Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

Olimpiady 2017-2018

WYKAZ  OLIMPIAD/KONKURSÓW/ZAWODÓW
do realizacji w roku szkolnym 2017/2018

Lp. NAZWA Opiekun
 1. Olimpiada Filozoficzna K. Mickiewicz-Bindas
 2. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności M. Zarzycka
 3. Turniej Budowlany „Złota Kielnia” A. Szkuciak
 4. Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej B. Małysz-Lewandowska
 5. Wojewódzki Konkurs Języków Obcych J. Gorska-Hamkało
 6. Międzynarodowy Konkurs Stolarski A. Świercz-Siwiera
 7. Ogólnopolski Przegląd Twórczości „Herbertiada” K. Mickiewicz-Bindas
 8. Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy E. Daszkiewicz
 9. KANGUR  – zawody matematyczne A. Motyl
 10. Olimpiada przedsiębiorczości B. Zubala, E. Daszkiewicz
 11. Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny K. Pawlaczyk
 12. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej M. Bednarz
 13. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach B. Zubala,  E. Skrzypa
 14. Ogólnopolski Konkurs „Eko-planeta” B. Zubala
 15. Ogólnopolski Konkurs „Geo-planeta” E. Daszkiewicz
 16. Wojewódzki Konkurs Musztry klas mundurowych M. Bednarz
 17. Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia A. Lizak
 18. Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy M. Łągiewczyk
 19. Konkurs Wiedzy Prawno-Ekonomicznej E. Skrzypa
 20. Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” E. Skrzypa
 21. Konkurs „Wiedza o bhp w budownictwie” A. Szkuciak
 22. Olimpiada Cyfrowa K. Janik
 23. Konkurs na spot – Problemy Współczesnego świata K. Góra
 24. V Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim A. Żurawska, M. Bednarz
 25. Mistrz Wiedzy Hotelarskiej B. Małysz-Lewandowska
 26. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik J. Sumara
 27. Konkurs języka niemieckiego Deutschfreund A. Jabłońska-Wróbel
 28. Wojewódzki Konkurs “Młodzieży czytanie” G. Lasowska,
H. Leszczyńska
 29. Wojewódzki konkurs “Lekturiada” G. Lasowska, H. Leszczyńska
 30. VIII Konkurs Geograficzno-Nautologiczny E. Daszkiewicz
 31. XI Powiatowy  Konkurs Mitologiczny dla klas I ponadgimnazjalnych  i  gimnazjum K. Pośniak, G. Lasowska
 32. XI  Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas I ponadgimnazjalnych i gimnazjum R. Czubak, K. Mickiewicz-Bindas
 33. XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie dla uczniów  klas I  ponadgimnazjalnych i  gimnazjum A. Żurawska, G. Lasowska
 34. IV Powiatowy Konkurs Profilaktyczny K. Kubowicz
 35. II Powiatowy Konkurs Języka Polskiego K. Mickiewicz-Bindas
 36. IX  Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej z 5 Pułkiem Inżynieryjnym M. Bednarz, G. Michasiuk
 37. Konkurs „Chemia w życiu codziennym” J. Sumara
 38. Bieg Kobiet Sanprobi A. Jabłońska
 39. Bieg Konstytucji III Maja A. Jabłońska
 40. Szkolny Konkurs „Najlepszy murarz” J. Rogacewicz + Zespół nauczycieli zajęć praktycznych budowlanych
 41. Zawody sportowe Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

***

XI POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

– 5.06.2018 r. finał konkursu

KONKURS CHEMICZNY „CHEMIA W ŻYCIU CODZIENNYM”

– 28.05.2018 r. wyniki

KONKURS BUDOWLANY „NAJLEPSZY MURARZ”

– 24.05.2018 r. wyniki

IV FESTIWAL KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

– 23.05.2018 r. przebieg uroczystości, wyniki

KONKURS “NASTOLETNIE SAMOBÓJSTWO – WYBÓR CZY PRZYMUS? JAK ZAPOBIEGAĆ?”

– 22.05.2018 r. finał

PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

– 22.05.2018 r. przebieg uroczystości

XIX  OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOLOGICZNO – ŚRODOWISKOWY „NASZA ZIEMIA – ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO”

– 4.06.2018 r. finał

– 18.05.2018 r. półfinał

XXII OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY  TURNIEJ MOTORYZACYJNY

– 11.05.2018 r. eliminacje wojewódzkie

POWIATOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY

– 23.04.2018 r. wyniki 

POWIATOWA LICEALIADA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

– 10.04.2018 r. przebieg

XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS STOLARSKI

– 9.04.2018 r. wyniki konkursu

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

– 6.04.2018 r. finał konkursu

XI POWIATOWY KONKURS MITOLOGICZNY

– 15.03.2018 r. finał konkursu

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

– 15.03.2018 r. przebieg konkursu

– 2.01.2018 r. zapowiedź konkursu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO – PLANETA” PLUS

– 14.03.2018 r. przebieg konkursu

XI MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS ,,MISTRZ WIEDZY HOTELARSKIEJ 2018”

– 13-14.03.2018 r. finał konkursu

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY „ALCHEMIK”

– 7.03.2018 r. przebieg konkursu

SANPROBI BIEG KOBIET 2018

– 11.03.2018 r.  opis

KONKURS NA PROJEKT MURALU O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH – NIEZŁOMNYCH „WIERNI PRZYSIĘDZE”

 1.03.2018 r. etap finałowy

OLIMPIADA WIEDZY O BIZNESIE I INNOWACJACH

– 28.02.2018 r. I etap

POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY

– 22.02.2018 r. etap regionalny

LXVII TURNIEJ BUDOWLANY  „ZŁOTA KIELNIA” 

– 13.01.2018 r. eliminacje okręgowe

XXII OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

– 12.01.2018 r. eliminacje okręgowe

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO – PLANETA”

– 12.01.2018 r. przesłanie prac indywidualnych

XIII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 7.12.2017 r. eliminacje szkolne

TURNIEJ BUDOWLANY „ZŁOTA KIELNIA”

– 29.11.2017 r. eliminacje szkolne

IV POWIATOWY KONKURS PROFILAKTYCZNY

– 1.12.2017 r. finał konkursu

– 27.11.2017 r. eliminacje szkolne

KONKURSU WIEDZY PRAWNO – EKONOMICZNEJ

– 7-8.04.2018 r. II etap

– 24.11.2017 r. przebieg konkursu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY „GEO PLANETA”

– 24.11.2017 r. przebieg konkursu

OLIMPIADA CYFROWA

– 23.11.2017 r. I etap

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

– 3.03.2018 r. wyniki

– 7.12.2017 r. etap wojewódzki

– 16.11.2017 r. eliminacje szkolne

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

– 15.11.2017 r. przebieg konkursu

KONKURS POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY

– 9.11.2017 r. etap szkolny

X EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ

– 8.01.2018 r. etap okręgowy

– 7.11.2017 r. eliminacje szkolne

KONKURS „WIEDZA O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY W BUDOWNICTWIE”

 25.10.2017 r.  etap szkolny

KONKURS NA LOGO PROJEKTU „STRUGGLE AGAINST VIOLENT EXTREMISM”

– 10.2017 r. wyniki konkursu

– 13.10.2017 r. etap szkolny

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

– 26.09.2017 r. opis działania

XVIII OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA “HERBERTIADA”

– 22.09.2017 r. wyniki

linki

galeria