwechłowicz Sebastian
20. Tomala Patryk
21. Trubicka Katarzyna
22. Walkowiak Jakub
23. Widzińska Judyta
24. Wyrwińska Emilia
25. Kulas Kaja

 

Klasa III d

Wychowawca mgr Agata Motyl

1. Bała Damian
2. Będzak Amelia
3. Braszka Arleta Aleksandra
4. Czerniawska Martyna
5. Danelski Krzysztof Adam
6. Drab Aleksandra
7. Drab Anna
8. Górniak Agnieszka
9. Hnatiuk Daria
10. Hołota Kamil
11. Jakubowska Adrianna
12. Jarząbek Jolanta
13. Klimela Zuzanna Anna
14. Knowa Karolina
15. Matusiak Piotr Andrzej
16. Nowaczyk Przemysław
17. Nowak Marcin
18. Panicz Paulina
19. Pieróg Agata
20. Politowska Natalia Daria
21. Prus Dominik Jacek
22. Sobczak Grzegorz Łukasz
23. Szachnowska Katarzyna
24. Szot Mirosław
25. Tołłoczko Kamila Janina
26. Tołłoczko Sandra Maria
27. Walentowicz Dominika
28. Pela Aleksandra

Rafa

2014 LO

Rok 2014


Klasa III a
Wychowawca mgr Hanna Leszczyńska

1. Andrzejczyk Daniel
2. Burek Karolina
3. Bylewska Magdalena
4. Ceglarek Żaneta
5. Chorąży Karina
6. Chorąży Klaudia
7. Chruślak Dominika
8. Cieślik Ewelina
9. Erdmann Klaudia
10. Frątczak Kinga
11. Frosik Sylwia
12. Goźlińska Jolanta
13. Jędrzejek Ewa
14. Karpeta Ilona
15. Kokiel Klaudia
16. Kornalewicz Magdalena
17. Kruszewska Ewelina
18. Łojko Karolina
19. Olearczyk Paulina
20. Orszulak Kamila
21. Rojkowska Natalia
22. Rybowicz Dawid
23. Rzeszowska Anna
24. Skorek Dominika
25. Sosnowska Daria
26. Szelążek Joanna
27. Turowska Jagoda
28. Wnuk Paulina
29. Zienkiewicz Patrycja
30. Żur Aneta

Klasa III c
Wychowawca mgr Marek Łągiewczyk

1. Balbuza Sylwia
2. Bartosińska Marta
3. Chromik Jakub
4. Chrzanowska Klaudia
5. Giermak Natalia
6. Glanert Bartosz
7. Glubs Klaudia
8. Grabowicz Aleksandra
9. Jankowski Bartosz
10. Kuprjanowicz Agnieszka
11. Kwiek Daniel
12. Lipka Katarzyna
13. Łuczak Karolina
14. Ługowy Kami
15. Marek Agata
16. Michalczuk Izabela
17. Nagaj Cezary
18. Niska Adrianna
19. Perlak Pamela
20. Polek Wojciech
21. Sim Paweł
22. Simiński Robert
23. Stasiak Radosław
24. Surmacz Maciej
25. Szymczyk Klaudia
26. Szyszkowski Tomasz
27. Wojciechowski Jakub
28. Zarzycki Dariusz
29. Zygler Kacper

Klasa III b
Wychowawca mgr Eyta Daszkiewicz

1. Bielawska Agnieszka
2. Blachnierek Katarzyna
3. Czarnota Nell
4. Dudziński Kacper
5. Dzięcioł Natalia
6. Jaździewska Alicja
7. Kagan Mateusz
8. Karakicz Fabian
9. Klimczak Michał
10. Klisowska Alicja
11. Kościelna Agata
12. Leszczyński Mateusz
13. Łosowski Wojciech
14. Madejczyk Justyna
15. Olechnowska Dorota
16. Porczyński Maciej
17. Radziszewska Anna
18. Sadzewicz Cezary
19. Sobczak Sylwia
20. Szopik Jacek
21. Szymkowiak Joanna
22. Tracz Ewa
23. Warda Kinga
24. Zawalska Patrycja
25. Zienkiewicz Agnieszka
26. Zińko Marta

 

 

 

Klasa III d
Wychowawca mgr Justyna Sumara, mgr Renata Czubak

1. Bandyszewski Martin
2. Będzak Piotr
3. Birger Monika
4. Cylińska Joanna
5. Czekalska Adrianna
6. Domisiewicz Manuela
7. Frączek Katarzyna
8. Gajewska Aleksandra
9. Iwanowska Edyta
10. Kapias Michał
11. Kmiotek Justyna
12. Kołodziej Karolina
13. Kwiatkowska Edyta
14. Lejmanowicz Katarzyna
15. Marek Bartosz
16. Matunin Michał
17. Numryk Kamila
18. Romanowski Patryk
19. Rumbuć Wojciech
20. Salecka Paulina
21. Sikorska Karolina
22. Sobolewski Tomasz
23. Tarasińska Jolanta
24. Tomin Amelia
25. Warchoł Karolina
26. Winnik Łukasz
27. Bindas Kamil
28. Szpilski Wojciech

Rafa

2013 LO

Rok 2013


Klasa III a
Wychowawca mgr Renata Czubak

            1. Bachów Joanna
            2. Bylewska Karolina
            3. Chrobak Beata
            4. Czajkowska Kamila
            5. Denys Agata
            6. Jędrzejak Natalia
            7. Juzyszyn Konrad
            8. Kamela Izabela
            9. Kapias Justyna
            10. Kołodziejczyk Mateusz
            11. Kowalczuk Patrycja
            12. Kroczek Joanna
            13. Kurdziel Paula
            14. Latusek Zuzanna
            15. Litra Adrianna
            16. Makówka Joanna
            17. Małachowicz Justyna
            18. Michalczyszyn Ewa
            19. Misiura Joanna
            20. Ostromecka Magdalena
            21. Pasiud Klaudia
            22. Przybyła Karolina
            23. Pociej Tomasz
            24. Rojkowska Karolina
            25. Sokulski Michał
            26. Sowa Klaudia
            27. Stamblewska Joanna
            28. Szwechłowicz Justyna
            29. Widziajło Katarzyna
            30. Wojewoda Justyna
            31. Wojtaś Magdalena

 

Klasa III c
Wychowawca mgr Grzegorz Michasiuk

            1. Barański Łukasz
            2. Darul Małgorzata
            3. Dobrowolski Sebastian
            4. Fifer Agnieszka
            5. Fira Jolanta
            6. Flis Dawid
            7. Jakubowski Jakub
            8. Jastrzębski Patryk
            9. Jędrzejek Kinga
            10. Kasprzyk Patrycja
            11. Klimczak Marcin
            12. Kloczkowski Tomasz
            13. Kowalczuk Mateusz
            14. Kuca Paweł
            15. Nockowski Łukasz
            16. Pawlak Dawid
            17. Perliński Przemysław
            18. Pohorecki Jakub
            19. Pohorecki Patryk
            20. Prus Anna
            21. Salecki Jakub
            22. Serafin Karolina
            23. Skrońska Sara
            24. Szafrański Marek
            25. Tołłoczko Bartosz
            26. Tracz Adam
            27. Trubicki Szymon
            28. Tutka Dawid
            29. Węgier Wojciech
            30. Zabłocki Wadim

Klasa III b
Wychowawca mgr Anna Krzemińska

            1. Będzak Paulina
            2. Bierka Patrycja
            3. Czerniawski Damian
            4. Drewniak Magda
            5. Dumańska Monika
            6. Gotfryd Konrad
            7. Jarząb Michał
            8. Jesionek Adriana
            9. Juścińska Marta
            10. Kasuła Sandra
            11. Kłonowski Adam
            12. Kołodziejczyk Kamila
            13. Kowalczyk Adrianna
            14. Krempuła Alicja
            15. Krzemiński Jakub
            16. Krzosek Dominika
            17. Kuchyt Karolina
            18. Lorenc Patryk
            19. Majchrzyk Marta
            20. Małysa Krzysztof
            21. Ochał Marta
            22. Sarecki Kamil
            23. Sawicki Jakub
            24. Soska Paulina
            25. Szajnowski Maciej
            26. Szot Andrzej
            27. Woźniak Dawid
            28. Wroniecki Jan
            29. Zazulak Paulina
            30. Zgoda Katarzyna

 

 

Klasa III d
Wychowawca mgr Danuta Perz

            1. Borkowska Anna
            2. Brzoska Agata
            3. Cysewski Marek
            4. Granda Natalia
            5. Grzesik Sylwia
            6. Jaz Zuzanna
            7. Kaberow Sebastian
            8. Kałduńska Justyna
            9. Kiepura Michał
            10. Kita Ewelina
            11. Klimczak Anna
            12. Kłapouch Milena
            13. Krzyżanowska Karolina
            14. Łazowik Mateusz
            15. Marciniak Marta
            16. Orszulak Natalia
            17. Pietrzak Martyna
            18. Podbereski Bartosz
            19. Rejdak Dominika
            20. Serafin Paulina
            21. Szeliga Monika
            22. Szemiot Katarzyna
            23. Wierzbicki Mateusz
            24. Woźnica Jowita
            25. Żarkowska Karolina
            26. Muraszka Łukasz
            27. Kulas Wojciech

Rafa

2012 LO

Rok 2012


Klasa III a
Wychowawca mgr Krzysztof Pośniak

1. Andrzejewski Paweł
2. Biernat Anna
3. Biniecka Małgorzata
4. Bryl Kornelia
5. Burghardt Karina
6. Czapla Julita
7. Czuchrowska Klaudia
8. Drapaluk Dagmara
9. Figurek Weronika
10. Frąckowiak Marta
11. Jaskulska Klaudia
12. Kagan Magdalena
13. Kasuła Klaudia
14. Lejmanowicz Renata
15. Ługowa Eliza
16. Martyka Monika
17. Mazur Anna
18. Mazur Marta
19. Mikołajczyk Paulina
20. Myślisz Agata
21. Rogala Marta
22. Romacka Aleksandra
23. Skibińska Karolina
24. Sławińska Agnieszka
25. Strychoń Michał
26. Szyszko Joanna
27. Tyczyńska Patrycja
28. Walkowiak Paulina
29. Ziętek Estera
30. Żelichowska Aleksandra

 

Klasa III c
Wychowawca mgr Marek Bednarz

1. Babiarz Justyna
2. Bielawska Andżelika
3. Błoniarczyk Marcin
4. Bosak Piotr
5. Bugajski Dawid
6. Darul Mateusz
7. Dziedzic Mateusz
8. Dziok Aleksandra
9. Gałuszka Stanisław
10. Gasiński Patryk
11. Gumulak Judyta
12. Kucia Karolina
13. Majchrzak Krzysztof
14. Makówka Kardiola
15. Matwijów Maja
16. Nowomiejska Dorota
17. Orłowska Ewa
18. Orłowska Malwina
19. Piątek Kasandra
20. Pośniak Patryk
21. Przerada Wojciech
22. Roszkowski Maciej
23. Rybowicz Mateusz
24. Sausz Paula
25. Snopek Sara
26. Soska Beata
27. Strzelec Monika
28. Surmacz Michał
29. Szkolnicka Barbara
30. Tubacki Marcin
31. Złotorowicz Paulina

Klasa III b
Wychowawca mgr Barbara Dybczak

1. Mariusz Bała
2. Bartoś Adrian
3. Birger Kacper
4. Czajkowski Miłosz Robert
5. Doroszko Magdalena Dominika
6. Dudek Joanna
7. Dudek Zuzanna
8. Dziadkiewicz Dawid
9. Haciło Michał
11. Ikiert Jolanta
11. Jakubowski Maciej
12. Jaździewska Magdalena
13. Krajczyńska Dorota
14. Kuchyt Małgorzata
15. Lasowska Alicja Julia
16. Lidzka Justyna Anna
17. Mieczkowska Katarzyna
18. Mroczek Barbara
19. Mroczek Katarzyna
20. Niedźwiecki Marek Jan
21. Paulska Marta
22. Robak Marcin
23. Skarżyńska Anna
24. Szymańska Justyna
25. Ubych Krzysztof
26. Wojtukiewicz Patrycja
27. Wójcik Ewa
28. Wronka Agata
29. Ziętek Mateusz
30. Zimna Joanna

Rafa

2011 LO

Rok 2011


Klasa III a
Wychowawca mgr Katarzyna Mickiewicz – Bindas

1. Bachów Aleksandra
2. Bagińska Katarzyna
3. Bernacka Monika
4. Błoniarczyk Magdalena
5. Chałupczyński Jakub
6. Chmiel Małgorzata
7. Chmielowiec Martyna
8. Domaradzka Aleksandra
9. Dziewińska Andżelika
10. Gieczańska Dorota
11. Golak Damian
12. Kordas Ewa
13. Krzemińska Marta
14. Kukla Anna
15. Kukla Paulina
16. Kutyła Karolina
17. Lasota Łukasz
18. Lewczuk Aleksandra
19. Mak Marta
20. Mazurkiewicz Aleksandra
21. Natkańska Monika
22. Pacan Monika
23. Rafalska Karolina
24. Saskowska Iwona
25. Siciński Tomasz
26. Stelmach Katarzyna
27. Stelmach Magdalena
28. Turkiewicz Paulina
29. Wypart Sylwia
30. Zabłocka Krystyna

 

 

Klasa III c
Wychowawca mgr Lilla Grabczak

1.Andrzejewski Paweł
2.Balcerzak Artur
3.Bielecki Paweł
4.Bratkowska Ludmiła
5..Fidut Jarosław
6.Gajowski Grzegorz
7.Grącka Żaneta
8.Hrynkiewicz Monika
9.Kozak Kiara
10.Kłoda Sandra
11.Macioł Dariusz
12.Matlingiewicz Mateusz
13.Mróz Mateusz
14.Pachut Arkadiusz
15.Perlak Szymon
16.Płotkowski Paweł
17.Politowska Katarzyna
18.Sausz Norbert
19.Szeląg Monika
20.Tołłoczko Dominika
21.Waliczek Sabina
22.Witorzeńć Radosław
23.Wojtaś Aleksandra

Klasa III b
Wychowawca mgr Agnieszka Pawlaczyk

1. Anders Agata
2. Bancewicz Aleksandra
3. Bil Daria
4. Bylewska Anna
5. Chełstowska Marcelina
6. Cieślik Marta
7. Czasak Katarzyna
8. Doroszko Marta
9. Dudarewicz Aleksandra
10. Dziubanowska Aleksandra
11. Grylewicz Amanda
12. Kaberow Anna
13. Kalarus Anna
14. Komarnicka Natalia
15. Konikowska Iwona
16. Kopka Marita
17. Kotańska Marta
18. Kwiek Paulina
19. Lasowska Marta
20. Lesiński Bartosz
21. Muraszka Patrycja
22. Oleksia Kamil
23. Padoł Joanna
24. Patrzykowska Marta
25. Petryszyn Maciej
26. Pociej Aleksandra
27. Połukord Joanna
28. Salwa Katarzyna
29. Seredyńska Katarzyna
30. Siwik Daria
31. Wilczyński Paweł
32. Zdziarska Sara

Rafa

2010 LO

Rok 2010


Klasa IIIa
Wychowawca mgr Renata Czubak

1. Bednarz Ewelina
2. Bułgajewska Samanta
3. Burek Justyna
4. Dziadas Klaudia
5. Grabowska Karina
6. Harewska Marta
7. Ignaczak Aleksandra
8. Kałużniak Paulina
9. Klisowski Emanuel
10. Krysiak Aleksandra
11. Lidzka Karolina
12. Łuczyńska Ewelina
13. Małek Magdalena
14. Mikołajczyk Małgorzata
15. Myszogląd Patrycja
16. Pawelec Agata
17. Prawdziuk Stanisława
18. Racka Katarzyna
19. Rosiński Paweł
20. Rozworski Mateusz
21. Różycki Dawid
22. Rubczak Jarosław
23. Sawicka Marta
24. Sławińska Magda
25. Soska Justyna
26. Stasiak Paula
27. Stępień Marlena
28. Świtalska Anna
29. Zawałka Agnieszka
30. Zerka Paulina
31. Żelichowska Iwona
32. Żukowska Aleksandra
33. Żywicka Magdalena

 

Klasa III d
Wychowawca mgr Anna Krzemińska

1. Baranowska Katarzyna
2. Bil Marek
3. Darul Damian
4. Frąk Dariusz
5. Jacewicz Anna
6. Kikosicka Anita
7. Kozik Krzysztof
8. Kruszyński Kamil
9. Kuchyt Katarzyna
10. Lewandowska Ada
11. Łazowik Dawid
12. Maceluch Roksana
13. Mazur Patryk
14. Michalak Adam
15. Nyczaj Tomasz
16. Olbracht Iwona
17. Perczyńska Sandra
18. Przygoda Krzysztof
19. Rebelka Aleksandra
20. Rydzewski Konrad
21. Słodkowski Stanisław
22. Smalarz Roksana
23. Sokólski Leszek
24. Stelmach Jakub
25. Stroceń Marta
26. Strucker Dawid
27. Strzelec Katarzyna
28. Szczepaniak Marta
29. Świst Marcin
30. Topa Łukasz
31. Woja Stanisław
32. Woś Tomasz
33. Zawendowska Justyna
34. Zielińska Monika

Klasa III c
Wychowawca mgr Danuta Perz

1. Bała Michał
2. Bandyszewski Dawid
3. Baran Anna
4. Baran Norbert
5. Blachnierek Róża
6. Czuto Kacper
7. Drapich Magdalena
8. Ferdynus Łukasz
9. Gurda Mateusz
10. Hnatiuk Katarzyna
11. Jagodzińska Justyna
12. Klęczar Igor
13. Kłusek Sara
14. Kogut Katarzyna
15. Krempuła Katarzyna
16. Kuryłowicz Michał
17. Linert Adriel
18. Napiórkowska Magda
19. Olechowka Monika
20. Rząd Hubert
21. Skarżyński Przemysław
22. Stachura Julita
23. Sugier Karol
24. Szczepankiewicz Marzena
25. Wesołowska Patrycja
26. Wiluszyńska Natalia
27. Wiśniewska Justyna

Rafa

2009 LO

Rok 2009


Klasa IIIa
Wychowawca mgr Krzysztof Pośniak

1. Bogaczyńska Emilia
2. Borodo Anna
3. Ciesielska Ewelina
4. Czerkies Edyta
5. Dębicki Szymon
6. Dziok Katarzyna
7. Fabiniak Magdalena
8. Gil Patrycja
9. Jakubowska Marita
10. Januszczak Jagoda
11. Juzyszyn Elwira
12. Karaczun Katarzyna
13. Kijo Justyna
14. Kołodziejczyk Justyna
15. Korycka Anna
16. Krukowska Marta
17. Leśniak Karolina
18. Lewicka Sara
19. Łączkowska Magdalena
20. Majchrzyk Karolina
21. Małachowicz Iwona
22. Mazur Barbara
23. Mieczkowski Mateusz
24. Padoł Aleksandra
25. Papińska Edyta
26. Szwech Natalia
27. Ściuba Damian
28.Wasylów Agata
29.Wieczorek Magdalena

 

 

Klasa III c
Wychowawca mgr Krzysztof Janik

1. Ćwirko Karol
2. Denys Mateusz
3. Flamer Radosław
4. Frąckowiak Marek
5. Gaładyk Patrycja
6. Gawron Wioleta
7. Gindelman Anna
8. Grabczak Agata
9. Gruszczyński Ariel
10. Idzi Ewelina
11. Kalarus Olga
12. Karasiński Kamil
13. Kędzierska Paulina
14. Kościcki Przemysław
15. Kucharski Marcin
16. Lasowski Szymon
17. Nagaj Agata
18. Stolarek Agata
19. Tracz Paulina
20. Tulska Paulina
21. Konrad Wierzbiński
22. Wyrwińska Anita
23. Zarzycki Marcin
24. Zarzycki Przemysław

Klasa III b
Wychowawca mgr Katarzyna Mickiewicz-Bindas

1. Anna Będzak
2. Klaudia Chyjek
3. Mateusz Czesul
4. Abigail Figiel
5. Angelika Garus
6. Karolina Jakowicka
7. Justyna Jakubowska
8. Adrian Jaszczyszyn,
9. Aldona Kapusta
10. Paulina Kupidura
11. Bartosz Limanówka
12. Aleksy Markiewicz
13. Marta Orłowska
14. Anna Piasecka
15. Dagmara Potapińska
16. Paulina Potapińska
17. Filip Serafiński
18. Karol Sewruk
19. Aleksandra Stelmach
20. Maksymilian Stryczek
21. Agnieszka Ślęzak
22. Rafał Taberski

 

 

 

 

 

 

Klasa III d
Wychowawca mgr Marek Bednarz

    Buko Joanna
    Domańska Karolina
    Downar Renata
    Gołębiewicz Izabela
    Haciło Paweł
    Hejne Joanna
    Hnatiuk Przemysław
    Janowski Michał
    Januszczak Magda
    Jaździewska Patrycja
    Kaczerewska Magdalena
    Kamyszek Joanna
    Kmieć Rafał
    Kubacki Jakub
    Mikos Aleksandra
    Niedźwiecka Justyna
    Ostręga Dawid
    Pawłowska Mariola
    Rusek Magdalena
    Stefański Mateusz
    Wołoszyn Monika
    Zakrzewska Kamila
    Zarzycka Adriana

Rafa

2008 LO

Rok 2008


Andrzejczak Beata

Antoniewicz Monika

Bak Natalia

Baranska Joanna

Bąk Renata

Bielawski Piotr

Borecki Seweryn

Bory Michał

Bratkowski Daniel

Brzoska Joanna

Chmura Jakub

Cichowski Tomasz

Cieślik Anna

Czasak Agnieszka

Dąbrowska Sandra

Domanska Dominika

Dubicka Karolina

Dudzińska Paula

Fedorowicz Magdalena

Ferenc Aldona

Figurska Estera

Filipczak Bartosz

Filipowska Aleksandra

Fira Daniel

Frosik Agata

Gaładyk Dominika

Głuch Dorata

Hreczyńska Roksana

Hrynkiewicz Agata

Hybiak Magdalena

Janicka Aleksandra

Jankowska Dominika

Jankowski Zbigniew

Jaszczak Kamila

Jaz Justyna

Jesiołowska Paulina

Jędrzejak Aleksandra

Kalarus Kamila

Klos Anna

Kmieć Karolina

Knap Wojciech

Konikowska Emilia

Korn Dorota

Kotowicz Hubert

Kowalczyk Szymon

Krajczyńska Marlena

Krajewski Paweł

Krasicka Agnieszka

Kruszyński Rafał

Krzysztofiak Ada

Kuca Weronika

Kugler Jacek

Kujawiak Małgorzata

Kurjata Edyta

Kusiak Piotr

Lach Natalia

Lato Katarzyna

Leśniak Jakub

Lis Michał

Litra Elwira

Madera Piotr

Makać Monika

Mąka Monika

Michalski Maciej

Michałowska Patrycja

Myszogląd Katarzyna

Narejko Dagmara

Noga Magdalena

Nowacki Krzysztof

Ostrowski Rafał

Owsianiecka Maryla

Perzyna Eliza

Plajzer Jakub

Płotkowska Karolina

Pohorecka Aleksandra

Prędkiewicz Agata

Rączkowski Damian

Rebelka Katarzyna

Rosołek Dawid

Roszkowska Magdalena

Rybowicz Barbara

Rydzewski Jakub

Ryś Marcin

Rzeszowski Tomasz

Sczepaniak Justyna

Sędziak Marcin

Siwik Patryk

Skarżyńska Anna

Skoniecka Edyta

Skurko Sebastian

Słodkowski Jan

Słowik Agnieszka

Smulska Roksana

Sobczuk Lucyna

Sobótka Dagmara

Stępkowski Damian

Stolarski Marcin

Strzelec Grzegorz

Surmacz Joanna

Surmacz Rafał

Szapkowski Bartosz

Szczepaniak Róża

Szczepankiewicz Marta

Szczepańska Kinga

Szelążek Łukasz

Szpilska Katarzyna

Szwech Łukasz

Tomalak Amelia

Trautman Agnieszka

Trot Witold

Trubicka Alicja

Tulski Norbert

Walusz Łukasz

Węgier Krzysztof

Wiatrowski Michał

Wójcik Bartosz

Wójcik Monika

Ziętek Ewa

Rafa

2007 LO

Rok 2007


Albin Joanna
Anders Karolina
Andreatto Paulina
Babiarz Paweł
Baran Bartosz
Bekier Emil
Będzak Marta
Bielak Kacper
Biernat Radosław
Bojarski Adrian
Bosak Mateusz
Brzezińska Alicja
Brzozowska Justyna
Buczkowska Natalia
Bugajski Dawid
Bułgajewski Mateusz
Burczak Piotr
Burdaś Laura
Chełstowska Małgorzata
Cisek Justyna
Cyrus Agata
Czrna Magdalena
Dąbrowska Justyna
Dereń Agata
Dobrucki Konrad
Drela Marta
Dudek Mateusz
Draus Klaudia
Dzierzba Emil
Gaik Bartosz
Galicka Ewelina
Gąsior Monika
Gindelman Alina
Golis Natalia
Habiera Alicja
Hiller Magdalena
Hołota Monika
Iskra Paulina
Izak Jarosław
Jamna Joanna
Jaskowski Paweł
Jaworska Magdalena
Jaz Agnieszka
Jaździewska Karolina
Jaździewski Łukasz
Jesiołowska Justyna
Jeżów Damian
Jędrzejak Izabela
Kapusta Łukasz
Kikosicki Bartłomiej
Klos Konrad
Knowa Dawid
Koladyńska Malwina
Korycka Alicja
Kosiński Piotr
Kowalczyk Kalina
Kozakiewicz Natalia
Kozik Krystian
Krzosek Aleksandra
Kubiak Marlena
Kucharczyk Wojciech
Kuflowska Katarzyna
Kurpiel Anna
Kurpiel Karolina
Kutyła Patryk
Lenard Anna
Leśniak Marta
Lisik Rafał
Litwinowicz Anna
Ludwiczak Gabriela

