OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW Rok 2006/2007

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok 2006/2007

W roku szkolnym 2006/2007 uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących olimpiadach i konkursach zewnętrznych:

1. WOLSZCZAN 2007 – laureat Maciej Michalski (II miejsce).

2. XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – w etapie centralnym udział wziął Maciej Michalski (kl.IIb).

3. Olimpiada o Unii Europejskiej – do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Bartosz Szapkowski (kl.IIc), Bartosz Filipczak (IId).

4. Olimpiada Filozoficzna – w etapie wojewódzkim udział wziął Bartosz Szapkowski(IIb).

5. Konkurs recytatorski – w etapie wojewódzkim udział wzięli: Joanna Buko (Id), Liwia Zubala (Ib).

6. Powiatowy konkurs na esej o wolności i niepodległości – I miejsce zajął Maciej Michalski (IIb).

7. Konkurs matematyczny KANGUR. Wyróżnienie otrzymała Justyna Szczepaniak
z kl. IId

8. Konkurs Wiedzy o Osobie i Dziedzictwie Kardynał Wyszyńskiego – do etapu centralnego zakwalifikowała się Ewa Rudy (IIIc), Marta Leśniak (IIIc).