Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

WOSP 2010

Już za nami XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się

w niedzielę – 10.01.2010 r.

    Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy informuje, że w miejscowości: Chojna, przy instytucji: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 1, utworzył się Sztab XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prosimy wszystkich o wielkich sercach o aktywne włączenie się

do XVIII Finału WOŚP!

Lista wolontariuszy z naszej szkoły

Bała Mariusz I b LO
Bednarz Ewelina III a LO
Białek Ewelina II TH
Biernat Anna I a LO
Borowski Piotr II TOUG
Bryl Kornelia I a LO
Brzozowska Katarzyna II TH
Bułgajewska Samanta III a LO
Burchardt Karina I a LO
Cieślik Marta II b LO
Czapla Julita I a LO
Czuchrowska Klaudia I  LO
Darul Mateusz II c LO
Drapaluk Dagmara I a LO
Dudek Małgorzata II TH
Dziadas Klaudia III a LO
Dziewińska Magdalena II TH
Figurek Weronika I a  LO
Gągoł Aneta I b WZ
Gębicki Kamil I TRW
Gierke Paweł IV TH
Grabczak Ewa II TH
Grabowska Karina III a LO
Grygorowicz Karolina I TH
Hreczyński Mateusz I TI
Idzi Sylwia I b WZ
Idzi Weronika III TOUG
Ignaczak Natalia I TH
Jabłońska Sara IITH
Jankowski Adam III TB
Jaroszyńska Monika IV TH
Jaroszyński Tomasz II STOLARZ
Jaskulska Klaudia I a LO
Kabzińska Wioleta II a WZ
Kałużniak Paulina III a LO
Kasuła Klaudia I a LO
Konowalska Kinga I TH
Kornecka Paulina II a WZ
Kornecki Dawid II a WZ
Kozłowska Patrycja I TH
Koźlik Łukasz I TI
Kujawa Justyna I TH
Kwaśniewska Magdalena III TOUG
Kwaśniewski Artur I MPS
Lejmanowicz Renata I a LO
Lewczuk Aleksandra II a LO
Lidzka Justyna I b LO
Lidzka Karolina III a LO
Ługowa Eliza I a LO
Łyczko Krzysztofa II a WZ
Madera Paulina I b LO
Małek Magdalena III a LO
Marcinkowski Dawid IV TH
Mazur Marta I a LO
Mazurek Karolina I TI
Mazurkiewicz Krzysztof I b WZ
Michalczyszyn Ewa II a WZ
Mieszczańska Kamila II TH
Mikołajczyk Małgorzata III a LO
Mroczek Barbara I b LO
Mroczek Katarzyna I b LO
Myślisz Agata I a LO
Niedźwiecka Daria II TH
Noskowiak Paulina II TH
Nowacki Damian II TB
Omańska Joanna II TH
Pawelec Agata III a LO
Perekietka Żaneta I TOUG
Pociej Łukasz I TH
Pohorecki Rafał II TI
Porazińska Dagmara III TH
Przybyła Katarzyna III TOUG
Raczykowski Wojciech III TB
Rogala Marta I a LO
Rokicka Joanna IV TOUG
Rzeszowska Paulina IV TOUG
Skarżyńska  Anna I b LO
Sławińska Agnieszka I  LO
Sokołowska Patrycja I TOUG
Soska Justyna III A LO
Sowul Natalia III TOUG
Stasiak Zuzanna III TI
Stelmach Katarzyna II a LO
Szurgocińska Aleksandra I TG
Szymańska Justyna I b LO
Śmiałkowski Mariusz II TI
Tracz Anna I TOUG
Tuszakowski Rafał I TI
Tyczyńska Aleksandra I a LO
Walkowiak Paulina I a LO
Wiącek Aldona III TOUG
Wiluszyńska Luiza I TG
Wiśniewska Justyna III c LO
Wojtkiewicz Katarzyna III TI
Worona Wojciech III TB
Wydra Anna I TOUG
Zawałka Agnieszka III a LO
Zdziarska Roksana III TOUG
Zewka Paulina III a LO
Ziętek Estera I a LO
Żukowski Mateusz IV TH
Żulik Piotr II TB

 PODSUMOWANIE WOŚP 2010 r.

linki

galeria