Luksa Krzysztof
Łoziński Bartosz
Łuczyńska Marta
Madera Kamila
Madera Małgorzata
Madera Mariola
Makuchowski Rafał
Małecki Marek
Małecki Michał
Marel Karolina
Matuszek Łukasz
Michalczuk Grzegorz
Michniacka Urszula
Mikołajczyk Anna
Milanówka Agnieszka
Musiał Dominika
Musiał Monika
Nowak Damian
Noworolski Krzysztof
Nużyńska Wioleta
Odolanowski Łukasz
Owczarek Sylwia
Pawelec Aleksandra
Pecyna Monika
Pela Marek
Perwel Paulina
Piętocha Marta
Pióreczka Lidia
Podleśna Marlena
Prędkiewicz Katarzyna
Przygoda Paulina
Rąpała Ewa
Rogacewicz Emilia
Romaniuk Ewelina
Rudy Ewa
Rudyk Aneta
Sepak Barbara
Serafin Krzysztof
Sienkiewicz Dominik
Sikierska Magdalena
Skoniecki Adrian
Smalarz Patrycja
Sobczyńska Natalia
Sobycz Paulina
Sokólski Konrad
Starczewski Łukasz
Stępkowska Elwira
Strychoń Krzysztof
Synak Anna
Szafrański Marcin
Szkuciak Bartosz
Szpilki Adrian
Szymańska Justyna
Śremska Anna
Tarnowski Wojciech
Tołłoczko Rafał
Tomkiewicz Agata
Trautman Sylwia
Trepanowska Dorota
Trębacz Mariola
Tuszyńska Małgorzata
Walusz Magdalena
Werpachowski Tomasz
Wesołowska Marta
Więcławska Monika
Wojcieszkach Maciej
Zagórska Aneta
Zalewska Katarzyna
Zielińska Justyna
Żółtowska Agnieszka

Rafa

2006 LO

Rok 2006


Aguszczak Marika
Baran Tobiasz
Będzak Natalia
Bil Ewelina
Bitel Beata
Błaszczyk Barbara
Błażkiewicz Michał
Bogusz Elżbieta
Bożek Radosław
Brzezińska Małgorzata
Brzezińska Paulina
Brzeziński Paweł
Budynkiewicz Krzysztof
Bugaj Grzegorz
Bylińska Izabela
Choroszewicz Anna
Cichowski Mieczysław
Czarnecka Marlena
Czerwińska Ewelina
Ćwirko Alicja
Darul Kamil
Darul Krystian
Dąbrowska Anna
Dobrzyńska Karolina
Domańska Małgorzata
Domaradzka Magdalena
Dudarewicz Wilota
Dziewiątka Łukasz
Fedorowska Elżbieta
Fidut Kamil
Fiejtek Marek
Fira Jogoda
Foremna Małgorzata
Frączek Karol
Gaik Jagoda
Gęglawy Alicja
Gierke Michał
Grass Damian
Gumowska Anna
Hrynkiewicz Karolina
Iwan Agata
Iwańska Ewelina
Jacykowska Marta
Jagusz Rafał
Jakóbczyk Bartosz
Jakubiszyn Mateusz
Janicka Katarzyna
Jankowski Piotr
Jastrzębska Agata
Jaz Anna
Jaz Łukasz
Jaździewska Paulina
Kamińska Emilia
Kamyszek Michał
Kasprzyk Natalia
Kędzierski Łukasz
Kikosicka Blanka
Kołodziej Hubert
Komarnicki Dawid
Kowalaski Jarosław
Krawczykowska Anna
Kruk Piotr
Kukurowski Tomasz
Kurkowski Łukasz
Kurpiel Marlena
Kutyła Przemysław
Kwieciej Arkadiusz
Lejman Grzegorz
Lipińska Aleksandra
Lisik Marta
Listowska Justyna
Lizurej Bartłomiej
Łopuszyński Paweł
Łozińska Justyna
Łuczakowska Kamila
Łuczakowski Piotr
Łużny Krzysztof

Łyczko Beata
Łyzińska Dorota
Madera Paulina
Malecka Urszula
Masiubańska Izabela
Mazur Agata
Mazur Emila
Mazur Mariusz
Mazur Natalia
Michalak Katarzyna
Michalczyszyn Joanna
Migdalska Sylwia
Modylińska Joanna
Moska Sylwian
Nietraba Michał
Nowicka Agnieszka
Nowikowska Jolanta
Oblicka Ewa
Oleksiak Łukasz
Ostrowski Jakub
Padoł Sylwia
Pater Diana
Piasecka Małgorzata
Piasecka Urszula
Piasecki Łukasz
Prędkowski Piotr
Przybylska Joanna
Przysiężny Kamil
Radziszewski Piotr
Rapiejko Maciej
Rączkowska Barbara
Redo Agnieszka
Rolak Beata
Ryczańczyk Katarzyna
Rzeszowska Justyna
Sabat Justyna
Sausz Kamila
Serdyński Wojciech
Sędziak Aleksandra
Sipak Karol
Sitarska Katarzyna
Siwik Kamila
Skiba Wioleta
Sługocki Piotr
Soluch Bartosz
Staniszewska Marzena
Starzec Damian
Strzałka Iolna
Studziński Marcin
Surmacz Agata
Szelążek Sylwia
Szóstakiewicz Piotr
Szurgociński Michał
Szurgociński Paweł
Śliwińska Patrycja
Tarasek Jolanta
Tchórz Małogrzata
Tracz Magdalena
Trzcińska Dorota
Tuszyński Roman
Tutka Honorata
Tyczyńska Ilona
Uryniuk Iwona
Wątor Agnieszka
Wieczorek Damian
Wierzbicka Celina
Więcek Monika
Wiszniowski Łukasz
Wiśniewska Justyna
Witorzelić Wojciech
Woźniak Paulina
Woźnicki Paweł
Zarzycka Monika
Zgoda Tomasz
Złotorowicz Maciej
Żaba Izabela

Rafa

2005 LO

Rok 2005


Andreatto Anna

Baczkowska Karolina

Banasik Anna

Baster Magda

Bąk Marcin

Benacka Katarzyna

Binicka Patrycja

Biniecka Katarzyna

Blicharski Tomasz

Borgul Jagoda

Bugajska Martyna

Chełstowski Dominik

Chłodowska Joanna

Chojnacka Joanna

Choroszewicz Dawid

Czarna Luiza

Czerwic Piotr

Downar Joanna

Drużga Łukasz

Dydyńska Katarzyna

Dziewiątka Emilia

Fiejtek Wojciech

Fluder Marcin

Frąk Jagoda

Frydryszak Michał

Frydryszak Tomasz

Fryska Joanna

Gaładyk Anna

Garbat Joanna

Gil Dorota

Gładyszewski Łukasz

Hiller Łukasz

Hołub Izabela

Ignaczak Mateusz

Iwaniuk Ewelina

Iżak Marta

Jackowska Patrycja

Jagodziński Andrzej

Janas Olga

Janicki Radosław

Jaros Kamil

Jasińska Katarzyna

Jastrzębska Justyna

Jędrzejak Elżbieta

Jędrzejek Wojciech

Jęśko Bartosz

Kaczerewski Michał

Kaczor Artur

Kaczorowska Anna

Kałucka Paulina

Kamiński Jakub

Karpiak Radosław

Kijo Alicja

Klimczuk Iweta

Kłonowska Joanna

Kołodziej Hubert

Konikowski Andrzej

Kosiński Paweł

Kotowicz Krzysztof

Kowalczyk Joanna

Kowalczyk Przemysław

Kowalska Katarzyna

Krywionek Natalia

Krzyżanowska Małgorzata

Kucharczyk Julita

Kujawiak Krzysztof

Kulczycki Radosław

Kurpiel Marlena

Kwartnik Monika

Kwiatkowski Marcin

Lato Grzegorz

Lejman Leszek

Lewandowska Kamila

Lisowski Karol

Liwiera Paulina

Łużny Krzysztof

Łyczakowski Adam

Mackiewicz Piotr

Majłowska Anna

Matejko Katarzyna

Matoszko Marlena

Matuszak Patrycjusz

Matuszczak Anna

Mazur Paweł

Miaczkowska Agnieszka

Miaczkowska Edyta

Michalska Sylwia

Miecznikowska Sylwia

Mikołajczyk Agata

Mróz Marcelina

Niedźwiecka Emilia

Niedźwiecka Sandra

Niemiec Barbara

Nowak Kamila

Oleksiak Patrycja

Orman Kacper

Ostrowski Piotr

Pauls Mateusz

Paulski Michał

Pawlikowski Zbigniew

Pela Paweł

Peszczyńska Aurelia

Piasecki Łukasz

Piecuch Ewa

Pisoła Justyna

Plewka Monika

Płachta Marek

Płotkowska Agnieszka

Pociej Piotr

Podhorecki Michał

Prędkowska Justyna

Przysiężny Paweł

Przytuła Paulina

Raczykowska Justyna

Ropiejko Maciej

Ryl Anna

Rząd Aleksandra

Rzońca Anna

Saskowska Magdalena

Serafin Damian

Sikora Kamil

Sikora Marta

Siwiera Agata

Skoniecka Eliza

Sławiński Tomasz

Słodkowska Maria

Sokulski Tomasz

Stańczuk Mateusz

Starczewski Zdzisław

Szemiot Anna

Szymczyszyn Katarzyna

Tęcza Krystyna

Tokarska Ewa

Tołłoczko Mateusz

Tomaszewska Justyna

Trautmann Krystian

Turkiewicz Karol

Tylus Przemysław

Wawrzyniuk Aleksandra

Wątor Beata

Więcławska Aleksandra

Wisz Piotr

Wiszniewska Klaudia

Włodarz Mariusz

Wojciechowska Magdalena

Wojciechowska Małgorzata

Wojtczuk Bartosz

Wójcik Tomasz

Wronka Emil

Zalewska Beata

Zapendowski Przemysław

Zielinkiewicz Emilia

Ziobrowska Aleksandra

Żak Małgorzata

Żurawska Leokadia

Żywicka Katarzyna

Rafa

2004 LO

Rok 2004


Albin Anna
Artman Dawid
Bawtczak Magdalena
Berezowska Justyna
Betlejewska Ewelina
Białek Iwona
Bielawska Justyna
Bienik Wojciech
Bil Paweł
Binicka Monika
Biniecka Anna
Blachniarek Alicja
Błaszkiewicz Adam
Bogusz Piotr
Bugajewska Patrycja
Chmura Adrianna
Chniślak Dawid
Chyjek Katarzyna
Ciastko Piotr
Cieślik Kamila
Cyrus Magdalena
Czerkawski Michał
Czerniawska Joanna
Czerwiński Tomasz
Dziubanowska Kamila
Ferdynus Milena
Flajszer Adam
Gaca Marta
Gluba Monika
Golak Marcelina
Gontek Karolina
Górny Marcin
Grabarek Aleksandra
Grabczak Marcela
Grzechnik Monika
Grzegórzek Grzegorz
Gutkowska Syliwa
Hajdysz Agnieszka
Hrynkiewicz Tomasz
Hybiak Marzena
Hycaj Maria
Iwaniak Sandra
Iwanicki Łukasz
Jakubowska Mirella
Jamróz Urszula
Janicka Joanna
Janowska Karolina
Januszczak Marta
Jarzębowska Daria
Jasińska Anna
Jaworski Marcin
Jaz Marta
Juszkiewicz Aleksandra
Kaczmarek Kinga
Kalandyk Lilia
Karaczun Magdalena
Karkiewicz Katrzyna
Kijo Monika
Kitlas Karolina
Kłobuck Natalia
Kłodzińska Agnieszka
Kmieciak Jowita
Koblowski Maciej
Komarnicki Mieczysław
Kopacha Karolina
Kopiecka Monika
Korwin-Kochanowska Katarzyna
Kościelny Maciej
Kubacka Karolina
Kubiak Jacek
Kuc Róża
Kuflewski Maciej
Kuflowksa Małgorzata
Kugler Bartłomiej
Kujawski Kacper
Kulig Sylwia
Kupczyk Katarzyna
Kwartnik Łukasz
Kwaśniewska Olga
Kwiatkowski Konrad
Kwiatkowski Tomasz
Leończyk Krzysztof
Ławryszek Anna
Michałek Marta

Majca Justyna
Majewski Paweł
Malinowska Joanna
Małachowicz Agnieszka
Małecka Marta
Małysz Karolina
Marczewski Kamil
Mazurkiewicz Marcin
Michalczyszyn Marta
Mikitów Paweł
Mikołajczyk Maciej
Miku Magdalena
Moćko Andrzej
Moraska Marta
Mróz Jarosław
Napiórkowski Paweł
Nawrolska Lucyna
Niechciał Małgorzata
Niedźwiecki Piotr
Niemiec Jolanta
Nowicka Aleksandra
Nowicka Natalia
Orman Marcin
Pacan Małgorzata
Pasek Agata
Patryk Justyna
Pawlak Daria
Pawlak Patrycja
Pawlikowski Paweł
Pęgowska Ewa
Piotrowska Ilona
Pokora Adrian
Przybylska Agnieszka
Przybyła Marcin
Przytuła Monika
Rąpała Kamil
Rudy Lidia
Rurczak Sabina
Ryczańczyk Michał
Rząd Anna
Sawicki Łukasz
Sawicki Maciej
Sawicki Wojciech
Siuboński Przemysław
Siwko Ewelina
Sławicki Marcin
Słodkowski Szymon
Stańczuk Bartosz
Stępień Iwona
Swatek Piotr
Sykuła Krzysztof
Synak Katarzyna
Syniak Maria
Szczepańska Edyta
Szeląg Patrycja
Śliwiński Maciej
Świątek Dorota
Świtalska Katarzyna
Tałandzis Konrad
Tarnowska Magdalena
Tchórz Marcin
Tomkowicz Marzena
Toporkiewicz Kamila
Trot Martyna
Tyrpa Ewelina
Uryniuk Monika
Walków Katrzyna
Wąs Dariusz
Werner Beata
Wieczorek Maria
Wierzbicka Lucyna
Władyka Paweł
Wojciechowski Artur
Wojciechowski Wojciech
Woźniak Michał
Wójcik Monika
Wysocki Patryk
Zapendowski Radosław
Zarosa Urszula
Zarycz Elżbieta
Zaucha Beata
Zieliński Łukasz
Żaczek Wojciech
Żywicka Anna
Rafa

2003 LO

Rok 2003


Andreatto Tomasz
Andrzejczak Justyna
Andrzejewska Kamila
Antoniewicz Kamila
Bakalarczyk Błażej
Banaszak Bożena
Baranowska Iwona
Barticzka Karolina
Barylska Aneta
Bednarczyk Joanna
Bielawska Arleta
Bieniek Marta
Bilet Joanna
Bladowska Iwona
Błaźejczyk Magdalena
Borek Kamil
Borkowski Przemysław
Borys Wojciech
Brzozowski Krzysztof
Budna Anna
Budnik Katarzyna
Buko Ilona
Chmura Małgorzata
Chodowska Jolanta
Cieślik Kamila
Cieślik Robert
Cirkosz Milena
Cirkosz Kamila
Czerwonka Ewelina
Dłużak Anna
Dobrucka Aleksandra
Dogiel Joanna
Dradrach Jan
Dzięcioł Ewelina
Ferenc Michał
Ferfet Eliza
Fiałak Alan
Fic Damian
Frąk Karolina
Fryska Ewelina
Fryzka Sebastian
Gabryś Jacek
Gaładyk Marcin
Garczyński Wojciech
Gauka Dawid
Gazdek Monika
Gil Katarzyna
Gracz Jarosław
Hajdysz Agnieszka
Hałyńska Magdalena
Harbat Anna
Hartman Monika
Hrynkiewicz Anna
Hrynkiewicz Edyta
Jagusz Hubert
Jakubczuk Natalia
Jakubowski Konrad
Janczyszyn Małgorzata
Janicki Piotr
Janke Łukasz
Jankowska Weronika
Jankowski Paweł
Jasiński Michł
Jaworska Marta
Jaz Małgorzata
Jednacz Elwira
Jednacz Żaklina
Jędras Ewelina
Kablowski Wojciech
Kaczmar Dominik
Kaczmarek Adam
Kakonierczka Amelia
Kalkowski Paweł
Kałużna Andżelika
Karwan Michalina
Kaweńska Wioletta
Kita Dominika
Kloczkowska Lucyna
Kłodzińska Małgorzata
Kłonowski Dariusz
Kołodziej Jolanta
Kopacka Karolina
Kopeć Marlena
Koratkiewicz Jakub
Kowalewska Magdalena
Kozieł Karolina
Krempuła Michał
Król Maciej
Królak Marcin
Krupińska Marlena
Kuchyt Magda
Kuczko Justyna
Kuczyńska Krystyna
Kuflowski Piotr
Kugler Ewa

Kukurowska Anna
Kurkowski Marcin
Kurpiel Katarzyna
Kwacz Rafał
Kwartnik Łukasz
Lechicki Łukasz
Leśniak Anita
Liput Aleksandra
Litwińczuk Katarzyna
Litwińczuk Krystyna
Loskowski Dorota
Łagoda Marlena
Łozińska Iwona
Majłowska Marta
Małachowicz Łukasz
Markowski Kamila
Matuszewska Ilona
Mazur Mariusz
Mazur Monika
Mazur Paweł
Merski Paweł
Michalska Marta
Michniewicz Paweł
Mirochna Monika
Misiewicz Katarzyna
Mróz Justyna
Musiał Tomasz
Niedźwiecki Łukasz
Niewiada Katarzyna
Notecka Karolina
Nowaczyk Marta
Nowak Magdalena
Orman Michał
Osińska Anna
Ostromecki Michał
Ostrowski Krzysztof
Padoł Anna
Palus Patrycja
Patrzykowska Elżbieta
Pawełczyk Krzysztof
Pela Karol
Piasecka Agnieszka
Pierzchała Kornel
Pietruszka Grzegorz
Pisula Justyna
Podleśny Łukasz
Podniesińska Katarzyna
Podyma Agnieszka
Pręcikowski Maciej
Pyć Oliwia
Radecka Patrycja
Rogowska Agata
Rydlewska Kamila
Ryś Małgorzata
Sadłowska Agnieszka
Salamończyk Katarzyna
Santowski Krzysztof
Sawicka Aneta
Serafin Iwona
Sitkowska Justyna
Siwko Marta
Soluch Krzysztof
Stanik Agnieszka
Stefania Dorota
Swatek Elżbieta
Synak Barbara
Szapkowska Monika
Szopik Kazimierz
Szóstakiewicz Justyna
Szumen Ewelina
Szurgocińska Alicja
Szurgocińska Joanna
Śliwa Justyna
Tałandzis Krzysztof
Tarnowska Agata
Tchórz Marcin
Tomin Łukasz
Trocińska Katarzyna
Turczyńska Justyna
Warycz Grzegorz
Wasążnik Natalia
Woś Grzegorz
Wesołowski Krzysztof
Wierzbińska Ewelina
Więcławska Krzysztofa
Wilk Justyna
Wiśniewska Dorota
Wokrój Wiesława
Woźniak Magdalena
Wójcik Ewelina
Wróbel Magdalena
Zacharewicz Anna
Zajączkowski Piotr
Zwolińska Maja

Rafa

2002 LO

Rok 2002


Albin Kamil
Balcer Ewelina
Baran Justyna
Berdzik Aneta
Będzak Agnieszka

Bladowska Anna
Błaszczyk Beata
Bochen Andżelika

Bolt Danuta
Brodacki Radosław
Brudnicka Marta
Brzozowski Krzysztof 

Bylińska Joanna
Chmielewska Patrycja
Czernia Marcin
Czerwińska Urszula

Drewnowska Olga
Dybka Magdalena
Dymski Marcin

Dziergas Joanna
Fedorowicz Aleksandra

Frogstein Grzegorz
Janiszewska Anna
Jarzembowska Renata
Jeszcza Anna
Jędrzejewska Ewelina
Kablowski Wojciech
Kalarus Patrycja
Kida Martyna
Kluczenko Małgorzata
Kłapouch Emila
Kłapouch Krzysztof
Kolasa Grzegorz
Kopystyńska Katarzyna
Krukowska Beata
Krysiak Marcin
Kubowicz Seweryn
Kurpiel Katarzyna
Kuryłowicz Natalia
Lechucka Anita
Lis Wojciech
Lisicka Magdalena
Lizurej Ewa
Majchrzak Marcin
Makówka Beata
Marciniak Marta
Marks Łukasz
Maślanek Anita

Nużyńska Agnieszka
Nieścioruk Maciej
Omelanska Agnieszka
Ostrowski Bartosz
Ożarek Marta
Pawelec Przemysław
Pawlaczyk Andrzej
Pawłowska Justyna
Pierdoj Janusz
Plewka Beata
Popko Szymon
Preś Agnieszka
Pręcikowska Dominika
Prędkiewicz Dorota
Przybyła Anna
Rostowski Maciej
Rrząd Zbigniew
Rubacka Maja
Rudzki Maciej
Saskowska Joanna
Siwko Weronika
Skrzypczyk Krzysztof
Słobodzian Kamil
Sopsel Marta
Sowińska Anna
Stefanska Ewelina
Sternal Małgorzata
Sumisławska Aleksandra
Sylwia Anna
Szczepańska Iwona
Szurgocinski Łukasz
Śliwinska Agnieszka
Trochowska Anna
Wachowska Magdalena
Wasiutyński Piotr
Werner Marlena
Werszychora Sylwia
Winnik Marek
Wiśniewska Agnieszka
Woźniak Agnieszka
Wójak Łukasz
Wręczycka Anna
Ziemba Paweł
Złotnicka Anna

Rafa

2001 LO

Rok 2001


Andreatto Piotr
Antczak Mariusz
Bachta Marzenna
Baran Magdalena
Bednarczyk Adam
Berezowski Marcin
Bielawski Piotr
Błońska Agata

Błoszyk Karol
Bolewski Leszek

Brodacka Karolina
Budynkiewicz Monika
Bystrowska Ewelina
Charęza Sławomir
Cisek Daniel
Czubko Justyna
Czyżewska Ewelina
Denys Łukasz
Drużga Barbara
Dydymska Marta
Dźwilewska Sylwia
Ferdynus Przemysław
Frontczak Anna
Gajowski Krzysztof
Galas Karolina
Górny Przemysław
Grabczak Paulina
Grabowska Katarzyna
Gutowska Justyna
Haciła Łukasz
Jagusz Konrad
Janke Radosław
Jaskulska Joanna
Jaworska Marta
Jeleń Michał
Juzyszyn Agnieszka
Kaczorowska Joanna
Kalkowski Piotr
Kałużna Karolina
Kania Barbara
Kapczynski Piotr
Karaczan Joanna
Karbowska Bożena
Karkoszyńska Patrycja
Karpowicz Łukasz
Kędzierski Przemysław

Kiełbasa Katarzyna
Kłonowski Jacek
Kołodziej Joanna
Konikowska Małgorzata
Koper Marta
Kornaś Faustyna
Kowalczyk Agnieszka
Kowalczyk Damian
Kozieł Magdalena
Królak Magdalena
Krukowska Joanna
Kubowicz Agnieszka
Kuczyńska Elwira

Kuczyńska Marta
Kugler Joanna
Kukurowska Elżbieta
Kukurowska Małgorzata
Kunisz Anna
Kurasiewicz Grażyna
Lenard Marcin
Lipiński Ariel
Łazowik Oksana
Malaga Emilia
Marula Marek
Matuszewska Olga

Mazurkiewicz Joanna

Mazurkiewicz Monika
Michałowska Agata
Modras Tomasz
Motylinska Lucyna
Nagaj Andżelika
Napierała Grzegorz
Nasal Anna
Natkaniec Tomasz
Ogiegło Daniela
Okońska Anita
Oleńska Urszula

Omelański Piotr
Osuch Ewelina
Pawlukowska Małgorzata
Pawlikowski Krzysztof
Piatkowski Paweł
Płachta Mateusz
Pociej Elżbieta
Pohorecki Łukasz
Preś Aldona
Prus Jacek
Przybylska Anna
Rataj Elżbieta
Rogoza Barbara
Rypiński Radosław
Rząd Izabela
Rzęsa Kamil

Rzeszótko Sara
Skarbowska Bożena

Skrycka Agnieszka
Skrzypkowiak Joanna
Sobczyk Tomasz
Sobolewska Karolina
Stasinska Agnieszka
Stawicki Marek
Stępień Inga
Susiecka Magdalena
Suszko Tomasz
Swatek Agnieszka
Synowiec Katarzyna
Szczesiak Małgorzata
Sztuka Anita
Szustakiewicz Paweł
Szurgocińska Anna

Szymanska Ewelina
Szymczyk Angelika
Tarnowska Alicja
Tarnowska Alina
Terebecki Maciej
Tkacz Izabela
Tkaczuk Adriana
Tomaszewski Paweł

Tyrpa Edyta
Waleszczuk Tomasz
Waliszewska Małgorzata
Wesołowski Dawid
Wieczorek Agnieszka
Wiśniewska Anna
Wiśniewska Marta
Wiszniewska Joanna
Wojtasik Edyta
Wolska Justyna
Wójcik Bartosz
Wroniecka Anna
Wróblewska Beata
Zawadzka Magdalena
Zawisza Przemysław
Zawodnik Anna
Zazulak Lidia
Zwolińska Maja
Zwoliński Aleksander 

