Działalność Szkolnej grupy WOPR w roku 2020/2021 – 1 półrocze

Działalność Szkolnej grupy WOPR w roku 2020/2021

Działalność Szkolnej Grupy WOPR oraz jego zadania w większości zostały wstrzymane przez pandemie wirusa Covid – 19. Większośc zaplanowanych działań zostanie zrealizowanych natychmiast bo zluzowaniu obostrzeń związanych z ilością zakażeń.

10 listopada 2020 roku poprzez dziennik Vulcan została przesłana informacja mailowa do wszystkich klas pierwszych. Otrzymałem informacje zwrotną od uczniów, którzy są zainteresowani działalnością w Szkolnej Grupie WOPR. Propozycja współpracy spotkała się ze sporym zainteresowaniem nowych członków z klas pierwszych.

12 stycznia 2021 roku odbyło się spotkanie Szkolnej Grupy WOPR na platformie Teams. Porządek zebrania przedstawiał się następująco:

1. Powitanie nowych i starych członków grupy WOPR.
  2. Omówienie problemów związanych z pandemią i związanym z tym utrudnieniem funkcjonowania grupy WOPR.
  3. Dołączenie nowych członków do grupy WOPR na platformie Teams oraz Messenger.
  4. Objaśnienie nowym członkom zadania i obowiązki, a także zalety wynikające z uczestnictwa w grupie.
  5. Pomysły nad gablotą WOPR, propozycje i wyznaczenie odpowiedzialnych osób.
  6. Pomysły nad sprawniejszym funkcjonowaniem grupy.
  7. Informacja o zawodach.
  8. Pytania i sprawy bieżące.