Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

Olimpiady, konkursy, zawody

WYKAZ  OLIMPIAD/KONKURSÓW/ZAWODÓW
do realizacji w roku szkolnym 2018/2019

Lp NAZWA Opiekun
1. Olimpiada Filozoficzna K. Mickiewicz-Bindas
2. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności M. Zarzycka
3. Turniej Budowlany „Złota Kielnia” A. Szkuciak
4. Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej B. Małysz-Lewandowska
5. Wojewódzki Konkurs Języków Obcych J. Gorska-Hamkało
6. Ogólnopolski Przegląd Twórczości „Herbertiada” K. Mickiewicz-Bindas
7. Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy E. Daszkiewicz
8. KANGUR  – zawody matematyczne A. Motyl
9. Olimpiada przedsiębiorczości B. Zubala
10. Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny K. Pawlaczyk
11. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej M. Bednarz
12. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach B. Zubala,  E. Skrzypa
13. Ogólnopolski Konkurs „Eko-planeta” B. Zubala
14. Ogólnopolski Konkurs „Geo-planeta” E. Daszkiewicz
15. Wojewódzki Konkurs Musztry Klas Mundurowych M. Bednarz
16. Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia A. Lizak
17. Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy M. Łągiewczyk
18. Konkurs Wiedzy Prawno-Ekonomicznej E. Skrzypa
19. Olimpiada Cyfrowa K. Janik
20. Mistrz Wiedzy Hotelarskiej B. Małysz-Lewandowska
21. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik J. Sumara
22. Wojewódzki Konkurs „Młodzieży czytanie” G. Lasowska, R. Czubak
23. Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych KWOKKA J. Gorska-Hamkało
24. Konkurs Geograficzno-Nautologiczny E. Daszkiewicz
25. XII Powiatowy  Konkurs Mitologiczny K. Mickiewicz-Bindas, G. Lasowska
26. XII  Powiatowy Konkurs Ortograficzny R. Czubak, G. Lasowska
27. XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie D. Perz, G. Lasowska
28. V Powiatowy Konkurs Profilaktyczny M. Gajewska, M. Limanówka
29. Powiatowy Konkurs Języka Polskiego R. Czubak
30. X Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej z 5 Pułkiem Inżynieryjnym M. Bednarz,

G. Michasiuk

31. Konkurs „Chemia w życiu codziennym” J. Sumara
32. Bieg Kobiet Sanprobi A. Jabłońska
33. Szkolny Konkurs „Najlepszy murarz” J. Rogacewicz + Zespół nauczycieli zajęć praktycznych budowlanych
34. Zawody sportowe Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

***

 XIX OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA „HERBERTIADA”

wyniki konkursu

***

linki

galeria