Rafa

2000 LO

Rok 2000


Abramowicz Katarzyna
Banaszek Beata
Banaszak Ewa
Bernacki Łukasz
Bielawska Anna
Bielińska Aleksandra
Blicharska Katarzyna
Blimer Mateusz

Bogdanowicz Beata
Borgul Barbara
Borys Wojciech
Brodacka Barbara

Budynkiewicz Izabela
Byczkiewicz Agnieszka
Chołodowska Natalia
Chwiłka Marta
Cichońska Sylwia
Czesyk Marcin

Domańska Wioletta
Domaracki Wojciech
Downar Agnieszka
Drewnowska Emilia
Duda Aneta
Dybza Monika
Dziadkiewicz Łukasz
Ferdynus Marcin
Fiejtek Anna
Fragstien- Niemsdorff Piotr
Furs Joanna
Gajowska Monika
Galicka Honorata
Gibowska Małgorzata

Gozdek Monika
Grabowska Karolina
Granda Rafał
Grygorcewicz Wioletta
Grzechnik Monika
Haftkiewicz Marta
Hamkało Piotr
Horoch Joanna
Ignatowicz Justyna
Ilin Sławomir
Iwan Aneta
Janusz Katarzyna

Jarmoluk Magdalena
Jasek Piotr
Jaworska Zofia
Jeremicz Joanna
Jędryszkiewicz Małgorzata
Kabat Grzegorza
Kaberow Renata
Kandratowicz Marta
Karprzyk Małgorzata
Konieczna Ewa
Kopczyński Paweł
Karaczun Edyta
Klisowski Michał
Kołaczyk Karolina
Kołodziej Wojciech

Kordas Magdalena
Kornaś Sebastian
Korkuś Krzysztof

Kowalczyk Radosław
Kraszczyńska Marta
Kruszewska Daria
Kruszyńska Alicja
Kubik Ewelina
Kucharska Gabriela
Kuczko Małgorzata
Kuczyńska Monika
Kupczyk Paulina
Kuta Patrycja
Langa Patrycja
Leończyk Łukasz
Linert Jolanta
Madejczyk Grzegorz
Makówka Anna
Małka Tomasz
Marczak Justyna

Marks Joanna
Mazur Karol
Mazur Mariusz
Mazur Sławomir
Michalska Marta
Mucha Ewaa
Muraszka Michał

Myc Michał
Nadaj Mariusz
Natkaniec Joanna
Nawrolska Barbara

Nużyńska Justyna
Myka Agata
Okoński Przemysław
Oleńska Urszula
Omelańska Emilia
Palczyński Marcin
Pawełczyk Anna
Pikarska Monika
Pleń Marcin
Plucińska Magdalena
Pohorecki Marcin
Pouch Marek
Prus Monika
Pytlak Joanna
Raźniewska Anna
Rączkowska Angelika
Rechnio Jacek
Rechnio Patrycja
Rogala Joanna
Rybowicz Anna
Ryss Katarzyna
Rzepczak Rafał
Sawicka Madalena
Siudy Katarzyna
Skrycki Damian
Socha Bogumił

Solski Łukasz
Sporek Joanna
Staniszewski Przemysław
Stasiak Krzysztof

Stolarska Edyta
Stroceń Małgorzata
Strzelczyk Mariusz
Studenna Katarzyna
Syniak Katarzyna
Szot Monika
Szczepaniak Anna
Szczerba Paweł
Szczesiak Arkadiusz
Szczygieł Emilia
Szeląg Joanna
Szeremeta Joanna
Szmagaj Bartosz
Szumen Anna

Śliwka Łukasz
Tchórz Monika
Tomkowicz Małgorzata
Tracz Monika

Trzciński Krzysztof
Tytyn Monika
Walkowska Kalina
Wasińska Joanna
Wąchała Edyta
Węgielewska Justyna
Wiatrzyk Tomasz
Wiśniewska Agnieszka

Wolska Marta
Wróblewska Bogumiła
Zamarlik Tomasz
Zamkowska Anna
Zaucha Monika

Rafa

1999 LO

Rok 1999


Aleksandrowicz Ilona
Antkowiak Agnieszka
Augustowska Małgorzata
Bednarz Barbara
Bielińska Aleksandra
Błaszczyk Mariusz
Błoniarczyk Krystian
Bogdanowicz Anna
Caban Paulina 
Czyżewska Monika
Danelska Dagmara
Downar Anna
Drewniak Marcin
Drużga Anna
Duszak Maciej
Dźwliewska Aneta
Frąk Wojciech
Gajowa Ewelina
Gęsior Barbara
Gęślowska Joanna
Glonek Marta
Górlińska Monika
Gruszczak Lidia
Grygorowicz Marcin
Grzyb Helena
Hryniewicz Aneta
Jackowska Ewelina
Jażdżyk Anita
Jakubowska Patrycja
Janicka Anna
Jarząbek Ewa
Jastrzębska Edyta
Jaworska Joanna
Korkuś Wojciech
Kempińska Joanna
Kierat Andrzej
Kolasa Izabela
Kołodziej Justyna
Konikowska Aneta
Konikowska Wioleta
Kopczyńska Anita
Kopczyńska Marta
Kopczyńska Joanna

Kordas Paweł
Korman Aneta
Kostrzewa Ewelina
Kowalczyk Katarzyna
Kozakiewicz Paweł
Kozielska Jolanta
Krupiński Adam
Krysiak Rafał
Kukla Dorota
Kunisz Michał
Kuta Paweł
Kuzior Elżbieta
Łazarewicz Agnieszka
Łozicka Kamila
Magierowska Agnieszka
Majchrzak Iwona

Majda Marcin
Majnert Joanna
Mazur Krzysztof
Melerwoicz Przemysław
Mizgier Bartosz
Miś Daria
Morawska Aneta
Mucha Aleksandra
Myka Agnieszka
Niemiec Iwona
Nosal Justyna
Nowak Joanna
Olechnowicz Dominika
Olszańska Magdalena
Osadców Marta
Ostręga Anna

Pacan Norbert
Pacia Izabela
Padoł Zdzisław
Pawlak Mariola
Pieróg Alicja
Pindral Ewelina
Piwowarczyk Paweł
Przybylska Monika
Rolnik Krystyna
Rębacz Magdalena
Rogala Joanna
Ryss Jakub
Sawicki Łukasz
Słodkowski Łukasz
Sikorska Izabela
Skotnicka Małgorzata
Skrycka Jolanta
Soborbka Jadwiga
Socha Bogumił
Santowski Maciej
Stafiej Dorota
Sternal Paweł
Stępniak Monika
Stołowska Izabela
Sularz Aneta
Sumisławska Magdalena
Syczewska Monika
Szemiot Dorota
Szumen Anna
Szumowski Paweł
Szymczyszyn Marta
Tondel Urszula
Trzópek Sławomir

Tratuman Krzysztof
Tymaszuk Adrianna
Wach Anna
Warchoł Aleksandra

Wardaszewska Alina
Wąsowska Jadwiga
Widziajło Ernest
Włodarski Dariusz
Wołucki Łukasz
Wypchło Marcin
Wysocka Joanna
Zbaracka Julita
Żywiec Anna
Rafa

1998 LO

Rok 1998


Adamska Izabella

Alenkowicz Izabella

Andreatto Andrzej

Bachta Joanna

Bartkowska Kamila

Berner Anna

Biel Ilona

Bieniek Anna

Borgul Małgorzata

Bokota Monika

Bucior Grażyna

Budnik Agnieszka

Budzich Jolanta

Bystrowska Ewa

Capar Katarzyna

Chatłas Barbara

Chludziński Dariusz

Chorąży Karolina

Chronchol Lucjan

Cieślik Katarzyna

Cieślik Przemysław

Czeladzińska Monika

Czerniawska Agnieszka

Dogiel Anna

Downar Aleksandra

Dudek Karolina

Dydzian Emanuela

Fira Marta

Flak Sylwester

Gabryś Małgorzata

Gawron Krzysztof

Gągoł Iwona

Grabowski Przemysław

Gradowska Zofia

Gramkowska Teresa

Granda Joanna

Hryniewicz Adrian

Jacewicz Katarzyna

Jacykowski Przemysław

Jakubczak Edyta

Jania Katarzyna

Jania Katarzyna

Jankowska Małgorzata

Kaczyńska Agata

Kalandyk Joanna

Kalarus Magdalena

Kaliszczuk Aleksandra

Kalkowska Marta

Kałużniak Agnieszka

Kamień Edyta

Kiel Anna

Klimek Marta

Kłapouch Jacek

Kołodziej Kinga

Kostańska Kardiola 

Kowalczyk Małgorzata

Krauze Agnieszka

Lewandowska Joanna

Lubowiecka Małgorzata

Łępicka Dorota

Łukaszewicz Małgorzata

Macharawska Ewa

Majewski Adam

Małysz Bianka

Marczewska Marta

Mazur Marcin

Michniewicz Damian

Miecznikowska Julita

Mieszczańska Beata

Morawska Beata

Mróz Grzegorz

Mularczyk Marcin

Nowak Paweł

Ogonowska Katarzyna

Olszewska Zofia

Ostromecka Barbara

Ostrowska Katarzyna

Orzewska Katarzyna

Pasek Andżelika

Pawlukowski Grzegorz

Płaskowicka Iwona

Piątkowska Katarzyna

Pindral Izabella

Placek Ewelina

Pociej Anna

Pokrywiecki Ireneusz

Przybylska Agnieszka

Przybylska Grażyna

Ratańczuk Katarzyna

Rogacewicz Michał

Ryś Marta

Roman Tomasz

Sobieralski Adrian

Sadłocka Magdalena

Sadłowska Izabella

Sokołowska Daniela

Sicińska Emilia

Sidorczyk Robert

Słobodzian Michał

Słupska Jolanta

Sporek Magdalena

Starzec Anita

Szczepko Damian

Szeremeta Mariusz

Szurgocińska Marta

Szuszakiewicz Aurelia

Szyca Łukasz

Walczak Beata

Wiercimaga Joanna

Wiśniewski Remigiusz

Wiszniewska Kamila

Woźniak Adam

Woźnicka Małgorzata

Wysocka Magdalena

Zawendowska Anna

Żołędziewska Marta

Złotucha Małgorzata

Rafa

1997 LO

Rok 1997


Abramowicz Bogumił

Andrzejczyk Katarzyna

Barczyk Piotr

Bartkowska Bożena

Bendyna Joanna

Bichoński Łukasz

Bielak Barbara

Bielecka Dorota

Biernacka Elżbieta

Bogdanowicz Ewa

Boś Amedeusz

Bucińska Anna

Burdzy Sylwia

Chludziński Dariusz

Chronchol Agnieszka

Cichowlas Elżbiet

Czeladzińska Małgorzata

Domaradzka Olga

Dudek Karolina

Dziergas Agnieszka

Dzierzba Beata

Fira Agnieszka

Flamer Przemysław

Gała Kamila

Grzegorczyk Małgorzata

Hajdaś Monika

Iwaniecka Magdalena

Janecka Dorota

Jastrzębska Iwona

Jaworska Aleksandra

Jaworski Mariusz

Judzka Kamila

Juzyszyn Przemysław

Kacprzak Agata

Kałucka Agnieszka

Kamień Tomasz

Kaźmierczak Joanna

Kiel Anna

Kiel Lidia

Klimkiewicz Agnieszka

Klisowski Lech

Kluczenko Przemysław

Kłonowska Dorota

Knap Nina

Kołaczyk Dominika

Kopeć Iwona

Kowalczyk Malwina

Kubiak Monika

Kukla Margaryta

Kwiatkowski Tomasz

Lipska Monika

Lubowicki Maciej

Łatocka Agata

Łosowska Ariadna

Majchrzak Edyta

Marcinkowska Maria

Mazur Katarzyna

Mróz Mateusz

Mularczyk Marcin

Myc Marta

Nawrolska Anna

Nawrolska Małgorzata

Niemiec Małgorzata

Nieścioruk Michał

Nosal Łukasz

Nowak Brigida

Nowak Marek

Oruba Justyna

Paczkowska Magdalena

Pałasz Sylwia

Panasiuk Marta

Pasińska Elżbieta

Paulska Aleksandra

Pawłowicz Eliza

Pietrasz Michał

Pisula Magdalena

Poprawska Julita

Prochera Katarzyna

Przybylska Agnieszka

Przybylska Magdalena

Rak Sylwester

Raszpla Adrian

Roman Tomasz

Rzeczycki Wojciech

Schmidt Edyta

Seredyńska Bożena

Sikierska Anna

Skrońska Beata

Skrycka Adrianna

Sojka Anna

Soroko Monika

Stasiak Aleksandra

Sydor Patrycja

Szczepańska Małgorzata

Szczypa Patryk

Szymańska Anna

Szymoniak Szymon

Tylus Mariusz

Ucher Agnieszka

Walorska Honorata

Wiercimaga Małgorzata

Winnik Beata

Wojciechowska Anna

Wokrój Karolina

Wołucki Piotr

Wożniak Adam

Wróbel Paweł

Wokulska Emilia

Wowczuk Magdalena

Rafa

1996 LO

Rok 1996


Andrzejczak Joanna

Bańska Edyta

Bartczak Wioletta

Bosy Monika

Brudnicka Agnieszka

Capar Małgorzata

Chrabela Sylwia

Chróst Brigida

Ciszek Zbigniew

Czesyk Magdalena

Drzewiecki Krzysztof

Drzymała Katarzyna

Drzymała Magdalena

Fedorowska Lucyna

Gładysz Justyna

Głowacki Mariusz

Gonera Marta

Graczyk Katarzyna

Granda Artur

Habera Justyna

Haciło Mariusz

Hippman Grzegorz

Jeleń Maciej

Jesionek Joanna

Jesionek Paweł

Kosowska Sylwia

Kasperek Elżbieta

Kiełbus Anna

Kleparska Monika

Kłodzińska Aleksandra

Kolasa Katarzyna

Komorowska Agnieszka

Karaczun Lucyna

Kostańska Oliwia

Kowalska Katarzyna

Krzyśpiak Kinga

Kuchcik Marcin

Kurlit Sylwia

Kurowska Małgorzata

Kuznar Renata

Kwieceń Andrzej

Lach Mieczysław

Laska Jan

Litwiniuk Irena

Łyczakowska Anna

Łyczakowska Ewa

Matoszko Agnieszka

Makaroński Krzysztof

Markowska Patrycja

Mazur Elżbieta

Mościcki Franciszek

Nadbrzeżny Daniel

Nowak Ewa

Oczyńska Patrycja

Oleśków Norbert

Olszewska Anna

Oskierko Danuta

Pawlik Sylwia

Płonka Ewa

Pouch Kamila

Romanowska Małgorzata

Rusek Paweł

Saja Alicja

Sawastian Adriana

Sawicka Edyta

Seredyńska Danuta

Skotnicka Agnieszka

Skrzyniarz Aneta

Skrzypek Radosław

Słodkowska Joanna

Sobótka Krzysztof

Stępniak Beata

Sumisławaska Karolina

Szulc Andżelika

Tyrpa Maciej

Walków Zofia

Wojcieszak Jerzy

Woźniak Edyta

Zawisza Dariusz

Zieliński Lech

Rafa

1995 LO

Rok 1995


Andreatto Elżbieta

Bankiewicz Agnieszka

Bański Hubert

Bernacka Bogumiła

Bioński Jacek

Capar Małgorzata

Chiniewicz Sylwia

Dogiel Daniel

Domaradzka Ewelina

Drewniak Anna

Dudak Zbigniew

Fluder Agnieszka

Frontczak Grażyna

Gajerska Katarzyna

Galant Monika

Gartman Magdalena

Gasińska Monika

Gawlas Anna

Gładysz Agnieszka

Gregorczyk Małgorzata

Grzybowska Jolanta

Hippman Jerzy

Hryszkiewicz Iwona

Ikiert Agnieszka

Jachimowicz Beata

Jankowska Sylwia

Januszkiewicz Ewelina

Jasionowska Iwona

Jastrzębska Aneta

Juzyszyn Eliza

Kaczor Monika

Kotczycki Marcin

Komorzycki Maciej

Kompanicka Andżelika

Kopczyńska Agnieszka

Kowalczyk Lidia

Kowalska Agnieszka

Kozieł Roman

Krasowska Dorota

Kroczak Magdalena

Kuligowska Renata

Luba Agnieszka

Majda Beata

Malec Aneta

Marciniak Wojciech

Młynarczyk Piotr

Nachowicz Joanna

Nadbrzeżny Daniel

Nadolny Daniel

Nycz Olga

Olchowy Natasza

 

Parchowski Dariusz

Podberska Justyna

Piesik Katarzyna

Sokołowska Grażyna

Skrzypkowiak Beata

Skrzypska Anna

Skukowska Małgorzata

Suszko Małgorzata

Sydor Agnieszka

Świderski Krzysztof

Świtała Monika

Tracz Sylwia

Turczyńska Stella

Turkiewicz Monika

Tyrpa Sylwia

Umecka Anna

Urbańska Edyta

Wiśtak Edyta

Wysocka Sylwia

Wiwała Adam

Zelmachowicz Robert

Żmuda Tadeusz

Rafa

1994 LO

Rok 1994


Baranowska Iwona

Bekier Magdalena

Białous Anna

Biel Monika

Błażkiewicz Tomasz

Borys Anna

Bożek Tomasz

Budzyń Mariusz

Cukierman Kamila

Czarnota Anna Justyna

Dogiel Ilona

Fira Dariusz

Gabryś Ania 

Gała Justyna

Garyga Ewelina

Gawron Bernadetta

Gorzelańczyk Ilona

Gradowska Agnieszka

Jaz Monika

Jaworski Miłosz

Jemioła Marzena

Jesiołowska Monika

Karczewska Wioletta

Kaźmierczak Jacek

Kisielewska Joanna

Kołodziej Monika

Kruk Edyta

Kuzior Małgorzata

Lenart Edyta

Lenard Dagmara

Leszczyńska Mariola

Łagowski Przemysław

Majewski Dariusz

Mak Agata

Mazurkiewicz Krzysztof

Molska Marta

Mościski Mirosław

Nawrolska Urszula

Nowak Sylwia

Olbaracht Urszula

Oleśków Norbert

Ostrowska Julita

Owerko Agnieszko

Pawlak Magdalena

Plniński Paweł

Prawucka Izabela

Rumieniczyk Anna

Ratańczuk Marta

Sikora Izabela

Sitkowska Anna

Skroń Elżbieta

Skrzypek Rafał

Szkudlarek Izabela

Struzik Julita

Stanisławska Anna

Szeląg Beata

Szostek Monika

Szustakiewicz Wiktor

Ślebzak Krzysztof

Świderska Beata

Świętek Aneta

Tomaszewska Anna

Walków Agnieszka

Winnik Jolanta

Wieczorek Joanna

Wojciechowski Adrian

Wołejko Manuela

Wasilewska Anita

Wróblewska Agnieszka

Zelmanowicz Elżbieta

Zacharewicz Mariola

Żołędziewska Anna

Watras Dominik

Rafa

1993 LO

Rok 1993


Berner Andrzej

Bekier Rafał

Barszczewska Wiesława

Bławat Iwona

Błażejowska Beata

Chludzińska Monika 

Chromik Wojciech

Cukierman Maciej

Czeszyk Agnieszka

Czuta Karolina

Franko Monika

Finko Zbigniew

Gac Edyta

Gac Agnieszka

Gawron Sławomir

Gauza Jarosław

Głodek Kinga

Gutt Beata

Halik Katarzyna

Heftna Mariola

Jędruszkiewicz Sebastian

Kałużniak Maria

Karaśkiewicz Damian

Karpowicz Ilona

Kędzierska Agnieszka

Kluczenko Wojciech

Kijo Edyta

Kołodziej Anita

Konecka Bogumiła

Kowalczyk Grzegorz

Krakowiak Monika

Kukla Alina

Kunkel Iwona

Lachowska Kinga

Laska Marta

Łogin Justyna

Łozińska Grażyna

Maksymowicz Joanna

 

Malecka Małgorzata

Mandzej Anna

Matysiak Agnieszka

Molenda Monika

Nawrocka Magdalena

Osikowska Sylwia

Ołowska Katarzyna

Pasek Barnarda

Pluciński Michał

Raczuńska Aneta 

Rosiński Rafał

Russ Agnieszka

Rudkiewicz Marzena

Skibiński Krzysztof

Socha Sławomira

Skukowska Beata

Świtalska Anna

Szymakowska Monika

Sztubecka Anna

Szyszka Monika

Tarnowska Anna

Tryścień Iwona

Ulaszewska Maria

Wisłocka Joanna

Witkiewicz Tomasz

Włodarczyk Edyta

Wojciechowska Małgorzata

Wojtal Krzysztof

Zielińska Joanna

Zubala Tomasz

Rafa

1992 LO

Rok 1992


Adamus Dariusz

Bendyna Robert

Białomazur Marzena

Chodyniecka Żaneta

Chuda Anna

Cieślak Artur

Dybizbowska Małgorzata

Dzedzej Wiesław

Dzięcioł Urszula

Dziubanowski Tomasz

Gabryś Krzysztof

Hoc Dariusz

Iskra Iwona

Jarmolik Monika

Jendruszkiewicz Sebastian

Kaczak Małgorzata

Kasińska Anna

Kiwilsza Agnieszka

Klepajczuk Andżelika

Klisowska Anna

Kołaczyk Przemysław

Kopczynska Magda

Kostańska Beata

Kowalczyk Agnieszka

Krużynsiki Dariusz

Kulikowska Aneta

Kuryłowicz Małgorzata

Kurzynska Katarzyna

Kwiatkowska Monika

Lemczak Katarzyna

Maciesza Danuta

Mączak Marzenna

Marciniak Arleta

Mielczarek Mariusz

Mościcki Krzysztof

Motyl Agata

Olszańska Beata

Olszańska Jolanta

Pasternak Anna

Pędrak Agnieszka

Połań Joanna

Przybylski Mariusz

Rąpała Malgorzata

Rębacz Artur

Rozalik Renata

Sicińska Anna

Sikorska Agnieszka

Sienkiewicz Sławomir

Siwek Anna

Skrzypkowiak Renata

Stankiewicz Ewa

Skrzypski Tomasz

Stankiewicz Ewa

Świderska Izabela

Świtała Iwona

Trojak Małgorzata

Urbańska Monika

Wawrzyńczyk Joanna

Wójcikowska Katarzyna

Zarzycka Bernadetta

Zarzycki Mariusz

Zulak Anna

Żaczek Anna

Żygadło Beata

Żmuda Irena

Rafa

1991 LO

Rok 1991


 

Baranowska Monika

Barticzka Bogusław

Bartkowska Dorota

Bednarczuk Marta

Bielnis Ewa

Bojsarowicz Edyta

Boratczuk Artur

Demko Urszula

Filińska Agata

Frąckowiak Aneta

Gabryszak Beata

Gajowski Robert

Glińska Maria

Grabczyk Edyta

Greguła Dorota

Gronek Anna

Jakubiak Joanna

Jankowska Anna

Jesionek Piotr

Jędruszkiewicz Izabela

Jędrzejczak Przemysław

Juzyszyn Piotr

Juzyszyn Ryszard

Kęcka Eryka

Kierul Anna

Klisowski Dariusz

Kukla Agnieszka

Kusiak Grażyna

Martynowicz Małgorzata

Maślanek Żaneta

Matoszko Małgorzata

Mazur Wioletta

Miecznikowska Renata

Migacz Sylwia

Mikołajczyk Anna

Miler Paweł

Niedźwiecka Anna

Nita Radosław

Ogonowska Renata

Owsianiska Danuta

Pawluk Marzena

Piasecka Aneta

Pierzchała Konrad

Podyma Joanna

Prus Beata

Przybylski Jarosław

Remis Ewelina

Ruchniak Anna

Rusek Elżbieta

Sawka Witold

Szczerbicka Beata

Szmagaj Marcin

Szott Tomasz Paweł

Szulc Sebastian

Szydłowska Jadwiga

Szyszka Krystian

Tyrcha Joanna

Wawrzyniak Aurelia

Wieder Izabela

Wilk Piotr

Witkowska Marlena

Wnuk Marcin

Woźniak Krzysztof

Wysokińska Sylwia

Zalewska Iwona

Zarzycka Bernadeta

Zubala Radosław

Żebrowski Piotr

Żurawski Artur

Rafa

1990 LO

Rok 1990


Bonowska Marzena

Bubacz Elżbieta

Chełstowska Aldona

Chmielewska Anna

Domeradzka Beata

Flamer Andrzej

Goźlińska Jolanta

Grzegorzewska Małgorzata

Jakubik Beata

Jarosz Barbara

Juzyszyn Grzegorz

Kaliszczuk Jolanta

Kamińska Bożena

Kapełus Beata

Karaś Bożena Genowefa

Klimek Beata

Komorzycka Anna

Kornecka Anna

Kostańska Katarzyna

Kowalonek Anna

Kozłowska Danuta

Krynicka Beata

Kwaśniewska Joanna

Łabędź Bogusława

Łogin Agata

Łukomska Anna

Łuszczek Krzysztof

Maciesza Monika

Macioł Artur

Mierzejewski Jarosław

Madera Artur

Mały Norbert

Marzec Danuta

Nowicka Marzena

Paczkowska Agnieszka

Paulska Grażyna

Pododemska Izabela

Przetacznik Przemysław

Pużyński Krzysztof

Pużyńska Maria

 

