OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW Rok 2007/2008

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok 2007/2008

STYPENDIUM RADY POWIATU GRYFIŃSKIEGO

24 kwietnia 2008 r. podczas XVIII sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych uczniom naszej szkoły, którym przyznane zostały Stypendia Rady Powiatu w Gryfinie w kategorii za wybitne wyniki w nauce.

1. Będzak Anna
  2. Michalski Maciej
  3. Pawłowska Mariola
  4. Rusek Magdalena
  5. Rydzewski Konrad
  6. Słodkowski Stanisław
  7. Szczepaniak Marta
  8. Wiśniewska Justyna
  9. Zgoda Rafał

WOLSZCZAN 2008

Pięcioro uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie ( Anna BędzakLiwia Zubala, Konrad Rydzewski, Stanisław Słodkowski i Rafał Zgoda) wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu wiedzy interdyscyplinarnej WOLSZCZAN 2008, wraz z 157 uczniami z województwa zachodniopomorskiego.

Stanisław Słodkowski zajął 15 miejsce.

XXIII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

10.03.2008 r. do finału XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowali się:

Maciej Michalski
Rafał Zgoda

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

06.03.2008 r. – do XVIII półfinału Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowali się:

Mateusz Denys
Paulina Tulska

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Etap Okręgowy XX Olimpiady Filozoficznej odbył się 23 lutego, w II Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie. Do tego etapu zakwalifikował się Bartosz Szapkowski (IIIc) .

Wojewódzki Konkurs wiedzy ekonomicznej “Ekonomia szansą na sukces

5 lutego w Zespole Szkół Nr 3 w Szczecinie odbył się II etap XV Wojewódzkiego Konkursu „Ekonomia szansą na sukces”, którego celem jest propagowanie wiedzy ekonomicznej, zasad przedsiębiorczości i zarządzania gospodarką rynkową.

Do finału wraz z 33 osobami z innych szkół zakwalifikował się Jan Słodkowski uczeń klasy III d.

***

17.01.2008 r. – VI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki, etap okręgowy.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

• Przemysław Skarżyński (Ic)

ALFIK MATEMATYCZNY 2007

14 listopada 2007 r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny Alfik matematyczny 2007. Szkolnym organizatorem konkursu była nauczycielka matematyki – Anna Krzemińska. Do sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej i porównania jej z rówieśnikami na terenie kraju i województwa przystąpiło 36 uczniów naszej szkoły.
W styczniu ogólnopolski organizator konkursu (firma edukacyjna) „Łowcy talentów – Jersz” z Wrocławia przysłał wyniki konkursu.

Najlepsi uczniowie:

Klasa pierwsza:
Stanisław Słodkowski kl. I d– uzyskał 202 punkty zajmując 8 miejsce w województwie a 56 w kraju spośród 2 099 uczniów klas pierwszych biorących udział w konkursie,
Klasa druga:
Paulina Tulska kl. II c
Klasa trzecia:
Norbert Tulski kl. III d

***

30.11.2007 r. w Sali Rycerskiej, w gmachach Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu Fotograficznego “Środowisko wokół nas”.

STYPENDIUM RADY POWIATU GRYFIŃSKIEGO

Decyzją Zarządu Powiatu w Gryfinie
z dnia 30 października 2007 r.
stypendium Rady Powiatu Gryfińskiego
za wybitne wyniki oraz osiągnięcia w nauce otrzymali:

1. Maciej Michalski
  2. Bartosz Szapkowski
  3. Joanna Kamyszek
  4. Mariola Pawłowska
  5. Magdalena Rusek
  6. Rafał Zgoda
  7. Anna Będzak
  8. Karolina Ziółkowska
  9. Liwia Zubala

***

Nagroda Prezesa Rady Ministrów – Maciej Michalski uczeń klasy IIIb.