Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

III-VI.2022 r. mieszkańcy internatu prowadzili zbiórkę na rzecz rodziny z Ukrainy.

Zbiórka w internacie dla rodziny z Ukrainy

 

            Od marca do czerwca 2022 r. młodzież internacka prowadziła zbiórkę na rzecz rodziny z  Ukrainy, przebywającej na terenie naszej szkoły. Młodzież, rodzice i zespół wychowawców internatu z wielkim zaangażowaniem włączyli się w to szlachetne przedsięwzięcie. Z dumą patrzyliśmy na rosnący każdego dnia stos darów. Zgromadzono mnóstwo ubrań, środków higieny osobistej, sprzętu gospodarstwa domowego itp. Zapał naszych wolontariuszy pokazał, jak bardzo zależy im na wsparciu tych, których bezpieczeństwo za naszą wschodnią granicą jest zagrożone.

 

,, Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

ponieważ wszelki dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Flora Edwards

 

Serdecznie dziękujemy Młodzieży oraz Rodzicom za ten wspaniały dar serca.

 

Wychowawca internatu

mgr Marlena Wawrzyńczyk

linki

galeria