Sierzpowski Robert

Skibińska Elżbieta

Soroko Roman

Stochnij Piotr

Szarejko Wioletta

Szeremeta Renata

Szkiela Monika

Szylin Anna

Szymoniak Joanna

Ślązak Renata

Tarnowski Mieczysław

Tyrcha Dorota

Wilk Anna

Winnicka Agnieszka

Wilk Anna

Woźniewicz Patrycja

Zajączkowski Bartosz

Zajkowska Joanna

Zielenkiewicz Mieczysława

Zielińska Anna

Ziółkowska Agnieszka

Zubala Mariusz

Żarnoch Joanna

Rafa

1989 LO

Rok 1989


Bachów Elżbieta

Biel Renata

Bojańska Jolanta

Drużga Izabela

Fluder Zofia

Fossa Jarosław

Goch Agata

Hałoń Małgorzata

Hulik Agnieszka

Jaz Krzysztof

Jeremicz Magdalena

Kasyk Radosław

Kierat Aneta

Kijo Arkadiusz

Kopeć Józef

Kozuszek Maria

Królikowska Krystyna

Kurpiel Roman

Kusiak Anna

Łągiewczyk Arkadiusz

Łogin Magdalena

Łosowki Dagmar

Majkowski Arkadiusz

Mielewczyk Dorota

Mierzejewski Jarosław

Mularczyk Renata

Nadolna Gabriela

Oblicki Dariusz

Omelańska Danuta

Paluch Arleta

Potapiński Andrzej

Raczkowska Marzena

Ratańczuk Ewa

Roman Jan

Rybak Janusz

Skotnicki Dariusz

Stankiewicz Aneta

Szczepaniak Lilla

Szczepańska Anna

Terebecki Waldemar

Tomaszewski Piotr

Walorska Dorota

Wisławska Barbara

Wrona Jolanta

Zalewska Lidia

Zatorski Grzegorz

Zwolińska Marta

Zarzycka Bogumiła

Rafa

1988 LO

Rok 1988


Adamczuk Renata

Budzich Aneta

Chrzanowska Bogumiła

Czesul Edyta

Dybizbański Artur

Dzedzej piotr

Filińska Joanna

Flaszowska Wioletta

Garczyńska Lilianna

Gartman Jacek

Gładyszewski Piotr

Habiera Aneta

Hałoń Anna

Hubert Małgorzata

Jakubiszyn Dorota

Jaszczak Sławomir

Jawny Andrzej

Kaczkowska Agnieszka

Karmanowicz Krystyna

Kaźmierczak Sławomir

Klos Iwona

Kos Anna

Kołoszyc Danuta

Konarski Jarosław

Kościńska Edyta

Kowalczyk Krystyna

Krysztofiak Katarzyna

Kubiak Ewa

Kucharska Jolanta

Kugler Magdalena

Łasiewicz Krzysztof

Madejczyk Teresa

Moszkowska Małgorzata

Nagaj Zbigniew

Nakonieczna Grażyna

Narejko Małgorzata

Oleksiak Aniela

Paczkowska Irena

Panek Marzena

Powiada Elżbieta

Przychoćko Elżbieta

Pyza Barbara

Radożycka Krystyna

Ratkowska Elżbieta

Rosińska Zdzisława

Rutkowska Renata

Rybarczyk Barbara

Sienkiewicz Iwona

Sozańska Wiesława

Studenta Beata

Szyszka Beata

Ślebzak Beata

Tałandzis Małgorzata

Tomaszewska Barbara

Treczka Urszula

Wójcik Aleksandra

Zarzycka Bogumiła

Zawadzki Mariusz

Żygadło Andrzej

Rafa

1987 LO

Rok 1987


Biel Krzysztof

Bindas Ryszard

Błoch Arkadiusz

Bosowska Anita

Braszka Dariusz

Chodyniecka Teresa

Chorąży Krzysztof

Czarnota Renata

Czubko Wiesław

Czuto Piotr

Gagatek Piotr

Jakubiszyn Beata

Janicki Wiesław

Józefacka Ewa

Karwan Dariusz

Kierat Iwona

Kędzierska Małgorzata

Kozak Eugenia

Kubiak Dariusz

Kuśnierz Danuta

Lizak Grażyna

Mastalerz Robert

Mazurek Bogusława

Mazurkiewicz Roman

Mosiejczuk Izabela

Nadwodna Beta

Nieścioruk Monika

Nowak Alicja

Ołowski Andrzej

Podwińska Ala

Smolińska Iwona

Sowińska Lidia

Starczewska Małgorzata

Szachnowska Ewa

Szkiela Bogumiła

Telej Hanna

Terebecki Sławomir

Tomin Tomasz

Udała Elwira

Wierzchowska Elżbieta

Wiśniewska Jolanta

Wojdak Urszula

Wożnicki Paweł

Wójcik Małgorzata

Zabłocka Marianna

Rafa

1986 LO

Rok 1986


Arczewska Joanna

Bachów Ewa

Benrot Marek

Buczkowska Jolanta

Bugaj Liliana

Bogusz Zofia

Cicha Małgorzata

Czarna Danuta

Dolata Małgorzata

Drzewiecka Dorota

Dubczyński Józef

Gałkowska Iwona

Gęsicki Mariusz

Grzesińska Lilia

Ignaczak Stanisław

Jagusz Grażyna

Jakóbczyk Jolanta

Jakubiszyn Anna

Jankowska Renata

Jarosz Gabriela

Karpiński Mirosław

Kłyszejko Marzena

Kopaczel Henryk

Kopeć Joanna

Kożuszek Cezary

Krajewska Róża

Król Elżbieta

Łabrosiewicz Ewa

Mackiewicz Małgorzata

Madera Ryszarda

Markiewicz Stanisław

Maśluk Elżbieta

Molenda Mirosława

Momot Dorota

Napiórkowska Renata

Nieścioruk Ewa

Oleksij Elżbieta

Ostręga Wioletta

Pepel Mirosław

Piękna Jadwiga

Polek Edward

Przystupa Aniela

Pych Elżbieta

Pyrcz Marzena

Pyza Anna

Radziszewska Izabela

Roguska Dobrosława

Rozpendek Dorota

Salwa Anna

Sawka Jacek

Sienkiewicz Marzanna

Sobczyk Elżbieta

Sosnowska Małgorzata

Skowron Beata

Stempińska Dorota

Stępkowska Jolanta

Stranc Krystyna

Stranc Wiesław

Sroka Marek

Sułkowski Marek

Surmacz Renata

Szantyr Anna

Szpilski Robert

Szymajda Grażyna

Świeluch Bogumiła

Tomaszewicz Beata

Tomzik Małgorzata

Tracz Maria

Treczka Barbara

Urbanek Grażyna

Wawrzyńczyk Romualda

Wierejko Jerzy

Wnuczek Małgorzata

Zarówna Anna

Zawałka Bogusław

Ziemba Beata

Ziętek Adam

Ziółkowska Małgorzata

Żołna Beata

Żarkowski Grzegorz

Rafa

1985 LO

Rok 1985


Bancewicz Łucja

Barczyk Lidia

Bednarczuk Helena

Bil Dorota

Bohdanowicz Bogus.ław

Czyżyk Iwona

Depa Ewa

Drzewiecka Iwona

Flaszowska Dorota

Gac Beata

Hendryk Cezary

Hołub Mariusz

Jakubcewicz Marzena

Jamrozik Małgorzata

Kaźmierczak Piotr

Kaźmierczak Cezary

Kisiel Krzysztof

Kolasa Jolanta

Komorzycki Zbigniew

Kosiba Beata

Kasyk Lech

Kowalczyk Ewa

Kozicki Edward

Królikowska Elżbieta

Mazurkiewicz Justyna

Mieczkowska Małgorzata

Młynarczyk Elzbieta

Mroczek Małgorzata

Niedźwiecka Elżbieta

Niewczas Renata

Nita Justyna

Nizio Ryszard

Okoński Władysław

Olszański Piotr

Piwrowarczyk Piotr

Pietraś Tomasz

Pietrzak Anna

Pięta Dorota

Polek Marzena

Sawicka Jolanta

Sakowski Grzegorz

Samulak Andrzej

Serafińska Urszula

Skiba Cezary

Stupińska Anna

Sztuka Renata

Żulik Renata

Rafa

1984 LO

Rok 1984


Bonkowska Leokadia

Bednarczuk Bożena

Bilan Lidia

Bojańska Małgorzata

Ciesielska Krystyna

Czesyk Lucyna

Gęsicki Piotr

Gralak Arkadiusz

Hajduk Bogdan

Janiak Piotr

Jarosz Małgorzata

Jasiński Jan

Jaśkiewicz Alicja

Józefacka Wiesława

Kalarus Jacek

Karczewicz Marzena

Kisielewska Grażyna

Klisowska Janina

Kłapouch Witold

Komorzycki Bogdan

Korban Wiesława

Kowalczyk Jolanta

Kożuszek Jolanta

Kwaśniewska Ewa

Lemke Dorota

Lewczuk Mirosława

Limanówka Anna

Marchewka Regina

Melecha Stanisław

Ośka Janusz

Ożarowska Dorota

Panek Dariusz

Pawlicka Renata

Pelc Regina

Pieńkowska Stanisława

Piskorowska Brygida

Prus Jacek

Racka Teresa

Sakowska Wiesława

Skotnicka Grażyna

Skotnicka Krystyna

Sokulska Urszula

Sokólski Jan

Stankiewicz Jolanta

Syguda Halina

Szczerba Sławomir

Szeremeta Jacek

Szewczyk Renata

Śliwińska Bożena

Walczak Janusz

Wiechetek Mirosława

Woja Mariusz

Woźnicki Piotr

Rafa

1983 LO

Rok 1983


Abramowicz Jolanta

Bartos Dorota

Borkowska Anna

Curzydło Dorota

Dorna Elżbieta

Dukarski Marian

Gaca Hanna

Gers Joanna

Gmys Bożena

Hreczyńska Barbara

Jankowska Anna

Jankowska Danuta

Jankowska Ewa

Jaz Wioletta

Karpiński Mariusz

Kaźmierczyk Dariusz

Kowalczuk Stanisława

Lach Jolanta

Lach Małgorzata

Mazurkiewicz Ewa

Nadkańska Danuta

Nadolska Jolanta

Niewczas Beata

Niewiadomska Maria

Nowak Andrzej

Nowak Lilla

Ogonowska Barbara

Ograbek Iwona

Olearczyk Mariusz

Olechowska Elżbieta

Paulski Janusz

Paszek Piotr

Pietrusiak Adrianna

Przybysz Jolanta

Rzońca Adam

Rzońca Jolanta

Siekiewicz Brigida

Sierpowska Cecylia

Szapkowska Monika

Szewczyk Bogusław

Szydło Agnieszka

Śliwińska Maria

Tracz Elżbieta

Walęcka Renata

Wawrzyńczyk Beata

Wojcieszek Tadeusz

Wolna Grażyna

Wójcik Jolanta

Zaradzka Cecylia

Zarzycka Małgorzata

Ziobrowska Dorota

Ziółkowska Gabriela

Żarkowski Dariusz

Żygadło Helena

Żygadło Wiesława

Rafa

1982 LO

Rok 1982


Baryła Marta

Czapski Janusz

Drzewiecka Marzena

Dziok Ryszard

Ebelewicz Małgorzata

Filipczak Gabriela

Fit Beata

Florczak Jolanta

Frąckowiak Katarzyna

Fronczuk Dorota

Gers Jerzy

Huber Jolanta

Huk Krystyna

Jadowski Mirosław

Jakimowicz Zbigniew

Jędrzejek Grażyna

Juzyszyn Elżbieta

Karczewska Wiesława

Kisiel Elżbieta

Klimczak Renata

Kozielska Iwona

Kożuszek Ewa

Koziniec Bernarda

Krajczyński Włodzimierz

Lemke Beata

Libront Bogumiła

Machowczyk Mirosława

Maćkowiak Maryla

Majda Nella

Majerczyk Roman

Mak Jadwiga

Makowska Irena

Maślak Bogusław

Michalska Lidia

Mierzyńska Mariola

Mizgier Ewa

Molenda Mirosława

Moszkowska Ewa

Nawrocka Jolanta

Orłowska Barbara

Orwat Beata

Paszko Maria

Pawlik Mariola

Perepeczko Małgorzata

Posłuszna Bogumiła

Pyza Ewelina

Radecka Grażyna

Robak Ewa

Różańska Anna

Rychlińska Dorota

Sakowski Aleksander

Sidło Małgorzata

Sipa Jolanta

Siwiera Mirosław

Stec Piotr

Stelmach Małgorzata

Stranc Iren

Sułkowska Grazyna

Szapkowski Cezary

Szczęsna Wioletta

Wojtaluk Bogusława

Wójcik Marianna

Wójcik Urszula

Wróbel Krzysztof

Zalas Janina

Zielenkiewicz Bogusława

Ziółkowska Maria

Rafa

1981 LO

Rok 1981


Abramowicz Brygida

Adamczyk Krzysztof

Anders Lucyna

Babiarz Janusz

Bonkowska Łucja

Bartkowska Barbara

Cembik Artur

Drewniak Weronika

Dwilińska Jolanta

Gellera Małgorzata

Gmyrek Teresa

Jagiełło Wiesława

Janiszewska Barbara

Jeremicz Krystyna

Kalinowski Zbigniew

Kamiński Mariusz

Karaś Grażyna

Kiliańczuk Barbara

Kiliańczuk Iwona

Krasowski Mariusz

Krzewińska Anna

Linhart Małgorzata

Łabędź Donata

Maciejewska Maria

Majdan Beata

Mak Małgorzata

Małysa Aleksandra

Momot Irena

Mazur Teresa

Michalska Ryszarda

Mijas Lucyna

Napiórkowski Andrzej

Napiórkowski Jerzy

Niewiadomska Krystyna

Nowak Renata

Nycz Józef

Okoński Bartłomiej

Panasiuk Lucyna

Piasecka Anna

Pieróg Maria

Połukord Wanda

Pruchnik Maria

Różańska Lidia

Rzeczycka Anna

Rzeszótko Lucyna

Salamończyk Janusz

Salwa Andrzej

Sasin Elwira

Sasin Iwona

Sawka Elżbieta

Sidło Helena

Skoniecka Mariola

Słodkowska Izabela

Socha Marzena

Soluch Jan

Stupińska Róża

Szeremeta Krzysztof

Szostak Dariusz

Szustka Grażyna

Szymanik Jolanta

Tomkiewicz Marzena

Treczka Maria

Tumłowska Danuta

Walęcka Anna

Wałowska Maria

Wałowska Teresa

Wit Marzanna

Wojewoda Anna

Wojtaś Leokadia

Wręczycka Lucyna

Wróbel Elżbieta

Zaborski Waldemar

Zarzycka Dorota

Zielenkiewicz Helena

Zwiewka Eugenia

Żarkowski Lech

Rafa

1980 LO

Rok 1980


Bancewicz Danuta

Baryła Maria

Bednarczuk Irena

Bindas Irena

Bobik Zofia

Bojański Janusz

Butrymowski Marek

Cieśla Mariola

Czesul Janina

Czesyk Urszula

Depa Marta

Drozd Lilia

Dussel Artur

Dziedzicz Irena

Dzierbicka Lilia

Fedorowska Jolanta

Glińska Krystyna

Górnik Piotr

Grabowska Jolanta

Grabowska Lilianna

Gralak Elżbieta

Gromuł Krystyna

Hołota Irena

Jagiełło Anna

Jania Urszula

Jasiński Piotr

Juszko Jan

Kawecka Małgorzata

Kinal Grażyna

Kleszewski Waldemar

Koguciuk Włodzimierz

Kuligowski Ireneusz

Kołodziej Mieczysława

Kordas Stanisława

Krawiec Ludwik

Kruszyńska Marzena

Kubik Wiesława

Kugler Alina

Kuligowski Ireneusz

Kuniewicz Zbigniew

Kuszel Zofia

Lara Anna

Lewicka Jolanta

Linhart Mirosław

Lipka Barbara

Lisiecka Grażyna

Łabędzka Marta

Łączyński Cezary

Łyszczek Krzysztof

Maciejewska Anna

Maksimowicz Ewa

Malawska Barbara

Małek Piotr

Marcjanik Halina

Michalska Alicja

Mikołajczyk Danuta

Mróz Jarosław

Najwer Beata

Nakonieczna Wiesława

Nasiadka Grażyna

Nawiada Małgorzata

Niemiec Elżbieta

Nizioł Dorota

Nowicka Danta

Oleksiak Irena

Oleksy Jarosław

Olszewska Bogumiła

Pach Janusz

Papież Wioletta

Pawliszcze Zofia

Piskorowska Lucyna

Piwowarczyk Jerzy

Podleśna Krystyna

Pokidańska Joanna

Podzińska Iwona

Porazińska Alina

Poraziński Mirosław

Pyć Wanda

Romaniuk Zenon

Ruszniak Ireneusz

Sadło Krzysztof

Sakowska Maria

Sakowska Mirosława

Sidło Zofia

Słomkowska Alina

Słodkowski Paweł

Sługocka Jolanta

Sobiś Janina

Stec Joanna

Stranc Lidia

Swebodzińska Danuta

Szapkowski Andrzej

Szostak Elżbieta

Szumińska Krystyna

Szczepańska Mariola

Wawrzyńczyk Sławomir

Węglarz Alicja

Wiatrowski Stanisław

Wiechetek Jan

Wit Piotr

Witkowska Iwona

Wojcieszak Aleksandra

Wolska Renata

Woźniak Aldona

Zerka Elżbieta

Rafa

1979 LO

Rok 1979


Adamczyk Urszula

Andrzejczak Małgorzata

Artymionek Elżbieta

Artymionek Wiesław

Bałko Krystyna

Baran Zofia

Bartkowska Danuta

Bohdanowicz Witold

Borysiewicz Leokadia

Borysiewicz Anna

Choroszewicz Urszula

Czuchrowska Grażyna

Czuchrowska Teresa

Czyżewski Marek

Denys Elżbieta

Dobżycka Elżbieta

Drzymała Joanna

Dubuk Teresa

Dudek Mirosława

Dzieńdziczewska Irena

Ebelewicz Elzbieta

Gajdzik Marianna

Gębicka Władysława

Gnacek Bogumiła

Gwizdała Ewa

Hołowińska Elżbieta

Hybiak Grażyna

Jackowska Anna

Jadowska Małgorzata

Jagodzińska Zofia

Jagusz Jadwiga

Jakubiszyn Grażyna

Jarząb Krystyna

Jegier Iwona

Kaczor Jadwiga

Kafar Gabriela

Kawecka Małgorzata

Kicka Iwona

Kijana Krystyna

Kołoszyc Bożena

Kondratowicz Jerzy

Kowal Ryszard

Kowalczyk Małgorzata

Kozicka Teresa

Kraska Bronisław

Lechowicz Tadeusz

Leda Anna

Liput Józefa

Łazowik Lidia

Łodziato Janina

Maciocha Henryka

Mackiewicz Mirosław

Makuchowski Ryszard

Małysa Teresa

Marks Jerzy

Mazur Wanda

Michałowska Aneta

Mikos Elzbieta

Nakonieczny Ryszard

Nasiadka Piotr

Nowak Bożena

Oleksiak Walentyna

Ostaszewska Maria

Paszek Krystyna

Pelc Grażyna

Piecuch Zofia

Piwowarczyk Róża

Pluciński Ryszard

Przybylska Barbara

Radkowski Tadeusz

Rawecka Barbara

Robak Jan

Rosół Henryka

Rostkowska Mirosława

Rzepecka Halina

Sawicki Krzysztof

Stępień Irena

Sucha Krystyna

Supińska Jolanta

Szymczyszyn Leszek

Ślisz Teresa

Śliwiński Jerzy

Śliwka Zbigniew

Witkowska Irena

Witkowska Krystyna

Wojtukiewicz Wiesława

Woźnicka Anna

Wójtowicz Urszula

Zaręba Józef

Zawadzka Ewa

Zgórska Urszula

Zielenkiewicz Maria

Zwiewka Maryla

Żarkowska Elżbieta

Rafa

1978 LO

Rok 1978


Adamczewska Krystyna

Anders Jolanta

Augustyniak Ewa

Bajda Ewa

Banasik Arkadiusz

Bęgowski Janusz

Bindas Barbara

Bagnowski Eugeniusz

Chojna Lucyna

Choroszewicz Jerzy

Czamańska Lidia

Czerwińska Irena

Czyż Bogusława

Domisiewicz Wiesława

Dynowska Jolanta

Dzierzkowska Ewa

Ebelewicz Leszek

Fedczyszyn Krystyna

Gość Urszula

 

Herbin Grażyna

Hołota Krystyna

Hrycaj Czesław

Hryniewicz Alicja

Huryk Teresa

Iżak Maria

 

