Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW Rok 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok 2013/2014

II OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH W BRZESKU

Dnia 14 maja 2014 r. w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie odbyły się eliminacje wojewódzkie do II Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych w Brzesku.
W rywalizacji, po raz pierwszy, wzięła udział reprezentacja klas mundurowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie. [więcej]

V EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „JESTEM SZEFOWĄ”

Uczennica klasy I b LO Emilia Hadrzyńska  wzięła, wraz z dwiema innymi uczennicami z naszej szkoły, udział w V edycji ogólnopolskiego konkursu „Jestem szefową”, organizowanego  przez Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania w partnerstwie z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
W konkursie wzięło udział ponad 200 uczennic  z  całej Polski, do finału zakwalifikowało się 20, w tym Emilia. [więcej]

***

XV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GEOLOGICZNO – ŚRODOWISKOWEGO

16.05.2014 r. w budynku Filharmonii Szczecińskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom etapu półfinałowego XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i  jutro”.
Naszą szkołę w Konkursie reprezentował uczeń klasy I b Liceum Ogólnokształcącego Mikołaj Gajowski, który w tegorocznym Konkursie otrzymał wyróżnienie. [więcej]

DSC02745
Mikołaj Gajowski

***

VI KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH 2013/2014

W konkursie języka rosyjskiego naszą szkołę reprezentował uczeń klasy II a – Tadeusz Janicki. 1 marca 2014 r. po etapie pisemnym został zakwalifikowany do etapu ustnego, który odbył się 17 marca 2014 roku. Z obu etapów konkursowych Tadeusz uzyskał 97 % poprawnych odpowiedzi, zajmując pierwsze miejsce. [więcej]

***

STYPENDIUM RADY POWIATU GRYFIŃSKIEGO

20 marca 2014 r. odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Rady Powiatu w Gryfinie uczniom szkół ponadgimnazjalnych za wybitne wyniki i osiągnięcia w nauce w I semestrze roku szkolnego 2013/2014. Uroczystość odbyła się w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Listy gratulacyjne wraz ze stypendium wręczali przewodnicząca rady – Gabriela Kotowicz oraz wiceprzewodniczący: Alicja Kordylasińska i Henryk Kaczmar. [więcej]

***

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

W poniedziałek 25 listopada 2013 r. zostały wręczone stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość miała miejsce w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Pamiątkowe dyplomy stypendystom wręczali Wojewoda Zachodniopomorski p. Marcin Zydorowicz i Zachodniopomorski Kurator Oświaty p. Maria Borecka. [więcej]

***

STYPENDIA RADY POWIATU GRYFIŃSKIEGO

1.10.2013 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w  Gryfinie odbyła się uroczystość wręczania dyplomów stypendystom Rady Powiatu. Otrzymali je uczniowie, którzy w II semestrze roku szkolnego 2012/2013 uzyskali średnią ocen z zajęć edukacyjnych – co najmniej na poziomie 5,0 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania. Stypendia przyznawane są od 2007 roku w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gryfińskiego” i mają charakter motywacyjny. [więcej]

 

linki

galeria