Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

Olimpiady, konkursy, zawody

WYKAZ  OLIMPIAD/KONKURSÓW/ZAWODÓW
do realizacji w roku szkolnym 2017/2018

Lp. NAZWA Opiekun
 1. Olimpiada Filozoficzna K. Mickiewicz-Bindas
 2. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności M. Zarzycka
 3. Turniej Budowlany „Złota Kielnia” A. Szkuciak
 4. Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej B. Małysz-Lewandowska
 5. Wojewódzki Konkurs Języków Obcych J. Gorska-Hamkało
 6. Międzynarodowy Konkurs Stolarski A. Świercz-Siwiera
 7. Ogólnopolski Przegląd Twórczości „Herbertiada” K. Mickiewicz-Bindas
 8. Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy E. Daszkiewicz
 9. KANGUR  – zawody matematyczne A. Motyl
 10. Olimpiada przedsiębiorczości B. Zubala, E. Daszkiewicz
 11. Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny K. Pawlaczyk
 12. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej M. Bednarz
 13. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach B. Zubala,  E. Skrzypa
 14. Ogólnopolski Konkurs „Eko-planeta” B. Zubala
 15. Ogólnopolski Konkurs „Geo-planeta” E. Daszkiewicz
 16. Wojewódzki Konkurs Musztry klas mundurowych M. Bednarz
 17. Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia A. Lizak
 18. Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy M. Łągiewczyk
 19. Konkurs Wiedzy Prawno-Ekonomicznej E. Skrzypa
 20. Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” E. Skrzypa
 21. Konkurs „Wiedza o bhp w budownictwie” A. Szkuciak
 22. Olimpiada Cyfrowa K. Janik
 23. Konkurs na spot – Problemy Współczesnego świata K. Góra
 24. V Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim A. Żurawska, M. Bednarz
 25. Mistrz Wiedzy Hotelarskiej B. Małysz-Lewandowska
 26. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik J. Sumara
 27. Konkurs języka niemieckiego Deutschfreund A. Jabłońska-Wróbel
 28. Wojewódzki Konkurs „Młodzieży czytanie” G. Lasowska,
H. Leszczyńska
 29. Wojewódzki konkurs „Lekturiada” G. Lasowska, H. Leszczyńska
 30. VIII Konkurs Geograficzno-Nautologiczny E. Daszkiewicz
 31. XI Powiatowy  Konkurs Mitologiczny dla klas I ponadgimnazjalnych  i  gimnazjum K. Pośniak, G. Lasowska
 32. XI  Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas I ponadgimnazjalnych i gimnazjum R. Czubak, K. Mickiewicz-Bindas
 33. XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie dla uczniów  klas I  ponadgimnazjalnych i  gimnazjum A. Żurawska, G. Lasowska
 34. IV Powiatowy Konkurs Profilaktyczny K. Kubowicz
 35. II Powiatowy Konkurs Języka Polskiego K. Mickiewicz-Bindas
 36. IX  Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej z 5 Pułkiem Inżynieryjnym M. Bednarz, G. Michasiuk
 37. Konkurs „Chemia w życiu codziennym” J. Sumara
 38. Bieg Kobiet Sanprobi A. Jabłońska
 39. Bieg Konstytucji III Maja A. Jabłońska
 40. Szkolny Konkurs „Najlepszy murarz” J. Rogacewicz + Zespół nauczycieli zajęć praktycznych budowlanych
 41. Zawody sportowe Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

***

KONKURS „WIEDZA O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY W BUDOWNICTWIE”

 25.10.2017 r.  etap szkolny

KONKURS NA LOGO PROJEKTU „STRUGGLE AGAINST VIOLENT EXTREMISM”

13.10.2017 r. etap szkolny

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

26.09.2017 r. opis działania

XVIII OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA „HERBERTIADA”

22.09.2017 r. wyniki

***

linki

galeria