Jakowica Danuta

Janiszewska Elżbieta

Jarosz Jadwiga

Jaworska Jolanta

Jędrzejak Lilia

Jóźwiak Bogumiła

Kafar Janusz

Kalińska Irena

Kamińska Jadwiga

Karaczun Alicja

Karaczun Krzysztof

Kilimnik Halina

Kikosicka Jolanta

Kimlińska Danuta

Kluczenko Edward

Kmieć Henryka

Kokiel Marek

Kolasa Andrzej

Kołoch Jolanta

Konopka Alina

Korycka Krystyna

Kozińska Jola

Krawczykowski Andrzej

Kuczko Janina

Kurpiel Krystyna

Kwiatkowska Izabela

Lach Krystyna

Lejman Ryszard

Lemczak Wiesława

Leonowicz Waldemar

Łukjaniuk Krzysztof

Łazowicka Renalda

Łodziato Alicja

Łozańska Wiesława

Łozowicka Renalda

Majcher Zofia

Majchrzyk Lidia

Makara Jolanta

Mańko Bożena

Matkowska Jolanta

Mazur Marcela

Mikołajczyk Ewa

Mikulska Elżbieta

Mirochna Elżbieta

Mizgier Elżbieta

Młynarczyk Janusz

Mojsak Julita

Nowak Zofia

Olszańska Elżbieta

Paradowska Jadwiga

Pietruch Danuta

Pisula Dorota

Pisula Urszula

Pomsta Renata

Porczyńska Ewa

Proć Anna

Prońska Halina

Prucnal Zbigniew

Rosalska Grażyna

Rundzio Urszula

Sipowicz Zofia

Siwiera Zofia

Smaroń Jolanta

Soluch Sławomir

Sosulska Danuta

Spatzier Bogdan

Styszuk Daria

Suchara Elżbieta

Supiński Wiesław

Szelążek Krystyna

Szot Urszula

Szymańska Zofia

Szymczyszyn Jerzy

Szymkiewicz Piotr

Ściobłowska Daniela

Ściobłowska Maria

Tabiś Barbara

Ułasowicz Mariola

Urbańczyk Ewa

Waleszczuk Anna

Wesołowska Wiesława

Wnuk Krystyna

Wojciechowska Krystyna

Wokrój Wiesława

Wójcik Maria

Zarzycki Jan

Zawadzka Małgorzata

Ziętek Zbigniew

Ziobrowska Janina

Ziobrowski Jan

Zdeb Bogumiła

Zub Danuta

Żuchowicz Maria

Zwierzchowska Elżbieta

Rafa

1977 LO

Rok 1977


Anders Henryka

Antoniewicz Grażyna

Bancewicz Krystyna

Baran Marek

Bargiel Andrzej

Bory Ewa

Bednarczyk Jerzy

Berezowski Lech

Bęgowska Bożena

Białous Tadeusz

Bloch Barbara

Borkowska Aniela

Borysewicz Józef

Brzezicka Alicja

Byszkiewicz Karol

Chodyniecki Ryszard

Chudobska Bożena

Cimoch Maria

Czesul Łucja

Czuchrowska Elżbieta

Dąbrowska Elżbieta

Dobrzycka Danuta

Drużga Elżbieta

Dziubanowska Maria

Dziura Teresa

Fossa Mirosław

Gołąb Teresa

Gotowicka Janina

Górnik Urszula

Hołota Janina

Horniak Lech

Ignar Mieczysława

Jagiełło Jadwiga

Jakubowska Zofia

Janicka Anna

Jasińska Mirosława

Kalkowski Marek

Kierznowski Antoni

Kirkowska Irena

Kluczenko Ewa

Kmieć Czesław

Kos Piotr

Koza Janina

Kozak Jan

Kozicka Elżbieta

Kozielska Łucja

Krasucka Alicja

Krawiec Elżbieta

Kubik Halina

Kukla Zdzisław

Kurpiel Maria

Kuź Ewa

Laskowski Zygmunt

Leda Krystyna

Lesińska Iwona

Leśniak Bożena

Ligas Bożena

Lipka Antonina

Lisiecki Jerzy

Lizak Daniela

Łabędzka Anna

Łabędź Janusz

Łoś Jadwiga

Łozicka Iwona

Maksymowicz Katarzyna

Mazurkiewicz Janina

Mikiewicz Zofia

Mróz Grażyna

Murak Elżbieta

Murawska Bożena

Nalewajczyk Jarzy

Niewiara Damian

Nizioł Anna

Nowak Wioletta

Ogonowski Bogusław

Okoński Zygmunt

Olechowski Roman

Ostrowska Urszula

Panasiuk Zbigniew

Pawełkiewicz Grażyna

Petryków Teresa

Pęgowska Bożena

Piątkowska Krystyna

Pieróg Marek

Pietrusiak Halina

Pilipszyn Stanisława

Płocha Kazimierz

Płotkowski Jarosław

Podzińska Jolanta

Potocki Mieczysław

Powiada Danuta

Puklicki Zbigniew

Rozkrut Teresa

Rzeszótko Jolanta

Serafińska Ewa

Siekierska Janina

Sienkiewicz Danuta

Sienkiewicz Janina

Sikorska Maria

Sitek Jolanta

Sobkowska Danuta

Stępień Andrzej

Surdel Krystyna

Swół Danuta

Szatkowska Ewa

Szcząbrowska Maria

Świstek Bogumiła

Świtalski Andrzej

Tarka Teresa

Terka Genowefa

Udała Urszula

Woja Jerzy

Wojdowska Elżbieta

Wojewoda Roman

Wołyniec Anna

Wójcik Grażyna

Zarzycka Janina

Zborowska Grażyna

Zazulak Wiesława

Zrzymałka Maria

Zubala Stanisława

Żak Andrzej

Rafa

1976 LO

Rok 1976


Adamczyk Jadwiga

Baik Maria

Broda Jolanta

Chojnacka Justyna

Ciupińska Irena

Czajkowska Zofia

Ćwirko Dorota

Durasiewicz Danuta

Dworak Jolanta

Dzwonek Krystyna

Fedczyszyk Alicja

Flejszer Ilona

Frączak Krystyna

Gasińska Barbara

Gmurska Barbara

Grzybowski Mirosław

Idzi Krzysztof

Idzikowska Bożena

Jakowicka Jadwiga

Jakubowska Leokadia

Janicki Kazimierz

Jasińska Krystyna

Jaz Danuta

Jotko Eugeniusz

Jóźwiak Janina

Kalkowski Sławomir

Karmanowicz Teresa

Karwan Henryk

Kasianik Teresa

Kędzior Ryszard

Kimlińska Irena

Klimczak Krystyna

Kłapouch Genowefa

Kłonowski Ryszard

Kokiel Stella

Kołdras Sylwester

Kołoch Marek

Kołoszyc Stefania

Kowalczuk Bogdan

Kowalczyk Krystyna

Krasowski Jerzy

Krukowska Jadwiga

Kuflowska Elżbieta

Kułaga Marek

Kurpiel Maria

Laska Jadwiga

Linert Adam

Lizak Ireneusz

Łazowik Danuta

Łukomski Waldemar

Majcher Bożena

Makowska Barbara

Malaga Krzysztof

Małysa Adam

Małysa Alicja

Marańda Barbara

Marciniak Grażyna

Markowska Ewa

Masjanis Irena

Mikos Urszula

Majnert Jan

Musiał Kazimierz

Nagórka Marek

Niewiada Maria

Olczykowska Bogumiła

Omelański Adam

Ostaszewska Róża

Paszko Teresa

Paweński Czesław

Piasecka Anna

Pieróg Wiesława

Pietruch Wiesław

Piątyszek Henryka

Plucińska Danuta

Plucińska Maria

Podhajna Bogusława

Przybylska Elżbieta

Przybylska Krystyna

Ratkowski Witold

Romanowska Jolanta

Ryszkowska Zdzisława

Sawicki Jarosław

Sawicz Grażyna

Sawka Henryk

Sieklucka Emilia

Sienkiewicz Andrzej

Siwiera Bogusława

Skawiński Andrzej

Słodkowski Marian

Sakowski Czesław

Sroka Tadeusz

Studenna Grażyna

Szarlej Teresa

Szatanik Jan

Szczecina Grażyna

Szkurłat Alicja

Szot Franciszka

Szymańska Maria

Śliwa Irena

Tomaszek Jan

Trautman Czesław

Tukendorf Aleksy

Turkiewicz Elżbieta

Urbański Mirosław

Warchał Jan

Wiechetek Anna

Wijtalewicz Marianna

Wolańska Bożena

Woronowicz Irena

Wysocka Zofia

Żelazna Ewa

Rafa

1975 LO

Rok 1975


Antoszczyk Halina

Atroszko Jadwiga

Badziura Halina

Bała Krystyna

Baranowska Wiesława

Bednarz Stefania

Berezowska Eulalia

Białowąs Irena

Bilińska Teresa

Bogdanowicz Zofia

Buksza Janina

Chądzyńska Małgorzata

Chmura Grażyna

Cholewa Bożena

Cieśla Halina

Czabak Maria

Czesul Alfreda

Dąbrowska Marta

Dąbska Irena

Dragan Irena

Drużka Janina

Dudziak Grażyna

Dudzińska Maria

Dziubanowska Bogumiła

Fraj Jadwiga

Gałązka Anna

Górliński Waldemar

Granda Teresa

Horniak Anna

Idzikowska Teresa

Jeremicz Bożena

Jurek Teresa

Kaczmar Elżbieta

Kamińska Grażyna

Karaczan Krystyna

Karpińska Stanisława

Karpowicz Stanisława

Kaśków Genowefa

Kaźmierczak Lidia

Klepczyńska Teresa

Kokoszko Helena

Korycka Janina

Kotelecka Teresa

Kowalczuk Lena

Kozicka Irena

Kozicka Janina

Krasnopolski Aleksander

Krzysztoń Elżbieta

Kubina Halina

Kuflowska Teresa

Kuszel Stanisław

Majkowski Józef

Marciniak Barbara

Marcinkiewicz Alicja

Masłowska Elżbieta

Matła Teresa

Mazur Bronisława

Mieczkowska Kazimiera

Mieścicki Zbigniew

Mikucka Maria

Motyka Aleksander

Mróz Władysław

Niemiec Maria

Nycz Józefa

Paranycz Józefa

Perepeczko Andrzej

Piotrowski Tadeusz

Podworska Małgorzata

Pokidańska Elżbieta

Pasiński Zdzisław

Prowalska Danuta

Pręcikowska Jolanta

Rękas Elżbieta

Rogowska Małgorzata

Rutkowska Dorota

Sadło Krystyna

Serafin Bożena

Simińska Stanisława

Skibiński Tadeusz

Skowron Stanisława

Skrobas Grażyna

Skurko Andrzej

Sobas Lucyna

Srokowska Barbara

Stankiewicz Halina

Strawiak Mieczysława

Szalast Aldona

Szczygielska Krystyna

Szkolnicka Maria

Szmelcuch Krystyna

Sztyler Elżbieta

Szymańska Ewa

Szymańska Krystyna

Ścierko Danuta

Świderski Włodzimierz

Świergał Ryszard

Tomasik Alicja

Trochim Maria

Udała Maria

Wesołowski Benedykt

Wilkanowska Bożena

Wiśniowski Andrzej 

Witkowska Stanisława

Woja Genowefa

Wojciechowska Irena

Woźniak Irena

Wójcik Lucyna

Zubala Maria

Zych Halina

Żegadło Mieczysław

Rafa

1974 LO

Rok 1974


Ampuła Maria

Babisiak Bożena

Baczyńska Helena

Badziura Paweł

Bartkowska Władysława

Bąbowska Bożena

Borecki Wiesław

Brudnicki Zbigniew

Bubeła Zofia

Budynkiewicz Danuta

Budynkiewicz Roman

Bzówka Józef

Cichoń Halina

Domagalska Wanda

Drewniak Tadeusz

Eckel Hermenegilda

Famulska Elżbieta

Grabowska Maria

Graca Bogusława

Graca Zofia

Gruszczyńska Maria

Guzdek Zofia

Hadała Anna

Igras Julia

Jachimowicz Krystyna

Jaz Romualda

Jurek Stanisław

Kaczor Danuta

Kalkowski Jeremi

Karwowska Grażyna

Kawik Jadwiga

Klepajczuk Krystyna

Kleszczewska Gabriela

Kogut Krystyna

Kołłątaj Maria

Kominek Halina

Kozłowska Bronisława

Krakowiak Zbigniew

Kraszczyńska Leokadia

Kraska Jan

Krawczyk Krystyna

Krupowicz Lech

Krzeszowski Henryk

Kuczmarska Krystyna

Kuśpiś Danuta

Kwaśniak Kazimier

Laska Regina

Łabędź Aleksandra

Łukomski Janusz

Machul Bogusława

Machul Wiesława

Macuk Krzysztof

Majsa Stanisława

Molik Grażyna

Mamak Grażyna

Mazur Jadwiga

Mazur Krzysztof

Michalczuk Halina

Misiuna Krystyna

Mołdoch Zofia

Murzynowska Bożena

Nicpan Barbara

Olszańska Janina

Olszański Edward

Ostaszewska Teresa

Owczarska Stanisława

Piekarzewicz Grażyna

Pisarczyk Elżbieta

Pokidańska Grażyna

Prucnal Daniel

Przybylska Grażyna

Reinert Elżbieta

Rewers Alina

Siwiera Grażyna

Skoczylas Ewa

Skrzypkowiak Ewa

Sacha Grażyna

Sroka Krystyna

Stacewicz Aleksandra

Stankowska Urszula

Stefańczyk Anna

Sucko Danuta

Szajnowska Irena

Szestopałko Mirosław

Szypuła Elżbieta

Ściobłowska Genowefa

Terlikowska Irena

Tomasik Tadeusz

Tomaszewski Jan

Tumanów Maria

Urbanowski Piotr

Wawruszczak Leonard

Widecka Krystyna

Wiśniewski Romuald

Woja Janina

Wójcik Alicja

Wójcik Danuta

Wójcik Małgorzata

Wręczycka Grażyna

Zajączkowska Elżbieta

Ziomko Teresa

Żak Maria

Rafa

1973 LO

Rok 1973


Anders Jadwiga

Andrzejewska Lucyna

Bakalorczyk Henryka

Błażków Jan

Bochen Wojciech

Borecki Leszek

Broda Henryk

Bucław Mieczysław

Budnik Danuta

Byczek Kazimiera

Caban Władysław

Chmura Grzegorz

Czabak Emilia

Czerwińska Maria

Ćwirko Krzysztof

Dukarska Krystyna

Dziewierz Maria

Fabiańczyk Genowefa

Famulska Helena

Ferbes Janusz

Ficerman Danuta

Flejszer Urszula

Goździk Zofia

Grzegórzek Danuta

Hamkało Maria

Hoc Czesław

Jadach Zenon

Jeremicz Józef

Jarząb Czesław

Jędras Teresa

Kalitka Romualda

Kierznowska Barbara

Kłapouch Maria

Komenda Wiesława

Korecki Janusz

Korotkiewicz Gabriela

Korycka Teresa

Kostecka Krystyna

Kowal Zdzisław

Krzeszowska Irena

Ladzińska Wiesława

Laeh Genowefa

Lasowski Lech

Lizak Maria

Łochowska Grażyna

Łozicka Grażyna

Maćko Ewa

Majerczyk Zbigniew

Matolicz Kazimiera

Miecielicka Danuta 

Moczek Anna

Nadolna Teresa

Niemiec Michał

Niewiada Jacek

Nowakowski Henryk

Nycz Adam

Okonek Teresa

Olchawska Irena

Ostrowska Alicja

Ożarowska Jadwiga

Paulska Leonarda

Pawłowski Wojciech

Piątek Grażyna

Piątkowski Franciszek

Podniesińska Barbara

Popik Zbigniew

Potapczuk Jarosław

Pouch Irena

Prot Leokadia

Psiuk Stanisław

Radziwon Jolanta

Ratajczyk Barbara

Reginia Mirosław

Roch Teresa

Ryś Jan

Sajda Grażyna

Sawicka Irena

Sokołowska Alina

Sewruk Barbara

Siarkiewicz Danuta

Siemaszko Halina

Skaczyło Liliana

Smolak Teodozja

Sokulska Krystyna

Stadrowska Jolanta

Stecewicz Zdzisław

Stephan Helena

Strawiak Henryka

Studniarczyk Maria

Swatek Zdzisław

Szelążek Irena

Szydłowska Barbara

Szymańska Lucyna

Świtalska Henryka

Trojak Jadwiga

Wiechetek Krystyna

Winnik Jan

Wiszniewski Mirosław

Witkowska Anna

Żmijewska Lucyna

Żywicka Maria

Rafa

1972 LO

Rok 1972


Bargiel Jolanta

Bartosik Alicja

Bartoszewicz Alina

Berezowski Zbigniew

Biliński Kazimierz

Bindas Henryk

Borajkiewicz Anna

Brudnicka Krystyna

Brzozowska Aniela

Bujalska Halina

Butrynowska Maria

Butrynowski Stefan

Byczek Grzegorz

Dąbruś Janina

Dróżka Franciszek

Dziubanowski Waldemar

Grochała Ewa

Haftkiewicz Danuta

Hatłas Edward

Hryniewicz Jerzy

Iwanicka Barbara

Jakubiak Waldemar

Jarząb Waldemar

Jemioła Waldemar

Jędrzejewski Edward

Kaczmarska Grażyna

Karczewska Bożena

Kiełbasa Danuta

Kincel Maria

Kłapouch Krystyna

Kmieć Emilia

Knap Grażyna

Kołoszyc Grażyna

Komorowski Mieczysław

Kozak Mieczysław

Kozłowska Ewa

Kraska Józef

Kreczak Teresa

Kuniewicz Anna

Kwiatkowski Tadeusz

Macuk Ewa

Markiewicz Emilia

Mazur Paweł

Motyka Grażyna

Nagaj Bogusława

Olechowski Stanisław

Orpel Ryszard

Pastucha Mirosława

Pawlik Stefania

Piekar Helena

Purgal Janusz

Remis Irena

Romaniak Zygmunt

Rostkowska Mariola

Rój Lilianna

Siedliska Danuta

Sikorski Karol

Skiba Józef

Skrzypek Jerzy

Sokołowska Urszula

Spławski Jerzy

Stankiewicz Janina

Strawiak Halina

Szpilska Krystyna

Szymański Stanisław

Szymborska Janina

Tarasewicz Zdzisław

Trochim Kazimierz

Tumanów Irena

Walewska Lidia

Winnik Jolanta

Wiszniowski Olech

Wojtczak Tadeusz

Wołkowicz Helena

Wójcik Mirosław

Wypchło Anna

Ziółkowska Roma

Żywicka Barbara

Rafa

1971 LO

Rok 1971


Andrzejewska Jolanta

Bagnowski Czesław

Balcerowska Zofia

Baran Zofia

Barticzka Helena

Błaszczyk Zofia

Bocianowska Teresa

Boguniewicz Bogumiła

Borecka Elżbieta

Borkowska Józefa

Barszczewska Jadwiga

Borys Bernarda

Bosa Józefa

Brończyk Danuta

Bulga Jadwiga

Ciupińska Elżbieta

Czesul Wiesława

Domaradzka Cecylia

Domaradzka Jadwiga

Dowejko Weronika

Drużga Czesława

Dybza Zdzisława

Faluta Helena

Ferdyms Władysława

Gąsior Danuta

Głowacz Wiesława

Górna Genowefa

Górnik Anna

Grabowska Grażyna

Gronkowska Janina

Hołyńska Walentyna

Idzikowska Janina

Jadach Teresa

Jakimowicz Zofia

Karolak Elżbieta

Karpiński Mirosław

Kierznowska Zofia

Knap Mieczysława

Komorzycka Olga

Konkiel Zdzisław

Kaszewicz Janina

Koziniec Krystyna

Krawiec Zbigniew

Kubacha Daria

Kubaj Stanisław

Kuchcik Bronisława

Kuźniewska Helena

Lach Mieczysław

Laskowska Irena

Lazar Wiesława

Lisicki Krzysztof

Łoś Teresa

Machaj Wilhelma

Madera Anna

Małkowicz Helena

Martynowicz Bożena

Matysiak Wiesława

Migdalska Renata

Milczarek Wanda

Mirochna Krystyna

Miksiewicz Janina

Mruk Anna

Niewiada Barbara

Nowak Jan

Nycz Helena

Ostrowski Ryszard

Panek Henryka

Paulska Maria

Paweńska Elżbieta

Pieróg Kamila

Płotkowska Danuta

Prońska Elżbieta

Psiuk Halina

Rębacz Urszula

Rogowski Janusz

Rosińska Teresa

Rozińska Irena

Rumieńczyk Jerzy

Rzepiak Maria

Serdyńska Halina

Sokołowska Lucyna

Soroczyńska Zuzanna

Surowiec Mirosława

Suszyło Grażyna

Szerejka Wiesław

Szkolnicka Janina

Szoka Grażyna

Szotecka Genowefa

Świst Marian

Tomaszek Grażyna

Tracz Eugenia

Udała Lilianna

Umecki Andrzej

Waleszczuk Danuta

Widecka Janina

Wilczyńska Waleria

Witczak Genowefa

Wojtyrowska Elżbieta

Wójcik Henryka

Wójcik Ludwika

Wysocki Stanisław

Zalisz Elżbieta

Zamkowska Janina

Zawadzka Irena

Zdziebłowska Krystyna

Żygadło Maria

Żylińska Łucja

Rafa Rafa

1969 LO

Rok 1969


Antczak Barbara

Balcarczyk Maria

Bielanin Elżbieta

Bielawski Jerzy

Biliński Zbigniew

Bławat Aniela

Bojański Ludwik

Broda Wanda

Bucław Tadeusz

Budynkiewicz Marian

Bujakiewicz Eugeniusz

Butryn Adam

Butrynowska Maria

Dąbruś Danuta

Dewecki Stanisław

Domaradzki Kazimierz

Dźwilewska Jolanta

Ficerman Jan

Frąk Alicja

Furs Aniela

Głąbicka Halina

Graca Michał

Guzdek Urszula

Hajdasz Jan

Jabłońska Laura

Jakubiak Leokadia

Jakubik Elżbieta

Jakubowska Anna

Jędrzejewska Danuta

Jobka Eugenia

Kaźmierczak Halina

Kędzierska Janina

Kiwilsza Waleria

Kolej Katarzyna

Kołaczyk Alicja

Konkolowska Eugenia

Kozielska Danuta

Krzywda Jan

Krzyżaniak Włodzimierz

Kuniewicz Maria

Kurowska Stanisława

Kuśmierz Władysław

Lemczak Krystyna

Lasowska Wanda

Lipski Jan

Łaszczych Maria

Łaszczyk Zbigniew

Łoginowicz Cecylia

Malinowska Bogumiła

Margamic Henryk

Mazur Teresa

Michalska Maria

Migdalska Jadwiga

Misztaft Mirosław

Nalecka Stanisława

Nejfeldt Janusz

Niedziwiecka Irena

Niewiada Adam

Olej Władysław

Oleszkiewicz Waldemar

Olszański Tadeusz

Olszewska Hanna

Omelańska Maria

Pachołek Genowefa

Popis Jadwiga

Parszutowicz Edward

Pawczyńska Aldona

Pawłowski Ryszard

Piecuch Maria

Pietuszko Iwona

Podwińska Czesława

Przedmojski Waldemar

Przybylski Paweł

Pytlak Andrzej

Rewczuk Grażyna

Rębisz Halina

Rękas Maria

Roziński Aleksander

Sanocka Mirosława

Siekiewicz Helena

Siwka Witold

Słodkowska Barbara

Sobotkiewicz Janina

Sokołowski Zygmunt

Soroko Józef

Spławski Zdzisław

Stanisławski Jerzy

Szemiot Helena

Szeremeta Bogusława

Szukiewicz Dariusz

Szumińska Teresa

Ślęzak Danuta

Wesołowska Zofia

Wiśniewska Jadwiga

Wiśniowski Jan

Woniakowska Jadwiga

Wroniecka Sylwia

Wróbel Janina

Zagórski Tadeusz

Zatorski Henryk

Ziemba Maria

Zubala Bronisława

Zych Henryk

Rafa

1968 LO

Rok 1968


Bęgowska Krystyna

Bławat Władysław

Borecki Józef

Bujakiewicz Krystyna

Domagalska Jadwiga

Domański Waldemar

Dróżka Kazimiera

Gendek Jan

Grzyb Krystyna

Karczmar Krystyna

Karczyńska Zofia

Kiciński Edward

Kiełbasa Krystyna

Kierepa Danuta

Kierznowska Maria

Klepajczuk Wanda

Kłodziński Aleksander

Koba Teresa

Kotowicz Andrzej

Kozak Jadwiga

Krajewska Jadwiga

Krasucka Genowefa

Krauze Janina

Król Barbara

Krysiak Longina

Kujawski Bogdan

Kułaga Alicja

Kurzyński Janusz

Kwaśniak Danuta

Laska Ryszard

Marcinkowska Barbara

Marszałek Marianna

Modrzejewski Andrzej

Molenda Teresa

Molik Bernadetta


Muraszka Wanda

Nawrocka Barbara

Nosalska Jolanta

Paszkiewicz Teresa

Paulski Bolesław

Pęgowska Krystyna

Rawecki Ernest

Rewczuk Krystyna

Rosik Elżbieta

Rosińska Łucja

Rosłaniec Apolonia

Rutka Danuta

Sadło Helena

Saja Ryszard

Skurko Bożena

Stachów Helena

Stachura Halina

Stephan Teresa

Strawiak Krystyna

Szpilski Wiesław

Ściobłowska Agnieszka

Śmiechowski Jan

Tatała Anna

Terlikowska Stanisława

Tomaszek Zofia

Tondel Teresa

Turek Bronisława

Wypchło Teresa

Zakrzewska Elżbieta

Ząbek Jerzy

Zienkiewicz Wanda

Złotorowicz Regina

Żurawski Marian

Żygadło Franciszek

Rafa

1967 LO

Rok 1967


Adamiec Teresa

Andreatto Irena

Andrzejczak Jan

Andrzejew Wanda

Bachta Zbigniew

Bławat Zbigniew

Brzozowska Franciszka

Burchardt Zbigniew

Byczek Antoni

Chabraszewski Mieczysław

Chichłowska Alicja

Chojna Irena

Chromiński Sławomir

Czyż Józef

Ćwiek Aniela

Ćwirko Irena

Dębicka Danuta

Dziubanowska Teresa

Eckel Anna

Falkowska Salomea

Gaj Jadwiga

Golańska Stefania

Gierba Anna

Górecki Henryk

Grabowski Lech

Grygorcewicz Łucja

Guzdek Władysław

Hrynkiewicz Elżbieta

Jabłońska Krystyna

Jacyna Adela

Jaroszewicz Teresa

Jednacz Krystyna

Kaczmar Urszula

Kaczmarek Czesława

Karczewicz Alojzy

Kędzierski Ireneusz

Kielar Józefa

Klimczak Maria

Klobok Zofia

Kołłątaj Zuzanna

Korba Zdzisława

Kowalczyk Janusz

Kozerska Janina

Krupowicz Zdzisława

Kuczyńska Irena

Kujawski Andrzej

Kurpiel Krystyna

Lasowska Halina

Machaj Lech

Majkowski Stefan

Malinowska Maria

Mania Alicja

Mieszko Lech

Mokrzycka Eleonora

Molska Elżbieta

Mołdoch Danuta

Okrój Elżbieta

Paradowska Maria

Pieczeniuk Kazimiera

Pipowska Anna

Pisarczyk Czeslawa

Plutecka Alicja

Podniesińska Alicja

Podniesiński Ryszard

Remis Edward

Rudyk Maria

Rusinek Ireneusz

Sakowska Helena

Skrzypa Leokadia

Słodowski Franciszek

Stanulewicz Jadwiga

Sudak Halina

Surowiec Maria

Synowiec Jerzy

Szymakowska Maria

Śliwa Barbara

Udała Roman

Wawrzyniak Ireneusz

Wesołowska Maria

Wilczyński Edward

Witkowski Julian

Wojtas Irena

Zielińska Jolanta

Ziółkowska Joanna

Rafa

1966 LO

Rok 1966


Anderatto Romana

Andreatto Janusz

Baran Henryk

Barszczewska Krystyna

Bąk Janina

Berezowska Jadwiga

Bosa Krystyna

Charkówna Honorata

Chowański Czesław

Dejneka Anna

Dębowski Ryszard

Dobrowolska Krystyna

Drużga Daniela

Dworczyk Andrzej

Dybza Urszula

Dzwonek Halina

Fedorowicz Adam

Furs Irena

Haftkiewicz Stanisława

Hryniewicz Łucja

Ignar Janina

Iżak Krystyna

Jaz Mieczysław

Kiełbasa Maria

Kierzkowski Stefan

Klepajczuk Bolesław

Klimek Marian

Koeller Elżbieta

Kolasa Józef

Kolasińska Jadwiga

Kozbur Zofia

Koziarska Urszula

Krakowiak Ryszard

Krasucka Anna

Krosman Urszula

Kubowicz Waldemar

Kuncewicz Jan

Kurlit Andrzej

Kuryłowicz Paweł

Kurzyńska Czesława

Kusiak Henryk

Kwietnicka Maria

Lachowicz Halina

Linert Helena

Łagoda Wanda

Ługowska Cecylia

Meroń Ryszard

Marciniak Zofia

Marcinkiewicz Lila

Marczuk Kazimiera

Mazur Jan

Michalski Roman

Myszkowska Stanisława

Niechciał Zbigniew

Obacz Krystyna

Oleksy Stanisław

Paluch Zofia

Piątkowska Elżbieta

Pietrucki Edward

Piętyszek Stanisława

Puchała Bożena

Sakowski Stanisław

Sierant Alicja

Siwiec Marianna

Słobodzian Janina

Słodkowska Janina

Srokowska Janina

Srokowska Teresa

Staszkiewicz Edmund

Steciuk Zdzisław

Stępień Halina

Strawiak Barbara

Szott Józef

Śliwińska Zofia

Tałandzis Władysław

Udała Krystyna

Wawer Józefa

Węclewicz Wiesława

Wojdowska Krystyna

Wolański Tadeusz

Woźniewicz Maria

Wysocka Halina

Rafa

1965 LO

Rok 1965


 

