Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29

PATRONATY - WSPÓŁPRACA

10.2017 r. Bartłomiej Nadworski z kl. 2 c LO zajął I miejsce w międzynarodowym konkursie na logo projektu „Struggle Against Violent Extremism” – „Zapobieganie agresywnym postawom młodzieży” („SAVE”) realizowanego z programu Erasmus+.

Finał konkursu na logo projektu SAVE

 

Bartłomiej Nadworski, uczeń klasy 2 c LO Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Chojnie, zdobył I miejsce w międzynarodowym konkursie na logo projektu „Struggle Against Violent Extremism” – „Zapobieganie agresywnym postawom młodzieży” („SAVE”) w ramach programu Erasmus+.

Logo autorstwa Bartłomieja Nadworskiego

 

Projekt jest realizowany przez partnerów z Polski, Turcji, Słowenii, Szwecji i Węgier, a  jego  celem jest wyposażenie młodych ludzi w wiedzę na temat przyczyn powstawania ekstremistycznych postaw, stereotypów, dyskryminacji, różnic kulturowych. Uczestnicy projektu dowiedzą się w jaki sposób należy chronić się i przeciwdziałać radykalnym postawom.

Udział w konkursie polegał na samodzielnym wykonaniu logo promującego projekt – techniką komputerową z wykorzystaniem grafiki wektorowej. Rozstrzygnięcie konkursu na  etapie międzynarodowym nastąpiło poprzez głosowanie przedstawicieli państw partnerskich projektu.

 

mgr Karolina Kubowicz

linki

galeria