Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to inicjatywa Komisji Europejskiej mająca na celu zwiększenie atrakcyjności kształcenia i szkolenia zawodowego z myślą o wysokiej jakości umiejętnościach i miejscach pracy. Inicjatywa obejmuje wydarzenia w krajach uczestniczących w całej Europie, na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym.

Druga edycja Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbędzie się w dniach 20 – 24 listopada 2017 r. Najważniejszą jego częścią będą wydarzenia i działania zorganizowane przez uczestników na szczeblu europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym w okresie od 1 września do 31 grudnia 2017 r.

 20 – 24.11.2017 r. realizowane były działania w ramach  Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

 Prezentacja podsumowująca Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych (.pptx)

 DZIAŁANIA W RAMACH ETUZ 2017 

 HARMONOGRAM TYGODNIA UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 20-24 listopada 2017 r.

linki

galeria