Andreatto Krystyna

Balik Barbara

Bernacka Maria

Bolewski Romuald

Bujek Agnieszka

Chodyniecki Czesław

Czerniawska Helena

Czerniawski Tadeusz

Dacewicz Edward

Depa Edward

Dmytryk Józef

Downar Janina

Fischbach Kazimierz

Frontczak Mariusz

Gałka Wiesława

Garbowicz Zbigniew

Gilarek Jadwiga

Golańska Irena

Gurazda Halina

Gut Anna

Hippmann Zbigniew

Hrynkiewicz Ryszard

Iłka Wanda

Iwaszkiewicz Jan

Jacenik Lidia

Jędrzejczak Ewa

Kaczmar Eugenia

Kołłątaj Czesław

Krakowiak Krystyna

Kruszewska Zofia

Kulmaga Janina

Kwaśniak Stanisława

Lizak Ryszard

Linko Józef

Łowkis Irena

Maciuk Tomasz

Madaj Halina

Madera Antoni

Madera Stanisław

Malińska Janina

Marcinkowska Helena

Marciniak Elżbieta

Mazurowska Henryka

Michniewicz Ryszard

Misiun Lilianna

Mizgier Krystyna

Mozolewski Ryszard

Nawrolski Ryszard

Owsik Mieczysław

Ostrowski Adolf

Pachołek Stanisława

Pawlukowski Hipolit

Płachta Stefan

Popik Dionizy

Potapińska Irena

Raczkowska Teresa

Radziszewska Irena

Rawecki Czesław

Siatecki Alfred

Sondej Marian

Steciuk Ryszard

Stelmach Krystyna

Stochnij Zbigniew

Stybułkowska Teresa

Sumisławski Czesław

Sykuła Zofia

Szałkiewicz Henryk

Szeremeta Jadwiga

Szyszka Andrzej

Trojak Janina

Tytyn Edward

Wojciechowska Elżbieta

Wojtalewicz Alicja

Rafa

1964 LO

Rok 1964


 

Andreatto Halina

Ataman Dauta

Barticzka Stanisław

Berezowski Zygmunt

Bujek Helena

Bulman Renata

Bylewska Regina

Charęza Anna

Chlebnikow Lucyna

Czajka Danuta

Depa Krystyna

Derwich Janina

Dworczyk Krystyna

Dziedzic Jerzy

Flamer Aleksander

Gagatek Kazimierz

Galimski Antoni

Gałka Krystyna

Grochowski Janusz

Hołyński Stanisław

Jakubowska Barbara

Jednacz Irena

Kardasz Janina

Kazimierczak Wiktoria

Kirylczuk Władysław

Kiwilsza Stanisław

Klepajczuk Wacław

Kleszczyński Marian

Konkiel Regina

Kozbur Wanda

Kułaga Ryszard

Kunat Józef

Łaszczyk Wiesław

Łazarz Krystyna

Małolepsza Krystyna

Mańko Urszula

Mikucka Irena

Mozolewska Alicja

Ojrzanowska Telesfora

Olszewski Tadeusz

Parchiniak Bogumiła

Piniecki Tadeusz

Płachta Helena

Podniesińska Hanna

Pośniak Krystyna

Przybylska Aleksandra

Sawicki Jan

Sawicki Józef

Sumisławski Gustaw

Susicka Barbara

Śliwińska Irena

Ślubowska Stanisława

Tyszkiewicz Józefa

Wajzerska Jolanta

Weczera Władysław

Włodarczyk Krystyna

Wojciechowska Elżbieta

Zakrzewski Bogdan

Zbróg Kazimiera

Żukowska Wiesława

Żukowski Henryk

Żyliński Jerzy

Rafa

1963 LO

Rok 1963


 

Ampuła Jadwiga

Chroł Ludwik

Drewniak Stefania

Dydzian Helena

Gaca Zofia

Grygier Joachim

Jacznik Maria

Kacprzak Jan

Kamaj Wanda

Karczewska Genowefa

Karpowicz Lech

Konopka Wanda

Mazur Zofia

Młynarczyk Bogdan

Nawowiejski Zbysław

Nepelska Danuta

Obarewicz Teresa

Ołowska Irena

Orpel Kazimiera

Sługocki Roman

Stasik Jan

Stroymowski Janusz

Ślęzak Zofia

Węgrzyniak Stefan

Wojtaś Stanisława

Rafa

1962 LO

Rok 1962


 

Budnik Irena

Czechowicz Janina

Górny Lech

Grabowski Stefan

Jankowski Jerzy

Kurlit Teresa

Lasota Teresa

Leszczyńska Helena

Michalski Stanisław

Orłowska Maria

Ożarek Józef

Piniecka Mirosława

Przetacznik Krzysztof

Rękas Zofia

Romanowski Ryszard

Słodkowska Władysława

Srokowska Teofila

Stanisz Maria

Staszak Halina

Walentowicz Jan

Wesołowski Kazimierz

Rafa Rafa

30.06.2016 r. uroczyste wręczenie stypendium Rady Powiatu w Gryfinie.

Stypendium Rady Powiatu

 

Dnia 30 czerwca 2016 roku o godz. 14:00, podczas XIX sesji Rady Powiatu w Gryfinie w Sali konferencyjnej przy ul. Sprzymierzonych 4, wyróżniono najzdolniejszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży, dla których organem prowadzącym jest Powiat Gryfiński. Systematyczna praca, zaangażowanie w zdobywanie wiedzy, rozwijanie pasji zostały nagrodzone stypendiami Rady Powiatu w dwóch kategoriach. Stypendium Rady Powiatu w kategorii za szczególne wyniki w nauce otrzymało dziewięcioro absolwentów, w tym troje z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie: Mikołaj Gajowski, Hubert Pieloszczyk oraz Alicja Krystofiak.

W kategorii za szczególne osiągnięcia artystyczne  Rada Powiatu przyznała stypendium absolwentce naszej szkoły Emilii Hadrzynskiej.

 

 

Mikołaj Gajowski, absolwent Liceum Ogólnokształcącego o kierunku matematyczno-ekonomicznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. Niezwykle ambitny, pracowity i konsekwentny w realizacji zamierzonych celów. Reprezentował szkołę w wielu konkursach. W roku szkolnym 2015/2016 zdobył wyróżnienia: w Wojewódzkim konkursie dla uczniów klas licealnych na najlepszą pracę  pisemną „Wolność  słowa a mowa nienawiści: tolerancja, stereotypy, uprzedzenia i dyskryminacja”, w II edycji konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego „Mój język ojczysty, czyli najważniejsze słowo”, w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo – planeta”,  w IX Wojewódzkim Konkursie Geograficzno – Nautologicznym. Brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym KANGUR. W klasie pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego. Aktywnie działał w Samorządzie Uczniowskim. Jako przewodniczący koordynował wszystkimi akcjami organizowanymi przez SU. Reprezentował szkołę na forum międzynarodowym uczestnicząc w wielu przedsięwzięciach i projektach międzynarodowych realizowanych przez szkolny Klub Europejski Douzelage, w którym pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego. Bardzo lubi czytać i zdobywać wiedzę na temat świata. Jest osobą  wszechstronnych zainteresowaniach. Zamierza studiować na Akademii Morskiej w Szczecinie.
Średnia ocen: 5,3

 

 


Hubert Pieloszczyk
– absolwent Liceum Ogólnokształcącego o kierunku matematyczno-ekonomicznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. W roku szkolnym 2015/2016 reprezentował szkołę w ogólnopolskim konkursie matematycznym KANGUR,w VIII Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych, w IX Wojewódzkim Konkursie Geograficzno – Nautologicznym. Pracowity i odpowiedzialny, konsekwentnie realizuje wyznaczone sobie cele. Interesuje się przedmiotami ścisłymi, szczególnie matematyką i fizyką. Jego mocnymi stronami są przedmioty ścisłe, dlatego studia i przyszłą karierę zawodową wiąże właśnie z tymi dziedzinami.
Średnia ocen: 5,13

 

 

 

 

 


Alicja Krystofiak
– absolwentka Technikum Zawodowego w zawodzie technik informatyk w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. Zawsze sumienna, rzetelna i niezwykle aktywna. Współorganizatorka Powiatowego Konkursu Mitologicznego oraz jego prowadząca, wolontariuszka 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Reprezentowała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych podczas promocji szkoły w gimnazjach. Brała udział w wielu konkursach na poziomie szkolnym, a także Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” oraz Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych. Jej zainteresowania to przede wszystkim języki obce, informatyka, tworzenie stron internetowych, literatura i turystyka rowerowa. Alicja chciałaby studiować języki obce i informatykę, a w przyszłości pracować w branży IT. Średnia ocen; 5,0

 

 

 

 


Emilia Hadrzyńska
– absolwentka Liceum ogólnokształcącego o kierunku matematyczno-ekonomicznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. Emilia z wielką  pasją i sukcesami, przez cały okres nauki w liceum, rozwijała swoje zainteresowania oraz talenty aktorskie i wokalne, m. in. w roku szkolnym 2014/2015 została uhonorowana Grand Prix XV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Herbertiada” a w roku 2015/2016 zajęła II miejsce w XVI edycji tego konkursu. W XIV edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej „EYE” zajęła I miejsce. Zdobyła wyróżnienie I stopnia w finale wojewódzkim 60. Ogólnopolskiego Konkursu recytatorskiego oraz brała udział w XXIV finale Turnieju Poezji Śpiewanej 60. OKR.  Była osobą, która angażowała się w przygotowania licznych imprez i uroczystości szkolnych. Emilia wyróżniała się wysoką kulturą osobistą, wrażliwością artystyczną oraz aktywnością w życiu szkoły. W roku szkolnym 2015/2016 w ramach ogólnopolskiego projektu „Jestem, więc zmieniam”, współfinansowanego przez program Erasmus+, który jest organizowany przez stowarzyszenie Youth Human Impact, Emilia Hadrzyńska i Michalina Czubak, stworzyły projekt pod tytułem „Politeja Szkoły Średniej”. W ramach tego projektu przeprowadziły one szereg działań w obrębie społeczności szkolnej oraz pozaszkolnej. Jej talent, kreatywność zaowocowały zdobyciem wyróżnienia w V edycji ogólnopolskiego konkursu „Jestem szefową”. Swoje pasje i zainteresowanie pragnie rozwijać w szkole aktorskiej .Średnia ocen: 4,25

Rafa

24.06.2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

„Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu.
Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne,
tracimy radość i sens tego, co przed nami”

Paulo Coelho

W piątek 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Większość uczniów powróci w mury szkoły za dwa miesiące, lecz dla uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. popr. Ryszarda Kuleszy był to dzień kończący pewien znaczący etap w ich życiu.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego prowadząca uroczystość Katarzyna Grabowicz powitała wszystkich obecnych.
W pierwszej części uroczystości Dyrektor Szkoły – pani Adriana Salamończyk pożegnała absolwentów ZSZ, a wychowawcy uroczyście wręczyli im świadectwa ukończenia szkoły.

Tegoroczni absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

Absolwenci klasy III w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz w zawodzie stolarz wychowawca – mgr Rafał Kaliciak.

Absolwenci klasy III wielozawodowej, wychowawca – mgr Aleksander Lizak

Następnie miało miejsce uroczyste ślubowanie absolwentów na sztandar szkoły oraz podziękowanie absolwentów skierowane do dyrekcji, wychowawców i wszystkich nauczycieli.
Bardzo ważnym punktem uroczystości było uhonorowanie nagrodami tych uczniów, którzy dali się poznać jako wyróżniający się w nauce, zdobywający laury w konkursach, artyści, sportowcy, wolontariusze.

         

Pani Dyrektor wręczyła świadectwa promocyjne uczniom wyróżniającym się w nauce oraz tym, którzy osiągnęli 100% frekwencję.

         

Na zakończenie uroczystości, Krzysztof Stamblewski – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, podziękował dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom za całoroczną pracę i życzył udanych wakacji.

         

Po akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas po odbiór świadectw promocyjnych.
Rozpoczynamy wakacje, można więc leniuchować, plażować, podróżować, czytać książki … i robić wszystko to, na co nie starczało czasu, gdy trwały szkolne obowiązki.
Udanych wakacji i pamiętajcie o własnym bezpieczeństwie, byśmy spotkali się wszyscy wspólnie 1 września.

mgr Anna Krzemińska

Rafa

24.06.2016 r. bierzemy udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W maju  2016 r. nasza biblioteka  przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego projektu pn.„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” realizowanego pod patronatem MEN. Celem projektu jest popularyzacja czytelnictwa oraz zachęta do podejmowania inicjatyw na rzecz zwiększenia zainteresowania czytaniem książek wśród dzieci i młodzieży. Projekt umożliwia wybór i zakup książek, o których marzy młodzież, uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych niebędących podręcznikami, a w szczególności lektur szkolnych. Chcielibyśmy na trwałe zainteresować młodych ludzi czytaniem, aby doświadczali przyjemności z czytania, odkrywali w nim atrakcyjny sposób zdobywania wiedzy o świecie, rozwijania zdolności i zainteresowań, a także spędzania wolnego czasu. W ramach realizacji programu kontynuowana jest współpraca biblioteki szkolnej z Miejską Biblioteką Publiczną w Chojnie. Na czas  realizacji projektu zaplanowane zostały różnorodne działania, podczas których uczestnicy projektu będą poszerzali swoją wiedzę z zakresu bibliotekoznawstwa. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu księgozbiór  biblioteki  ZSP w Chojnie zostanie wzbogacony o książki wartości 15 000 zł. Udział w tym projekcie jest kolejnym wyzwaniem dla szkoły  i ciekawym doświadczeniem.

mgr Gabriela Lasowska

Rafa

23.06.2016 r. lekcja języka angielskiego w SP w Chojnie poprowadzona przez naszych uczniów.

Wycieczka szkolna do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Chojnie

 

            Dnia 23 czerwca 2016 roku odbyła się wycieczka szkolna do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Chojnie, w ramach której uczniowie klasy 1 TB pod opieką pani mgr Joanny Gorskiej-Hamkało, opiekuna stażu pani Barbary Oleksy oraz nauczycielki języka angielskiego ze szkoły podstawowej, pani Krystyny Stasiak, przeprowadzili z klasą pierwszą zajęcia „Wyjątkowe zwierzęta”.

 

Działanie zostało zorganizowane w ramach Roku Otwartej Szkoły w odpowiedzi na podstawowy kierunek realizacji polityki oświatowej w roku szkolnym 2015/2016: Rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie technikum czytali uczniom szkoły podstawowej krótkie teksty o zwierzętach po angielsku, a następnie tłumaczyli je na język polski. Teksty te zostały przygotowane na podstawie książki dostosowanej do poziomu szkoły podstawowej Animal Athletes Caroline Laidlaw. Czytaniu tekstów towarzyszyła projekcja prezentacji multimedialnej ze zdjęciami. Uczniowie technikum przebrani za zwierzęta pokazywali również młodszym kolegom co dane zwierzę robi, jak się zachowuje.

 

Po każdym tekście uczniowie szkoły podstawowej zgadywali, o którym z zaprezentowanych na slajdzie zwierzątku była mowa. W trakcie zajęć młodzież uczyła młodszych kolegów i koleżanki nazw zwierząt oraz czasowników – czynności, które te zwierzęta wykonują w języku angielskim. Ponadto dzieci prezentowały czasowniki, chętni odgrywali zwierzęta, pozostałe osoby zgadywały.



Wycieczka była doskonałą szansą na rozwój zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży, wzrost kompetencji językowych oraz interpersonalnych. Młodzież w oryginalny sposób mogła nauczyć czegoś dzieci, czytając proste teksty i ilustrując je odgrywaniem ról, a dzieci, współpracując ze starszymi kolegami w formie zabawy, mogły dowiedzieć się kilku ciekawych informacji oraz przyswoić sobie podstawowe słówka w języku angielskim.

mgr Joanna Gorska-Hamkało

Rafa

20-22.06.2016 r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w IV Forum Kół Wolontariatu.

IV FORUM  KÓŁ WOLONTARIATU

 

W dniach 20-22.06.2016 r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, uczestniczyli w IV Forum Kół Wolontariatu pod hasłem „W przyjaźni z niepełnosprawnymi”.

W poniedziałkowy poranek uczestnicy Forum spotkali się pod Bazyliką archikatedralną św. Jakuba w Szczecinie, aby wspólnie pojechać do Nowego Warpna i zainaugurować spotkanie uroczystą Mszą Świętą. Po niej nastąpiło spotkanie z burmistrzem Nowego Warpna. Po wysłuchaniu historii miasta, nadarzyła się pierwsza okazja integracji – ognisko, już wtedy zawiązały się pierwsze znajomości.

Zintegrowani wolontariusze udali się do pobliskich Brzózek. Po dotarciu na miejsce i zakwaterowaniu w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym, nastąpiły warsztaty  psychologiczne, na których wolontariusze nie tylko poznali innych uczestników forum, ale i własne możliwości. Reszta wieczoru minęła na wspólnej zabawie i odpoczynku.

Kolejny dzień był bardzo pracowity. Podczas zajęć z panią Aleksandrą Sileńską na temat pracy z osobami z upośledzeniem umysłowym, można było dowiedzieć się, jak rozmawiać z takimi osobami i w jaki sposób im pomagać. Kolejne warsztaty pt. „W przyjaźni z uchodźcami” poprowadził   ks. Maciej Szmuc, dyrektor Caritas Archidiecezji Szczecińsko -Kamieńskiej.

Po przerwie obiadowej odbyły się niezwykle ciekawe zajęcia prowadzone przez Klaudię Piotrowską i Magdalenę Czajkowską, w których uczestniczyli również seniorzy. Można było poznać potrzeby najstarszego pokolenia oraz – dzięki doświadczeniom z „symulatorem  starości” – na własnej skórze  w niewielkim stopniu poczuć, jak czuje się osoba w podeszłym wieku, cierpiąca na różne dolegliwości.

Po pracowitym dniu, pełnym wrażeń i nowych doświadczeń, wolontariusze odpoczywali nad  Zalewem Szczecińskim i spędzili miło czas przy ognisku. Atrakcją ostatniego dnia forum była wizyta w Kinie Pionier w Szczecinie i projekcja filmu „Mój przyjaciel orzeł”. Po wzruszającym seansie nastąpiło podsumowanie i uroczyste zakończenie IV Forum Wolontariatu.

Katarzyna Szymkowiak, kl. I d LO

Rafa

16.06.2016 r. zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w internacie.

„Od chwili, gdy nauczyłem się
wspominać, nie nudziłem się już wcale”

[Albert Camus]

 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w internacie ZSP w Chojnie

Czerwiec, to czas podsumowań, oczekiwań na wymarzone wakacje, a także czas pożegnań, które są niestety nieuniknione.
16 czerwca 2016 r. wychowankowie i wychowawcy internatu, zebrali się przy ognisku, aby podsumować cały mijający rok szkolny 2015/2016, a także pożegnać uczniów kończących ZSZ, mieszkających w internacie.
Kierownik internatu, pani Dorota Szwiec, powitała wszystkich, nawiązując do motta Alberta Camusa, że dzięki wspomnieniom nasze życie jest piękniejsze, a my wspólnie w internacie stworzyliśmy niezapomniane chwile, do których z pewnością każdy powróci.
Kierownik internatu podziękowała wychowankom i wychowawcom za zaangażowanie w pracę internatu, szczególnie dziękując absolwentom ZSZ, którzy zawsze chętnie angażowali się w różnego rodzaju przedsięwzięcia.
Mury internatu opuszczają: Daria Marczak, Olga Mordyl, Tomasz Wojtasiński, Krzysztof Sobotnik, Patryk Mazurek i Jakub Wiącek.

To dla nich po raz ostatni uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami przygotowali ognisko, podczas którego podziękowaliśmy im za wspólne spędzone lata, za pomoc w organizowaniu imprez, życząc jednocześnie powodzenia w dalszym dorosłym życiu.
W ramach tych podziękowań uczniowie otrzymali od wychowawców drobne upominki na pamiątkę pobytu w internacie.

Przy wspólnym pieczeniu kiełbasek, nie mogło oczywiście zabraknąć dobrego humoru i muzyki. Pogoda nam dopisywała i wszyscy cieszyliśmy się chwilą, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym móc razem spędzić czas.

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, kierownik internatu pani Szwiec, zaprosiła pana Marka Łągiewczyka, ratownika wodnego, aby przeprowadził warsztaty na temat: „Bezpiecznych wakacji”.

Pan Marek Łągiewczyk przypomniał młodzieży zasady bezpiecznego wypoczynku, szczególnie spędzonego nad wodą. Warsztaty obejmowały tematykę związaną z udzielaniem pierwszej pomocy podczas utraty przytomności, zawału, zadławienia, złamania kończyn górnych i dolnych, podtopienia, krwawień, ukąszeń, przegrzania organizmu, a także zachowań np. w przypadku wypadku samochodowego.

Pan Marek Łągiewczyk uczulał uczniów na to, aby nigdy obojętnie nie przechodzili obok osoby, która potrzebuje pomocy, ponieważ każda najmniejsza pomoc może komuś uratować życie.

Na zakończenie spotkania, kierownik internatu życzyła wychowankom i wychowawcom udanych i atrakcyjnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Organizatorzy

Rafa

15 – 18.06.2016 r. odbyła się wycieczka kulturalno – patriotyczna do Warszawy.

Wycieczka kulturalno – patriotyczna do Warszawy

„Jeśli coś każdego dnia trwać w sercu ma – znajdziesz to w Warszawie” – zapewniała przed  laty Irena Santor. Pod tymi słowami z pewnością mogą się podpisać uczestnicy czerwcowej wycieczki do Warszawy szlakiem kulturalno – patriotycznym, którzy w Stolicy znaleźli nie tylko czas wzruszeń i radości, ale także pewną nową jakość przeżywania codzienności, owo „coś”, które wpada w serce każdego, kto choć raz był w Warszawie.

Program wyjazdu był nader intensywny – ale jak nie chcieć przeżyć warszawskiego czasu, by  nie chłonąć tego wszystkiego, co przynosi miasto? Miasto, którego siedemdziesiąt lat temu nie było na mapie, a które dziś nie ustępuje miejsca innym europejskim stolicom. Raz po raz mijane były rany po Powstaniu Warszawskim – mury, miejsca pamięci – które doprowadziły do serca powstańczej Warszawy, ukrytego w Muzeum Powstania Warszawskiego. Brakowało słów na ogrom cierpienia i odwagi, ale oczy uczestników pełne były nadziei, zaciekawienia i podziwu. Wizualna rekonstrukcja po – powstańczej Warszawy, „Miasto ruin”, pomogła jeszcze mocniej zachwycić się odbudowaną już dziś stolicą. Jednocześnie wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego przywołała poetów czasu wojny – na czele z Krzysztofem Kamilem Baczyński, Tadeuszem Gajcym i Krystyną Krahelską. Opiekunowie i uczestnicy przypomnieli ich teksty, które w zetknięciu z doświadczeniem muzeum nabrały jeszcze większej głębi.

Historii literatury dotykaliśmy niemal „na żywo” także w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, które powstało na terenie byłego Getta Warszawskiego – tam przeprowadzeni przez  blisko tysiącletnią historię żydów polskich mogliśmy głębiej i szerzej dostrzec rozmaite niuanse naszych ojczystych dziejów. Interaktywne zwiedzanie i wypełnianie kart pracy w ekspozycji międzywojennej warszawy, pozwoliło zapoznać się z poetyckim i  prozatorskim dorobkiem żydowskim, tworzonym w jidysz i po polsku. Następnie w  Łazienkach Królewskich wczuliśmy się w rolę uczestników stanisławowskich obiadów czwartkowych, słuchając bajek Ignacego Krasickiego i tworząc własne wiersze.

Kolejnych literackich inspiracji nie brakowało – „Kordian” w reż. Jana Englerta w Teatrze Narodowym był nie tylko ucztą dla wrażliwego serca, ale zachęcił do ponownego sięgnięcia po tekst Słowackiego, by dostrzec zastosowane skróty ( i powtórzenia) teatralne.

„Mamma Mia!” w Teatrze Muzycznym ROMA pomogło z kolei przyjrzeć się trudnej sztuce przekładu dzieła piosenkowego ( czyli przecież poetyckiego).

Ogromne wrażenie zrobił na nas dom ks. Jana Twardowskiego – z ruchliwego, głośnego Krakowskiego Przedmieścia wystarczy ledwie przejść przez bramę, by wejść w zupełnie inny świat – cichy i prosty, zupełnie jak z wierszy ks. Jana.

Udało się nam także spotkać ze studentami warszawskiej polonistyki i pooddychać atmosferą Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Kampusu Centralnego – czy zaowocuje to  podjęciem decyzji o studiach w Warszawie przez uczestników? Jest nadzieja!

     

Do tego trzeba by dodać spokojny spacer po Starych i Nowych Powązkach – z nawiedzeniem grobów m.in. Władysława St. Reymonta, Juliana Tuwima czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
Uczestnicy ( i opiekunowie!) wrócili napełnieni radością, ale i motywacją do sięgania po  książki, które pomogą przedłużyć tamten piękny warszawski czas. Po takich dniach staje się jasne, że jeśli coś – to „znajdziesz to w Warszawie…”.

Ks. Wojciech Koladyński
Gabriela Lasowska

Rafa

5.06.2016 r. członkowie Szkolnego Koła PCK oraz Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi uczestniczyli w akcji rejestrowania potencjalnych dawców szpiku.

