Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

konkursy 2016-2017

WYKAZ  OLIMPIAD/KONKURSÓW/ZAWODÓW
do realizacji w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwa

Termin

Opiekun

 1. Olimpiada Filozoficzna

XII-II

K. Mickiewicz-Bindas
 2. XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

XI-I

M. Zarzycka
 3. Turniej Budowlany „Złota Kielnia”

XI

A. Szkuciak
 4. Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

III

K. Skotnicka
 5.  Wojewódzki Konkurs Języków Obcych

IV-I

B. Oleksy
 6. Międzynarodowy Konkurs Stolarski

III

E. Dziura, A. Świercz-Siwiera
 7. Ogólnopolski Przegląd Twórczości „Herbertiada”

IX-III

K. Mickiewicz-Bindas, ks. W. Koladyński
 8. Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy

IV-V

E. Daszkiewicz
 9. Ogólnopolski Konkurs „Jestem szefową” E. Skrzypa, B. Zubala
 10. KANGUR  – zawody matematyczne

III

A. Motyl
 11. Olimpiada przedsiębiorczości

XII-III

B. Zubala,
 12. Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

IV

B. Denys, M. Łągiewczyk, K. Pawlaczyk
 13. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

III

M. Bednarz
 14. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

III-VI

ks. W. Koladyński
 15. Archidiecezjalny Konkurs Papieski

XII-IV

ks. Z. Stachnik, ks. W. Koladyński
 16. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach

XI-III

B. Zubala,  E. Skrzypa
 17. Ogólnopolski Konkurs „Eko-planeta”

I

B. Zubala
 18. Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR

XI

K. Góra
 19. Ogólnopolski Konkurs „Geo-planeta” E. Daszkiewicz
 20. X Konkurs Dziennikarski K. Pośniak
 21. Wojewódzki Konkurs Musztry klas mundurowych

V

M. Bednarz
 22. XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

XI-XII

A. Lizak
 23. Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

IV

M. Łągiewczyk
 24. Ogólnopolski Test Informatyczny

V

K. Góra
 25. Konkurs Wiedzy Prawno-Ekonomicznej

IV-V

E. Skrzypa
 26. Olimpiada Teologii Katolickiej

XI-IV

ks. W. Koladyński
 27. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

III

ks. W. Koladyński
 28. Wojewódzki Konkurs „Profilaktyka oczami młodzieży” K. Kubowicz
 29. Wojewódzki Turniej Recytatorski „Liść Dębu”

X-V

K. Mickiewicz-Bindas
ks. W. Koladyński
 30. Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

XI

E. Skrzypa
 31. Konkurs „Wiedza o bhp w budownictwie”

X-XI

A. Szkuciak
 32. VIII Konkurs Geograficzno-Nautologiczny

IV

E. Daszkiewicz
 33. X Powiatowy  Konkurs Mitologiczny dla klas I ponadgimnazjalnych  i  gimnazjum

III

K. Pośniak, G. Lasowska
 34. X  Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas I ponadgimnazjalnych i  gimnazjum

IV

R. Czubak
K. Mickiewicz-Bindas
ks. W. Koladyński
 35. X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie dla uczniów  klas I  ponadgimnazjalnych i  gimnazjum

II

D. Perz, G. Lasowska
 36. III Powiatowy Konkurs Profilaktyczny

XII

K. Kubowicz,
 37. VIII  Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej        z 5 Pułkiem Inżynieryjnym

II

M. Bednarz,
G. Michasiuk
 38. Konkurs „Chemia w życiu codziennym”

V

J. Sumara
 39. Bieg Kobiet ALKALA

III

A. Jabłońska
 40. Bieg Konstytucji III Maja

V

A. Jabłońska
 41. Szkolny Konkurs „Najlepszy murarz”

V

J. Rogacewicz + Zespół nauczycieli zajęć praktycznych budowlanych
 42. Szkolne konkursy  w ramach  Tygodnia Języków  Obcych.

III

B. Oleksy
Zespół nauczycieli języków obcych
 43. Szkolny konkurs o oszczędzaniu

X

E. Skrzypa
 44. VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Religiach

IV

K. Mickiewicz-Bindas
ks. W. Koladyński
 45. Konkursy w ramach projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

cały rok

G. Lasowska
 46. Konkurs wokalny w ramach projektu Bezpieczna+

XI

Zespół ds. realizacji projektu
Wychowawcy klas
 47. Szkole konkursy w ramach Tygodnia Zdrowego Trybu Życia

III

E. Skrzypa
 48. Turniej singli siatkarskich

IV

G. Michasiuk
 49. Turniej trójek siatkarskich

XII

G. Michasiuk
 50. Turniej trójek piłkarskich

XII

M. Łągiewczyk, R. Kaliciak
 51 Zawody sportowe

wg -kalendarza imprez

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIE
– 13.06.2017 r. przebieg i wyniki

X POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY
– 8.06.2017 r. przebieg i wyniki

POMORSKA LIGA HISTORYCZNA
– 6.06.2017 r. finał rozgrywek historycznych

KONKURS CHEMICZNY „CHEMIA W ŻYCIU CODZIENNYM”
– 31.05.2017 r. przebieg konkursu

KONKURS „JAK UCHRONIĆ MŁODYCH LUDZI PRZED ZAGROŻENIAMI W CYBERPRZESTRZENI”
– 25.05.2017 r. finał konkursu

KONKURS BUDOWLANY „NAJLEPSZY MURARZ”
– 25.05.2017 r. wyniki

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH
– 15.05.2017 r. przebieg i wyniki

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY „ALCHEMIK”
– 9.03.2017 r. przebieg konkursu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNO – LITERACKI „MORZE OBIEKTYWNIE SUBIEKTYWNE”
– 30.04.2017 r. III miejsce

IX WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH
– 26.05.2017 r. uroczyste wręczenie nagród finalistom
– 29.04.2017 r. wyniki konkursu

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA SPORTOWA KLAS MUNDUROWYCH „SILNI SPORTEM”
– 28.04.2017 r. 5. miejsce

POWIATOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY
– 24.04.2017 r. wyniki konkursu

III POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 7.04.2017 r. finał

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „CZY MASZ GŁOWĘ DO INTERESÓW?”
– 5.04.2017 r. wyniki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO – PLANETA” PLUS
– 16.03.2017 r. przebieg konkursu

VII ZACHODNIOPOMORSKI KONKURS WIEDZY O PODATKACH
 16.03.2017 r. II etap

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”
– 16.03.2017 r. przebieg konkursu

MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS ,,MISTRZ WIEDZY HOTELARSKIEJ 2017”
– 14-15.03.2017 r. wyniki

SZKOLNE KONKURSY MATEMATYCZNE W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO DNIA LICZBY PI
– 
14.03.201 r. finał
– 14.03.2017 r. Międzynarodowy Dzień Liczby PI

OLIMPIADA WIEDZY O BIZNESIE I INNOWACJACH
– 6.03.2017 r. przebieg olimpiady

BIEG KOBIET
– 5.03.2017 r. opis działania

XXX OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH
– 4.03.2017 r. etap okręgowy

OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE
– 28.02.2017 r. przebieg olimpiady

X POWIATOWY KONKURS WIEDZY O EUROPIE
– 
9.02.2017 r. przebieg konkursu

WOJEWÓDZKI RECYTATORSKI KONKURS POEZJI I PROZY RELIGIJNEJ I RELIGIJNEJ POEZJI ŚPIEWANEJ
 1.02.2017 r. wyróżnienie i II miejsce

TURNIEJ BUDOWLANY „ZŁOTA KIELNIA”
– 14.01.2017 r. eliminacje okręgowe

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”
– 13.01.2017 r. I etap

MIĘDZYNARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY “MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”
– 16.12.2016 r. finał konkursu

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
– 1.12.2016 r. eliminacje szkolne

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO – PLANETA”
– 24.11.2016 r. przebieg konkursu

III POWIATOWY KONKURS PROFILAKTYCZNY
– 1.12.2016 r. finał
– 22.11.2016 r. eliminacje szkolne

XXV OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK
– 18.11.2016 r. etap szkolny

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND
– 16.11.2016 r. wyniki

OLIMPIADA CYFROWA
– 15.11.2016 r. I etap

POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY
– 2.03.2017 r. etap regionalny 
– 14.11.2016 r. eliminacje szkolne

XI KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR
– 7.11.2016 r. przebieg konkursu

WIEDZA O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY W BUDOWNICTWIE
– 2.12.2016 r. etap wojewódzki
– 7.11.2016 r. eliminacje szkolne

TYDZIEŃ DLA OSZCZĘDZANIA 2016
– 21-28.11.2016 r. podsumowanie 
– 21 – 28.10.2016 r. odbyły się szkolne konkursy o oszczędzaniu

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI
– 13.01.2017 r. eliminacje okręgowe
– 3.11.2016 r. eliminacje szkolne

IV EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNO – ARTYSTYCZNEGO PAMIĘĆ NIEUSTAJĄCA
– 6.11.2016 r. gala wręczenia nagród

KONKURS HISTORYCZNO – LITERACKI „PAMIĘĆ MIEJSC I LUDZI”
– 13.10.2016 r. wyniki konkursu

IX OLIMPIADA WIEDZY HOTELARSKIEJ
– 
3.02.2017 r. etap okręgowy 
– 7.10.2016 r. eliminacje szkolne

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW
– 27.09.2016 r. przebieg konkursu

HERBERTIADA 2016
– 23.09.2016 r. przebieg konkursu

linki

galeria