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku

W odpowiedzi na apel dyrekcji Gimnazjum w Cedyni, członkowie Szkolnego Koła PCK oraz Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi uczestniczyli w akcji, która odbyła się 5 czerwca 2016 r. w Lubiechowie Dolnym, Cedyni i Osinowie Dolnym. Akcja została zorganizowana przez Fundację Dawców Komórek Macierzystych Szpiku i miała na celu zarejestrować potencjalnych dawców szpiku. Nasi uczniowie: Michalina Czubak, Patrycja Jaworska, Emilia Pociej, Roksana Marcinków, Dominik Wojtkiewicz, Aneta Jaz, Justyna Jaz, Norbert Bigos i Bartosz Pasiud pomagali w dniu akcji, rejestrując potencjalnych dawców szpiku. Udzielali pomocy w wypełnianiu formularza z danymi osobowymi, informowali o sposobach pobrania szpiku, pomagali przy oddaniu wymazu. Akcja ta zorganizowana była dla pana Piotra Misiury, który jest wieloletnim nauczycielem fizyki, informatyki i matematyki w szkole w Cedyni. Wychował wiele pokoleń młodzieży, czerpał satysfakcje z życia.

Praca z młodzieżą była dla niego największą pasją. Niestety życie Pana Piotra i jego rodziny zmieniło się diametralnie, kiedy dowiedział się, że cierpi na ostrą białaczkę szpikową. Choroba odebrała mu możliwość pracy oraz kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, które czyniły każdy dzień jego życia wyjątkowym. Być może jedynym ratunkiem dla Pana Piotra będzie przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
Akcja przebiegła pomyślnie. Ponad 300 osób zarejestrowało się aby zostać potencjalnym dawcą szpiku.

„Więcej jest zdrowych ludzi aniżeli tych chorych, dlatego ważne jest, aby zdrowy człowiek pomógł choremu” – mówił pan Piotr.
Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się aby zostać potencjalnym dawcą, zrób to! Wystarczy wejść na stronę https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca i wpisać swoje dane, a w ciągu tygodnia listonosz przyniesie Ci pakiet do pobrania wymazu. To nic nie kosztuje, a możesz uratować komuś życie.
Wszelkie informacje dotyczące rejestracji znajdziecie na stronie https://www.dkms.pl/pl .

Panu Piotrowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymamy kciuki J

 

Emilia Pociej klasa 2c

Rafa

3.06.2016 r. w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii ZUT w Szczecinie, odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych, podczas której absolwent naszej szkoły Mikołaj Gajowski otrzymał wyróżnienie.

Podsumowanie konkursów przedmiotowych

W dniu 3 czerwca 2016 r. o godz. 11:00 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, przy Alei Piastów 45, odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Na uroczystość tę organizatorzy: Pan dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. nadzw. – Prorektor ds. Studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Pani Urszula Pańka – Dyrektorka Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, mieli zaszczyt zaprosić Mikołaja Gajowskiego – absolwenta Liceum Ogólnokształcącego  im. Bohaterów spod Siekierek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie wraz z jego opiekunem dydaktycznym – Panią mgr Edytą Daszkiewicz.
Mikołaj Gajowski (wówczas uczeń klasy III b o kierunku matematyczno-ekonomicznym) w dniu 23 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00 w auli im. prof. Łaskiego Akademii Morskiej w Szczecinie, przy ul. Wały Chrobrego 1-2, wraz z trójką innych uczniów ZSP       w Chojnie: Hubertem Pieloszczykiem kl. III b LO, Jakubem Lechowskim kl. II abd LO oraz Michaliną Czubak kl. II abd LO, wziął udział w IX Konkursie Geograficzno-Nautologicznym, organizowanym przez Akademię Morską w Szczecinie przy współudziale Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się  z czterdziestu pytań zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Zakres materiału obejmował rozszerzony program nauczania geografii w szkołach ponadgimnazjalnych. Natomiast cztery dni później, 27 kwietnia 2016 r. na posiedzeniu Komisji ds. IX Konkursu Geograficzno-Nautologicznego ustalono, iż Mikołaj Gajowski (z liczbą 36 uzyskanych punktów) zdobył wyróżnienie.
Zanim jednak doszło do uroczystego rozdania nagród laureatom oraz osobom wyróżnionym w dziewięciu konkursach współorganizowanych przez ZCDN (tj. 3 czerwca br.), wszyscy zainteresowani mieli okazję do zwiedzenia pracowni fizykochemicznych, laboratoriów biologicznych oraz wysłuchania krótkich prezentacji badań aktualnie przeprowadzanych przez studentów Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Dwoje przedstawicieli ZSP w Chojnie również nie zmarnowało okazji do bliższego poznania działań tej placówki. Co ciekawe, w miejscu tym opracowuje się naukowe patenty, które, ze względu na coraz bardziej korzystne właściwości, w przyszłości mogą zostać wykorzystane w przemysłowej produkcji masowej.
W trakcie konferencji podsumowującej konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016, słuchacze mieli przyjemność wziąć udział w wykładzie pt. „3,5 Nobla” na temat rozwoju technologii komputerowych (m.in. mikroprocesorów krzemowych oraz grafenowych) i osób, które za swe odkrycia w danej dziedzinie zostały nagrodzone Noblem lub też z różnych przyczyn do tego nie doszło. Z kolei w przerwie między wręczaniem nagród organizatorzy uroczystości przeprowadzili konkurs dla uczniów, który polegał na pisemnym rozwiązaniu trzech logicznych zagadek. Oto dwie    z nich:

1. W Szekspirowskim “Kupcu weneckim” Porcja ma trzy szkatułki – złotą, srebrną i ołowianą – a w jednej z nich jest ukryty jej portret. Zalotnik miał wybrać jedną z tych szkatułek, a jeśli dopisało mu szczęście i wybrał tę z portretem, mógł pojąć Porcję za żonę. Na wieku każdej ze szkatułek był napis, który miał ułatwić zalotnikowi roztropny wybór. Otóż załóżmy, że Porcja chciała wybrać męża, kierując się nie jego prawością, tylko inteligencją. Umieściła na szkatułkach następujące napisy:

Szkatułka złota: “Portret jest w tej szkatułce”

Szkatułka srebrna: “Portretu nie ma w tej szkatułce”

Szkatułka ołowiana: “Portretu nie ma w złotej szkatułce”

Porcja wyjaśniła zalotnikowi, że najwyżej jedno z tych trzech zdań jest prawdziwe. Którą szkatułkę powinien wybrać zalotnik?

2. Skazany na śmierć ma wygłosić zdanie. Jeśli będzie ono prawdziwe ma zostać utopiony; jeśli będzie fałszywe, ma zostać powieszony. Jakie powinien wygłosić zdanie, żeby wprawić w zakłopotanie katów?

 

Na zakończenie uroczystości przed audiencją stawił się Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie pod dyrekcją Pani dr hab. Iwony Wiśniewskiej-Salamon, by dać krótki koncert polifoniczny.

Osobiście zachęcam wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych   w Chojnie oraz nauczycieli i innych czytelników do próby rozwiązania zaprezentowanych zagadek logicznych. Życzę wielu sukcesów na polu edukacyjnym i pedagogicznym oraz aby wzrastająca z roku na rok liczba uczniów decydujących się na udział w konkursach przedmiotowych współorganizowanych przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i, co więcej, osiągających w nich wysokie lokaty, przynosiła naszej szkole zasłużony prestiż wśród szkół ponadgimnazjalnych w powiecie gryfińskim.

Mikołaj Gajowski
                                                                                      absolwent

Rafa

2-4.06.2016 r. 11. m-ce w Ogólnopolskim Finale Licealiady w Tenisie Stołowym Chłopców.

Sprawozdanie z Drużynowego Ogólnopolskiego Finału Licealiady
w Tenisie Stołowym Chłopców – Łódź 3-4.06.2016 r.

W dniach 2-4 czerwca w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr1 w Łodzi odbył się Drużynowy Ogólnopolski Finał Licealiady w Tenisie Stołowym Chłopców. Awans do finału nasza drużyna zdobyła dzięki zajęciu pierwszego miejsca w województwie.
Pierwszego dnia zawodów odbyły się rozgrywki grupowe. Nasza drużyna trafiła do grupy A wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Rawie Mazowieckiej oraz 2LO we Włodawie. Nasi przeciwnicy byli zdecydowanie lepsi i ostatecznie, przegrywając oba pojedynki, zajęliśmy trzecie miejsce w grupie. W drugim dniu turnieju odbyła się faza pucharowa. W pierwszym pojedynku zmierzyliśmy się z drużyną z Krosna Odrzańskiego.
Po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku, odnieśliśmy zwycięstwo 3-1, awansując do następnego etapu rozgrywek. Naszym kolejnym przeciwnikiem był zespół z 2LO z Chełma, a stawką meczu był awans do pierwszej dziesiątki turnieju. Pomimo ambitnej postawy naszych chłopców, przeciwnik okazał się lepszy i odpadliśmy z zawodów, zajmując ostatecznie 11 miejsce w Polsce w tegorocznej Licealiadzie.

Skład reprezentacji:

  1. Olejnik Michał kl. 2b LO
  2. Kłonowski Karol kl. 1b LO
  3. Zychal Bartosz kl. 2TB (rezerwowy)

 

Opiekun zespołu: mgr Grzegorz Michasiuk

Rafa

2.06.2016 r. odbył się IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny organizowany w naszej szkole.

IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Chojna 2016

 

2 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie odbył  się  IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny, który skierowany był do uczniów klas gimnazjalnych oraz klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.
Celem konkursu było promowanie poprawnej polszczyzny, rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych uczniów klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

W konkursie wzięły udział szkoły: Gimnazjum w Mieszkowicach, ZSP w Mieszkowicach, Gimnazjum w Chojnie, Gimnazjum w Cedyni, ZSP w Chojnie.
Każdą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna. W pierwszym etapie konkursu – konkurencji indywidualnej – uczestnicy walczyli o tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Gryfińskiego, mieli do napisania dyktando oraz test ortograficzny. W drugim etapie, młodzież walczyła o zwycięstwo drużynowe, do wykonania miała trzy zadania. W zadaniu pierwszym uczniowie mieli ułożyć zdanie z wylosowanych wyrazów najeżonych trudnościami ortograficznymi. Ćwiczenie drugie wymagało kreatywności i umiejętności plastycznych. Drużyny projektowały i prezentowały plakaty, na których wyraziły swój sprzeciw  wobec zaśmiecania języka ojczystego zbędnymi słowami. Ćwiczenie trzecie polegało na poprawieniu błędów w tekście.

W komisji konkursowej pracowali: ksiądz Wojciech Koladyński jako przewodniczący, mgr Aneta Kowal – polonistka, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnie oraz mgr Katarzyna Mickiewicz-Bindas – nauczycielka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Chojnie, drugie – Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Mieszkowicach, trzecie – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Gryfińskiego zdobyła Zuzanna Sakowska, uczennica gimnazjum w Chojnie.

                                                        mgr  Renata Czubak , mgr  Katarzyna Mickiewicz – Bindas

Rafa

31.05.2016 r. odbyło się spotkanie Państwowej Inspekcji Pracy z uczniami klas trzecich ZSZ.

Spotkanie Państwowej Inspekcji Pracy
z uczniami klas trzecich ZSZ

W ramach współpracy między Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie a Państwową Inspekcją Pracy w Szczecinie, w dniu 31 maja 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe nadinspektora pracy, p. Janusza Ignaczaka, z uczniami klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, stolarz oraz mechanik pojazdów samochodowych. Spotkania takie odbywają się co roku w ramach projektu „Kultura bezpieczeństwa”.

 

Tematem wykładów są przede wszystkim zagadnienia dotyczące prawnych aspektów zawierania pierwszych umów o pracę, podejmowania pracy podczas wakacji, rozwiązywania umów, wynagrodzenia za pracę oraz bezpieczeństwa w pracy, a szczególnie wypadków przy pracy na poszczególnych stanowiskach pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zawodów, w których kształci nasza szkoła.

Młodzież chętnie bierze udział w warsztatach, ponieważ niektórzy uczniowie pracowali już  podczas wakacji,  dlatego zadają pytania i podejmują dyskusję na bazie swoich doświadczeń. Również na egzaminach  zawodowych jest dział poświęcony zagadnieniom prawa pracy oraz BHP. Po wykładzie każdy z uczniów otrzymał książkę „Moja pierwsza praca”. Dzięki takim spotkaniom absolwenci rozpoczynający dorosłe życie znają swoje prawa i mogą je skutecznie egzekwować. Ponadto, młodzi pracownicy wkraczający po raz pierwszy na rynek pracy, świadomi są zagrożeń, wiedzą jak zadbać o swoje zdrowie i życie oraz bezpieczeństwo innych.

                         mgr Joanna Rogacewicz – kierownik pracowni szkolnych

Rafa

05.2016 r. Nikola Michałek została laureatką konkursu historyczno – literackiego „Pamięć miejsc i ludzi”.

Konkurs historyczno-literacki „Pamięć miejsc i ludzi”

W maju został rozstrzygnięty Konkurs historyczno – literacki   „Pamięć miejsc i ludzi” dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Biuro Dokumentacji Zabytków w Szczecinie i Książnicę Pomorską im. Stanisława Staszica w Szczecinie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2016. Laureatką  została Nikola Michałek uczennica klasy I TH, która napisała reportaż historyczno- literacki.

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w październiku 2016 r. w Książnicy Pomorskiej.

Opiekun: Edyta Krupa -Nadolny

 

W załączeniu praca konkursowa – „Pamięć miejsc i ludzi” Nikola Michałek

Rafa

27-29.05.2016 r. odbyła się wycieczka dydaktyczno-turystyczna do Wrocławia.

Dydaktyczno-turystyczna wycieczka do Wrocławia

 

            W dniach 27-29 maja 2016 roku dla członków Koła Języka Angielskiego oraz innych zainteresowanych uczniów, odbyła się wycieczka dydaktyczno-turystyczna do Wrocławia. Celami wyjazdu było: stworzenie listy rekomendowanych lektur anglojęzycznych dla rówieśników oraz zwiedzenie stolicy Dolnego Śląska. Razem z opiekunem koła, panią Joanną Gorską-Hamkało, na wycieczkę wybrało się trzech uczniów: Kaja Rumbuć, Dawid Wawrzyńczyk i Krzysztof Stamblewski oraz trzech tegorocznych absolwentów naszej szkoły: Hubert Pieloszczyk, Alicja Krystofiak i Małgorzata Ceglarek. Młodzież zatrzymała się w Szkolnym schronisku młodzieżowym przy Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży.

W celu zebrania tytułów i autorów lektur anglojęzycznych grupa wybrała się do Mediateki, Centrum Brytyjskiego oraz Biblioteki Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczniowie, korzystając z pomocy pracowników tych instytucji, spisali tytuły i autorów interesujących ich książek, a następnie, wykorzystując również swoją wiedzę i zainteresowania, stworzyli listę rekomendowanych książek dla rówieśników.

                

Zwiedzanie Wrocławia rozpoczęto od zapoznania się z podstawowymi danymi na temat miasta, takimi jak: początki osadnictwa, pochodzenie nazwy, najważniejsze zabytki, informacje geograficzne, gospodarcze, kulturalne, oświatowe. Spacer od Opery Wrocławskiej, poprzez rynek i ulicę Kuźniczą do siedziby Uniwersytetu Wrocławskiego pozwolił młodzieży podziwiać historyczne centrum piątego pod względem wielkości i czwartego pod względem liczby ludności miasta w Polsce.

Po posileniu się w jednej z najsmaczniejszych stołówek studenckich – stołówce Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, barze Bazylia, spacer kontynuowano w kierunku Wyspy Słodowej, Wyspy Piasek oraz Ostrowia Tumskiego z Achikatedrą św. Jana Chrzciciela, a następnie wzdłuż Odry aż do Instytutu Matematyki UWr i z powrotem aż do rynku. Po wyczerpującym, pełnym wrażeń dniu grupa posiliła się w pubie Czeski film, po czym obejrzała ekranizację Alicji po drugiej stronie lustra w jednym z wrocławskich oddziałów Multikina.

Cały kolejny dzień grupa spędziła w malowniczych dzielnicach Dąbie i Szczytniki, korzystając z oferty Ogrodu Zoologicznego, Hali Ludowej z fontanną multimedialną oraz Ogrodu Japońskiego. W największym ogrodzie zoologicznym w Polsce, z największą liczbą gatunków, można było podziwiać zwierzęta z różnych zakątków świata, zarówno na otwartych wybiegach, jak i w pawilonach tematycznych z ptakami, rybami, owadami, gadami, dorzeczem Odry, itp.

   

     

Piękną atrakcją od dwóch lat stało się również Afrykarium z fauną: plaży i rafy koralowej Morza Czerwonego, Afryki Wschodniej z basenem hipopotamów nilowych oraz rybami jezior MalawiTanganika, Kanału Mozambickiego z basenem prezentującą m.in. płaszczkirekiny brunatne, dżungli Konga z basenami manatówkrokodyli nilowych oraz ptakami. Bogate zaplecze gastronomiczne zoo pozwoliło na posilenie się oraz spędzenie w tym uroczym miejscu połowy dnia.
Po siedmiu godzinach spaceru i obserwacji grupa udała się na pokaz fontanny multimedialnej pod Halę Ludową.

Następnym punktem programu był Ogród Japoński, gdzie można było zobaczyć malowniczo kwitnące różaneczniki nad jeziorkiem z japońskimi budowlami i ogromnymi, czerwonymi karpiami hodowlanymi.

Po drugim dniu zwiedzania zaplanowanych atrakcji, młodzież odbyła spotkanie z dyrektorem ds. rozwoju produktów z jednej z wrocławskich firm informatycznych. Na spotkaniu zainteresowani uczniowie technikum informatycznego oraz profilu matematyczno-ekonomicznego liceum mogli dowiedzieć się o wymaganiach na studia informatyczne, różnych możliwościach w trakcie studiowania na Politechnice Wrocławskiej, obiecujących perspektywach rozwoju kariery zawodowej w branży IT we Wrocławiu i za granicą, zaletach życia w stolicy Dolnego Śląska. Poza tym, młodzież przedyskutowała swoje pierwsze wybory zawodowe pod kątem realizacji swojego własnego potencjału i wymagań rynku pracy.
W ostatni dzień wycieczki, tuż przed wyjazdem grupa zrobiła zakupy w Galerii Dominikańskiej, żegnając się w ten sposób z Wrocławiem – miastem spotkań.

Wycieczka była dla uczniów doskonałą możliwością zwiedzenia olbrzymiego miasta, poznania nowych ludzi, zdobycia nowych doświadczeń. Była również zwieńczeniem tegorocznej pracy Koła języka angielskiego oraz działaniem realizowanym w ramach Roku Otwartej Szkoły w odpowiedzi na podstawowy kierunek realizacji polityki oświatowej w roku szkolnym 2015/2016: Rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Stworzona lista rekomendowanych książek anglojęzycznych dla młodzieży będzie dostępna przed zakończeniem obecnego roku szkolnego u nauczycieli języka angielskiego oraz w czytelni szkolnej. Enjoy and have fun! – z życzeniami owocnego rozwoju oraz satysfakcjonującego wakacyjnego wypoczynku uczestnicy i opiekun wycieczki.

mgr Joanna Gorska-Hamkało

Rafa

25.05.2016 r. uczniowie klas mundurowych odbyli zajęcia praktyczno-teoretyczne w 5. Pułku Inżynieryjnym w Szczecinie Podjuchach.

Zajęcia w 5. Pułku Inżynieryjnym w Szczecinie Podjuchach – 25.05.2016r.

    25 maja 2016 roku uczniowie klasy 1c i 2c, wraz z wychowawcami wyjechali na kolejne zajęcia praktyczno – teoretyczne do 5. Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie Podjuchach. Po przyjeździe uczniowie zostali wyposażeni w saperki, a następnie wyruszyli w pięciokilometrowy marsz na teren Puszczy Bukowej. Na miejscu dokonano podziału na trzy grupy. Każda z grup miała inne zadanie do wykonania – wykopanie oraz przygotowanie miejsca strzeleckiego w pozycji leżącej, klęczącej oraz stojącej. Po wykonaniu zadania efekty pracy uczniów ocenili zawodowi żołnierze. Zajęcie zakończyły się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, a następnie uczniowie oraz wychowawcy wyruszyli w powrotny marsz do jednostki.

Rafa

23.05.2016 r. II m-ce w Zawodach Regionalnych w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Nożnej Dziewcząt.

ZAWODY REGIONALNE W RAMACH WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY
W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – DĘBNO 23.05.2016 r.

23 maja 2016 roku w Dębnie odbyły się Zawody Regionalne w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Nożnej Dziewcząt. Do zawodów przystąpiły reprezentacje czterech szkół – ZSP1 Dębno, ZS1 Pyrzyce, ZSB Szczecin oraz reprezentacja naszej szkoły. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny był zespół ze Szczecina. Mecz toczył się pod nasze dyktando i po bramkach Doroty Kałużniak oraz Justyny Mularczyk odnieśliśmy zwycięstwo 2-1. W drugim meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami i po bardzo wyrównanym pojedynku przegraliśmy 0-1. Na zakończenie zawodów zagraliśmy z drużyną z Pyrzyc. Po bramkach Katarzyny Grabowicz oraz Justyny Mularczyk odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo 2-0, zajmując ostatecznie drugie miejsce w regionie.

WYNIKI:
ZSP Chojna – ZSB Szczecin 2-1
ZSP Chojna – ZSP1 Dębno   0-1
ZSP Chojna – ZS1 Pyrzyce   2-0
ZSB Szczecin – ZS1 Pyrzyce 1-1
ZSB Szczecin – ZSP1 Dębno 0-2
ZS1 Pyrzyce – ZSP1 Dębno  0-1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. ZSP1 Dębno
  2. ZSP  Chojna
  3. ZS1 Pyrzyce
  4. ZSB Szczecin
  5. ZS Police – zespół nie dojechał.

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. Dróżdż Aleksandra
  2. Kałużniak Dorota
  3. Jasińska Katarzyna
  4. Jaworska Patrycja
  5. Grabowicz Katarzyna
  6. Matusiak Patrycja
  7. Jaz Aneta
  8. Jaz Juztyna
  9. Lizurej Aleksandra
  10. Michałek Nikola
  11. Gajewska Dominika
  12. Hrycaj Kinga

 

OPIEKUN ZESPOŁU: mgr Grzegorz Michasiuk

Rafa

21.05.2016 r. wzięliśmy udział w uroczystościach poświęconych 1050. rocznicy Chrztu Polski oraz 25-leciu powrotu katechezy do polskiej szkoły.

Jubileusz 1050. Rocznicy Chrztu Polski
oraz 25 – lecie powrotu katechezy do polskiej szkoły

W tym roku szkolnym świętujemy ważne dla naszej Ojczyzny i Kościoła katolickiego w Polsce jubileusze: 1050. Rocznicę Chrztu Polski oraz 25 – lecie powrotu katechezy do polskiej szkoły.

Włączając się w ogólnopolskie obchody rocznic tych ważnych wydarzeń, środowisko szkolne i katechetyczne Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej wyrażało swoją radość
i wdzięczność Bogu podczas wspólnego świętowania w sobotę 21 maja 2016 r. Jubileuszowe uroczystości rozpoczęły się o godz. 10.00 Mszą św. w kościele św. Ottona w Pyrzycach, której przewodniczył J. E. Ks. Biskup dr Marek Mendyk, przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.
Nasza szkoła wzięła udział w tej uroczystości. Reprezentacja składała się
z następujących osób: Aneta i Justyna Jaz klasa I TŻ, Kinga Hrycaj klasa I TH, Michalina Czubak, Tomasz Borczyński, Jakub Lechowski z klasy II b.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali ks. Zbigniew Stachnik i Aleksander Lizak

Po Mszy świętej wszyscy jej uczestnicy wyruszyli w „pielgrzymce wiary” do sanktuarium maryjnego w Brzesku, zatrzymując się po drodze na modlitwę dziękczynną przy studzience św. Ottona – historycznym miejscu, w którym mieszkańcy Pomorza w XII wieku przyjęli chrzest z rąk biskupa Ottona z Bambergu. Wędrując do Matki Bożej Brzeskiej, pielgrzymi radośnie śpiewali pieśni maryjne oraz rozważali tajemnice różańca świętego.

Aneta i Justyna Jaz klasa I TŻ

Rafa

19.05.2016 r. Krzysztof Stamblewski zdobył tytuł laureata w Ogólnopolskim Teście Informatycznym.

OGÓLNOPOLSKI TEST INFORMATYCZNY

     19 maja 2016 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego odbył się Regionalny Konkurs OTI dla szkół ponadgimnazjalnych.

Do konkursu przystąpili uczniowie technikum informatycznego Adrian Chański, Krzysztof Stamblewski, Sebastian Ratańczuk i Dominik Woźniak. Mieli oni za zadanie wypełnić test (poziom zaawansowany) w ciągu 10 minut i odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań z  kategorii:
– budowa i użytkownie komputerów,
– algorytmika i języki programowania,
– sieci komputerowe i usługi sieciowe,
– grafika prezentacyjna i multimedia,
– oprogramowanie biurowe.

O wyniku zdecydowała poprawność oraz czas udzielenia odpowiedzi.


Źródło: http://wneiz.pl/konkursOTI

Spośród 150 uczniów z województwa zachodniopomorskiego Krzysztof Stamblewski zdobył tytuł laureata zajmując 5 miejsce.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Opiekun konkursu
mgr Kamila Góra

Rafa

18.05.2016 r. uczniowie 1 TH brali udział w wycieczce dydaktycznej do restauracji Piastowska oraz Hotelu Rolsped w Chojnie.

Wycieczka dydaktyczna do restauracji Piastowska oraz Hotelu Rolsped

Dnia 18 maja 2016 roku klasa 1 TH, w ramach zajęć z pracowni hotelarskiej, wzięła udział w wycieczce dydaktycznej. Celem zorganizowanej wycieczki było zapoznanie się z bazą noclegową i gastronomiczną restauracji Piastowska oraz Hotelu Rolsped w Chojnie.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały Pani Izabela Barylska i Pani Katarzyna Skotnicka, nauczycielki przedmiotów hotelarskich w ZSP w Chojnie.
Pierwszym obiektem zwiedzania była Restauracja Piastowska, podczas którego uczennice  zostały oprowadzone przez Panią kierownik i szefa kuchni – przekazali oni wiele cennych informacji na temat pracy obiektu.

Restauracja Piastowska posiada 5 jednostek mieszkalnych, które zostały obejrzane z zaciekawieniem i zrobiły duże wrażenie na uczniach. Zadawano  pytania między innymi  na temat ilości gości, którą może pomieścić baza noclegowa czy cen jednostek mieszkalnych.

Z zainteresowaniem zwiedzono także kuchnie i zaplecza gastronomiczne. Uczniowie poznali także zasady funkcjonowania baru w lokalu oraz obsługę  programu  gastronomicznego i windy towarowej. Największe wrażenie zrobiło na uczniach Patio z pięknym widokiem  na ogród w restauracji.

Po zwiedzeniu restauracji Piastowska młodzież udała się do Hotelu Rolsped. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali hotel pracowniczy, czyli pokoje hotelowe, kuchnię dla gości, gdzie można  samemu przyrządzić posiłek. Uczennice 1 TH  zostały oprowadzone przez  uczniów klasy III TH, którzy w tym czasie odbywali praktykę zawodową, tj: Dawida Wróbla, Katarzynę Toporek, Elizę Koszulińską i Kamilę Cieluch.

Na koniec wycieczki  uczestnicy udali się do Restauracji Capri i wrócili z pełnym bagażem wiedzy do szkoły.

mgr Katarzyna Skotnicka

Rafa

13.05.2016 r. nasi uczniowie wraz z młodszymi kolegami ze Szkoły Podstawowej w Chojnie, uczestniczyli w Święcie Rowerów.

„Święto Roweru”

Dnia 13 maja 2016 r. uczniowie ZSP w Chojnie, wraz z młodszymi kolegami ze Szkoły Podstawowej w Chojnie, uczestniczyli w Święcie Rowerów.

Cyklicznie co roku, nasi uczniowie starają się wspierać i pomagać młodszym kolegom podczas przejazdu na jezioro Ostrów. Podczas przejazdu dbają o ich bezpieczeństwo i pomagają w sprawach technicznych (np. gdy zawiedzie sprzęt).

Pierwszy mechanik Jakub Lechowski

Po przyjechaniu na jezioro Ostrów, Nadleśnictwo w Chojnie zorganizowało mnóstwo ciekawych konkurencji oraz zadań z zakresu tropienia zwierząt i właściwego zachowywania się w lesie.

Na koniec uczniowie upiekli kiełbaski i bezpiecznie wrócili do domu.

Opiekun Marek Łągiewczyk

Rafa

12.05.2016 r. Wiktor Hadała, uczeń kl. I bd, otrzymał Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w półfinale XVII edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego.

Półfinał XVII edycji konkursu „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem ZIEMIA W OKOWACH LODU

12 maja 2016 roku Wiktor Hadała, uczeń kl. I bd, otrzymał Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w półfinale XVII edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego.
12 maja 2016 roku w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Szczecina odbyła się część teoretyczna półfinału  konkursu „Nasza Ziemia-środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: ZIEMIA W OKOWACH LODU. Naszą szkołę w tym etapie konkursu reprezentował uczeń klasy I bd Wiktor Hadała. Uczniowie zakwalifikowani do etapu II rozwiązywali test sprawdzający wiedzę teoretyczną.

                                                 

W finale regionalnym konkursu Wiktor Hadała otrzymał nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Opiekun
mgr Edyta Daszkiewicz

Rafa

11.05.2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach w ramach projektu “Książki do biblioteki szkolnej” – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Spotkanie ze Stanisławem Heropolitańskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie

     Czytanie na głos, to pozornie prosta czynność, będąca zmorą każdego ucznia, który przez cały okres nauki jest zmuszany do „publicznych” wystąpień ze wskazanym fragmentem lektury. Jedni całkiem zgrabnie radzą sobie z tą torturą, inni przegrywają, kończąc na nerwowym „dukaniu” resztek tekstu. Co jest tego przyczyną? Może stres, niechęć do głośnego czytania czy świadomość konkretnej wady wymowy? Im więcej ludzi, tym więcej opinii, choć to chyba normalne, że większość z nas woli unikać tzw. „wystąpień na forum”. Mimo to są ludzie, którzy zarabiają właśnie w ten, tak nielubiany przez młodzież, sposób, są to lektorzy. Ale co to ma do rzeczy? Już pokazuję, objaśniam i przechodzę do sedna.

11 maja 2016 roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w spotkaniu właśnie z lektorem – Stanisławem Heropolitańskim, którego głos usłyszeć można w takich produkcjach, jak: RoboCop (serial animowany z 1988 r.), Co ludzie powiedzą? oraz w wielu audiobookach.

Warsztaty – mające na celu pracę nad słowem mówionym – zorganizowane zostały w związku z projektem, “Książki do biblioteki szkolnej” w ramach “Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3, w którym nasza placówka bierze udział. Gdzie do tego doszło? Nie trudno domyślić się, iż miejscem, gdzie całe przedsięwzięcie zostało zrealizowanie, była Miejska Biblioteka Publiczna, z którą biblioteka szkolna nawiązała współpracę. Odpowiednie miejsce na czytanie przygód pewnego pana o słynnym nazwisku Soplica, tak dobrze znanym polskiemu społeczeństwu nie tylko ze stronic Mickiewiczowego dzieła.

Tak, nasza młodzież czytała na głos fragmenty piątej księgi Pana Tadeusza, powiem więcej była nagrywana w celach edukacyjnych. Po odtworzeniu uczniowskiej próby lektorskiej pan Heropolitański, jako osoba na co dzień pracująca głosem, wskazywał i tłumaczył błędy oraz zalety  pojawiające się w usłyszanym fragmencie.

Wymowa poszczególnych głosek, ton głosu, interpretacja oraz nadinterpretacja – oto niektóre z zagadnień, które poruszane były przy okazji analizy. Prowadzący zajęcia lektor, prezentował uczniom swój sposób czytania tego samego tekstu. Ale to nie wszystko! Poza tą (nie)lubianą czynnością mieliśmy możliwość nauczyć się jeszcze kilku ciekawych rzeczy, np. jak przygotować się do prezentacji, kiedy najlepiej prowadzić tego typu spotkania, jak ważny jest nasz wygląd oraz na czym polega praca lektora.

Najbardziej spodobała mi się metoda „uśmiechniętych słów”, która stosowana jest przez prezenterów radiowych. Polega na wypowiadaniu się z uniesionymi kącikami ust. Ponoć pomaga w załatwieniu ważnych spraw, więc jest nadzieja dla wszystkich uczniów wywołanych do odpowiedzi, chyba, że nauczyciel również pozna jej tajniki, wtedy z uśmiechem na ustach oznajmi o ocenie niedostatecznej. Carpe diem! Uczestnicy mieli również okazję usłyszeć kilka ciekawych anegdotek dotyczących sytuacji z życia lektora, związanych z każdym zagadnieniem poruszanym na spotkaniu.

Karolina Błoch kl. II a LO

Rafa Rafa

03.05.2016 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Pocztów Sztandarowych ZSP w Chojnie wzięli udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.

Udział przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i Pocztów Sztandarowych
ZSP w Chojnie w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja

Z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji  3 Maja,  poczty sztandarowe i przedstawiciele samorządu uczniowskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie wzięli udział w uroczystościach Narodowego Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:00 mszą św. w Kościele pw. Świętej Trójcy w Chojnie celebrowaną przez ks. A. Chodakowskiego.

Kolejnym etapem obchodów były uroczystości na placu Konstytucji 3 Maja, w których udział brali Starosta Gryfiński Wojciech Konarski, Burmistrz Chojny Adam Fedorowicz, przedstawiciele szkół, związków, stowarzyszeń, świetlic środowiskowych i wiejskich.

Przemówienie okolicznościowe wygłosił burmistrz Adam Fedorowicz, w którym przypomniał historię dotyczącą święta.

Po przemówieniu pod „Pomnikiem Osadników” autorstwa artysty rzeźbiarza Stanisława Biżka, delegacje stowarzyszeń, związków, placówek oświatowych, świetlic środowiskowych i wiejskich złożyły wiązanki kwiatów.

Naszą szkołę w uroczystościach reprezentowali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego w składzie: Maciej Ogonowski, Justyna i Aneta Jaz, natomiast w  poczcie sztandarowym wystąpił: Jakub Surowiecki, Julia Łągiewczyki i Aleksandra Szurgocińska.

Samorząd Uczniowski
Poczty Sztandarowe

Rafa

29.04.2016 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

„Po każdym dniu trzeba postawić kropkę,
odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.”
Phil Bosmans  

Uroczyste pożegnanie absolwentów ZSP w Chojnie

29 kwietnia 2016 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie pożegnał kolejną grupę absolwentów. O godz. 12:00 na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas maturalnych, ich Rodzice, Nauczyciele, Dyrekcja szkoły oraz delegacje klas.
Po ​uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły i wspólnym zaśpiewaniu hymnu państwowego, prowadząca uroczystość Emilia Pociej, powitała dyrekcję, przewodniczącą Rady Rodziców, grono pedagogiczne, rodziców, a także bohaterów dnia – tegorocznych maturzystów.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Adriana Salamończyk, która dużo ciepłych słów skierowała do tegorocznych maturzystów. Wiele zasług uczniów klas trzecich liceum i czwartych technikum zostało wyeksponowanych, by dotrzeć dźwięcznych echem do wszystkich zgromadzonych.

 Na uroczystości rozdano świadectwa ukończenia szkoły. Jako pierwsi otrzymali je absolwenci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Ważnym momentem było wyróżnienie ich wpisem do Księgi Pamiątkowej Najlepszych Absolwentów Szkoły.

Ważnym momentem było wyróżnienie uczniów, którzy osiągali sukcesy w konkursach i olimpiadach, nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej, angażowali się w życie szkolne oraz imprezy i uroczystości szkolne. Wielu działało m. in. w Klubie Europejskim Douzelage, Klubie Wolontariusza, Szkolnym Klubie Honorowych Dawców Krwi, udzielało się artystycznie, angażowało się w promocję szkoły, czy też osiągało sukcesy sportowe. Tym wszystkim osobom bardzo serdecznie dziękujemy.

W roku szkolnym 2015 / 2016 mury ZSP w Chojnie opuścili uczniowie klas:

 

III a LO – wychowawca mgr Edyta Krupa – Nadolny

 

III b LO – wychowawca mgr Anna Krzemińska

 

III c LO – wychowawca mgr Marek Bednarz

 

IV TB – wychowawca mgr Agnieszka Pawlaczyk

 

IV TH/I – wychowawca mgr Leszek Lejman

 

IV TŻ – wychowawca mgr Małgorzata Zarzycka

 

III LD – wychowawca mgr Renata Czubak

Uroczystość wręczania świadectw absolwentom szkoły uświetniły występy artystyczne utalentowanych uczennic naszej szkoły, Marceliny Żarkowskiej z klasy II a oraz Wiktorii Sambor z klasy II b, która zaśpiewała piosenkę przy akompaniamencie Patryka Kurpiela z klasy I TB (gitara).
Podczas uroczystości nie zabrakło życzliwych słów i życzeń pod adresem przyszłych maturzystów, którzy podczas „odnowienia ślubowania” zobowiązali się dbać o honor i dobre imię szkoły, pogłębiać zdobytą wiedzę, postępować z zasadami etyki i pracować sumiennie dla dobra ojczyzny. Rotę ślubowania odczytał absolwent, Mikołaj Gajowski.

Niezwykle wzruszający moment to podziękowania skierowane od absolwentów do nauczycieli, złożone przez Emilię Hadrzyńską. Niespodzianką była wyśpiewana przez Emilię wspólnie z ks. Wojciechem Koladyńskim piosenka, która wzbudziła wśród zebranych niesamowity aplauz, zakończony owacją na stojąco.

Na zakończenie uroczystości, w imieniu samorządu uczniowskiego, głos zabrała Katarzyna Grabowicz, która pożegnała tegorocznych absolwentów, życząc im pomyślnie zdanych czekających ich egzaminów oraz dużo wiary i siły w realizacji swoich marzeń.
Dziękujemy wszystkim tegorocznym Absolwentom za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Na dalszy etap Waszej edukacji oraz drogi zawodowej życzymy:
…sięgajcie tam, gdzie wzrok nie sięga; łamcie to, czego rozum nie złamie…

mgr Anna Krzemińska

Rafa

28.04.2016 r. Wiktor Hadała został laureatem półfinału XVII edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego.

XVII edycja ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego
„Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

28.04.2016 r. uczeń klasy I b Liceum Ogólnokształcącego Wiktor Hadała został laureatem półfinału XVII edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”.

Już po raz siedemnasty Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego zorganizowało konkurs geologiczno-środowiskowy.    I etap konkursu – półfinał polegał na samodzielnym przygotowaniu pracy pisemnej na jeden   z zaproponowanych tematów. Praca Wiktora Hadały została wysoko oceniona przez organizatorów konkursu. Jury kwalifikuje do finału prace, w których uczniowie nie tylko wykazują się zdolnością pozyskiwania encyklopedycznych wiadomości zdobywanych  z różnych źródeł, ale także przedstawiają interpretację tych wiadomości oraz własne opinie   i wykazują się zmysłem obserwacji zjawisk przyrodniczych.
12 maja 2016 r. Wiktor będzie uczestniczył w II etapie finału regionalnego, rozwiązywał test sprawdzający jego ogólną wiedzę geologiczną.
Zwycięzca II etapu  konkursu reprezentuje region (woj. zachodniopomorskie i lubuskie) w finale ogólnopolskim.
Życzę Wiktorowi dalszych sukcesów w zmaganiach konkursowych!

Warto podkreślić, że w ubiegłorocznej edycji konkursu uczeń naszej szkoły Mikołaj Gajowski reprezentował szkołę w finale ogólnopolskim zdobywając IV miejsce w kraju.

                                                                                                             Szkolny opiekun konkursu
mgr Edyta Daszkiewicz

Rafa

28.04.2016 r. III m-ce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Finał Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt – Szczecin 28.04.2016 r.

28 kwietnia 2016 r. w Sali Zespołu Szkół Sportowych (XII LO) w Szczecinie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły uzyskała awans do finału dzięki zwycięstwu w zawodach powiatowych oraz zajęciu pierwszego miejsca w zawodach regionalnych. Do zawodów, oprócz naszej szkoły przystąpiły tylko dwie reprezentacje – gospodarz XII LO Szczecin oraz II LO Koszalin. Rozgrywki toczone były systemem każdy z każdym. Nasza drużyna oba swoje pojedynki niestety przegrała, zajmując ostatecznie trzecie miejsce w województwie  w tegorocznej licealiadzie. Pierwsze miejsce w zawodach zdobyły dziewczęta ze Szczecina, które w meczu finałowym pokonały Koszalin.

Wyniki:
ZSP Chojna – II LO Koszalin           0-3
ZSP Chojna – XII LO Szczecin        0-3
XII LO Szczecin – II LO Koszalin   3-1

Klasyfikacja końcowa:

  1. XII LO Szczecin
  2. II LO Koszalin
  3. ZSP Chojna

Reprezentacja naszej szkoły:

  1. Michasiuk Monika
  2. Kałużniak Dorota
  3. Grabowicz Katarzyna

Opiekun zespołu: mgr Grzegorz Michasiuk

Rafa

27.04.2016 r. odbyło się podsumowanie zadań zrealizowanych w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Innowacyjna Szkoła Zawodowa na Rynku Pracy – III edycja.

„Jeżeli potrafisz coś wymarzyć
Potrafisz także to osiągnąć”

Walt Disney

 

Podsumowanie realizacji zadań w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Innowacyjna Szkoła Zawodowa na Rynku Pracy – III edycja

            27 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie odbyło się  podsumowanie zadań  zrealizowanych w ramach  Ogólnopolskiego  Konkursu  Innowacyjna Szkoła Zawodowa na Rynku Pracy – III edycja, do którego przystąpiła nasza szkoła.
W  spotkaniu udział wzięli   Starosta Powiatu  Gryfińskiego – pan Wojciech Konarski,   Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Justyna Michalska, Menadżer hotelu Piast  w Cedyni i restauracji Piastowska w Chojnie – pani Jolanta Zalewska,  Redaktor naczelny Gazety Chojeńskiej – pan Robert Ryss, Dyrektor ZSP w Chojnie – pani Adriana Salamończyk, Wicedyrektor ds. dydaktycznych – pani Agnieszka Bylewska, Wicedyrektor ds. wychowawczych – pani Małgorzata Limanówka, Kierownik Szkolenia Praktycznego – pani Monika Kowalska, pedagog szkolny – pan Aleksander Lizak, Kierownik Gospodarczy – pan Rafał Czubik, nauczyciele: pani Iza Barylska, pani Kamila Góra, pani Bianka Małysz – Lewandowska, pani Katarzyna Skotnicka,  pani Justyna Sumara, pani Emilia Skrzypa, pani Andżelika Szkuciak,  pan Adam Bachów, pan  Krzysztof Janik oraz przedstawiciele  uczniów z klasy II i III TI, II TB, III TŻ, III ZSZ w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, II i III WZ w zawodzie fryzjer.

Organizatorami podsumowania były: pani Emilia Skrzypa i pani Dorota Szwiec.
Zebranych  przywitała Dyrektor Szkoły Adriana Salamończyk, dziękując przybyłym gościom za przyjęcie zaproszenia. Pani Dyrektor  przybliżyła  ideę  konkursu, a następnie poprosiła  o poprowadzenie dalszej części spotkania panią Dorotę Szwiec, doradcę zawodowego  i koordynatorkę konkursu.

Pani Dorota Szwiec przedstawiła cele i zadania konkursu, które przyjęła na siebie szkoła przystępując do konkursu. Celem konkursu było zwiększenie aktywności szkół      w kierunku dostosowywania kształcenia  zawodowego do wymogów zmieniającego się rynku pracy.
Organizatorem konkursu było Studium Prawa Europejskiego z siedzibą   w Warszawie. Szkoły przystępujące do konkursu przyjęły na siebie realizację 10 zadań, których wykonanie oceniane było przez jury punktowo, w skali od „1″ do „10″.
Szkoły, które wzięły udział w konkursie mogą otrzymać tytuł  „Innowacyjnej Szkoły Zawodowej na Rynku Pracy”  pod warunkiem uzyskania   co najmniej 80 punktów (na 100 możliwych) za 10 zadań. W skład jury wchodzą przedstawiciele organizatora konkursu. Konkurs realizowany był od 5 października 20015 r. do 5 kwietnia 2016 r.

W dalszej części spotkania pani Dorota Szwiec przedstawiła prezentację multimedialną, która zawierała opis zadań realizowanych podczas trwania konkursu.

  Omawiając poszczególne zadania pani Dorota Szwiec przedstawiła zwycięzców konkursów, które były realizowane podczas trwania  Innowacyjnej Szkoły Zawodowej na Rynku Pracy.
W Konkursie Umiejętności Zawodowych I miejsce zajęła drużyna z technikum informatycznego (opiekunowie pani K. Góra i pan K. Janik), II miejsce, drużyna z ZSZ     w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, (opiekun pan   A. Bachów),  III miejsce zajęła drużyna z technikum budowlanego, (opiekun pani   A. Szkuciak) wyróżnienie przypadło drużynie z ZSZ w zawodzie fryzjer (opiekun pani  D. Szwiec) Pani Szwiec poprosiła zwycięskie drużyny o krótkie przedstawienie produktów, które brały udział w konkursie.

Drużyna z technikum informatycznego

 

Drużyna ZSZ w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie


Drużyna z technikum budowlanego

 

            Warto dodać, że podczas spotkania można było obejrzeć produkty, które przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli, z technikum hotelarskiego, technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz uczniowie z ZSZ w zawodzie stolarz.

Technik hotelarstwa

  

Technik żywienia i usług gastronomicznych

 

 

ZSZ – stolarz

 

W konkursie „Moja wymarzona praca”  komisja wyłoniła trzy najciekawsze prace autorstwa: Barbary Matuszak z kl. II TH (praca literacka), Patryka Werwińskiego      z kl. II  TH  (praca literacka)  i Michała  Palczyńskiego z  kl. II  TI (praca plastyczna).
Kolejnym konkursem ogłoszonym podczas trwania projektu był konkurs: „Jakie możliwości zatrudnienia mam po  skończeniu szkoły? – analiza rynku pracy”
Spośród 8 analiz, które wpłynęły od uczniów,  komisja wybrała 3 analizy autorstwa: Anity Orszulak  z  kl. I TŻ, Klaudii Augustynowicz z  kl. III TŻ oraz Sandry Burdzy z  kl.  I WZ.
Pani Dorota Szwiec poprosiła panią Dyrektor Adrianę Salamończyk o wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w wymienionych  konkursach.

Poniżej fotorelacja z wręczenia nagród.

     Po wręczeniu nagród, koordynator konkursu pani Dorota Szwiec, wyraziła słowa uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie podczas realizacji zadań konkursowych. Podziękowania skierowała również do Dyrekcji Szkoły, Rady Rodziców, pracodawców, którzy wzięli udział w realizacji zadania konkursowego oraz pracowników szkoły, którzy pomagali przy organizacji konkursu.

            Kończąc spotkanie pani Dorota Szwiec, jako myśl przewodnią konkursu zacytowała słowa J. Korczaka:
„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział,
nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszkę obchodziło,
a żeby go coś naprawdę zajmowało”

Pani Szwiec, podkreśliła, że w kształceniu zawodowym właśnie chodzi o to, aby uczniów coś naprawdę zajmowało i interesowało, bo tylko wtedy efekt ich pracy będzie widoczny.
Na zakończenie podsumowania zadań realizowanych podczas konkursu, głos zabrał Starosta Powiatu Gryfińskiego, pan Wojciech Konarski, który podziękował za zaproszenie    i wyraził uznanie za pomysł przystąpienia do konkursu.
Pan Starosta pogratulował zwycięzcom wszystkich konkursów a nauczycielom  i uczniom podziękował, że  z takim  zaangażowaniem  przystąpili do realizacji zadań konkursowych oraz wykazali się dużą kreatywnością.

Po wystąpieniu pana Starosty, pani Dorota Szwiec zaprosiła wszystkich na poczęstunek, który przygotowali uczniowie z technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz uczniowie z technikum hotelarskiego pod kierunkiem pani I. Barylskiej, pani B. Małysz – Lewandowskiej, pani K. Skotnickiej, pani J. Sumary i pani M. Zarzyckiej.
Był to również swoisty pokaz umiejętności zawodowych, za który uczniom   i nauczycielom serdecznie dziękuję.

Koordynator konkursu
mgr Dorota Szwiec

Rafa

27.04.2016 r. odbył się II Turniej Piłki Siatkowej.

II Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 27 kwietnia 2016 r. w sali gimnastycznej w budynku nr 2, odbył się II Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięli udział mieszkańcy internatu oraz uczniowie naszej szkoły, którzy nie mieszkają w internacie. Turniej zorganizowały pani Hanna Chmura i pani  Monika Mucha.

Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny:

  1. „Dwie blondynki i reszta”,
  2. „Gruby i spółka”,
  3. „Ikea ogni ochron”.

Mecze rozgrywane były w systemie ,,każdy z każdym” i trwały do dwóch wygranych setów. Nad przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie w składzie: pani Hanna Chmura  i pani Monika Mucha.

 

Po bardzo zaciekłej walce wyłoniliśmy zwycięzców. Oto klasyfikacja końcowa:
I miejsce – „Gruby i spółka”
II miejsce –  „Ikea ogni ochron”
II miejsce – „Dwie blondynki i reszta”

Wszystkim graczom dopisywały humory, więc cały turniej przebiegał w radosnej atmosferze.

Organizatorzy

Rafa

26.04.2016 r. odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w Choszcznie. Zdobyliśmy I miejsce w województwie!

Finał Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców – Choszczno 26.04.2016 r.

26 kwietnia 2016 r. w Sali Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły uzyskała awans do finału dzięki zwycięstwu w zawodach powiatowych oraz zajęciu pierwszego miejsca w zawodach regionalnych. Rozgrywki toczone były systemem pucharowym do dwóch porażek. W pierwszym meczu zawodów odnieśliśmy pewne zwycięstwo 3-0 z ZS1 ze Szczecinka. W drugim pojedynku naszym przeciwnikiem był gospodarz zawodów – ZS1 Choszczno. Po bardzo dobrym meczu wygraliśmy 3-0 uzyskując awans do finału. O pierwsze miejsce zmierzyliśmy się z reprezentacją z ZSO1 z Nowogardu. Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie, był bardzo zacięty i wyrównany. Ostatecznie pokonaliśmy naszych przeciwników 3-2 zajmując historyczne pierwsze miejsce w województwie. Uzyskaliśmy tym samym awans do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w Łodzi (3-4 czerwiec), i w którym będziemy reprezentować województwo zachodniopomorskie.

 

Końcowa klasyfikacja:

  1. ZSP Chojna
  2. ZS – CKP Świdwin
  3. ZSO1 Nowogard
  4. ZS1 Choszczno
  5. SOSW Pyrzyce
  6. ZS1 Szczecinek
  7. VI LO Szczecin
  8. ZSP Wolin

Reprezentacja naszej szkoły:

  1. Kłonowski Karol
  2. Olejnik Michał
  3. Zychal Bartosz

Opiekun zespołu: mgr Grzegorz Michasiuk