XII 2018 r. odbyła się akcja charytatywna Klubu Europejskiego Douzelage

Akcja charytatywna Klubu Europejskiego Douzelage

Zgromadzone środki finansowe w wysokości 1830 zł  zostały przeznaczone na pomoc  poszkodowanym w pożarze kamienicy w Mieszkowicach oraz innym osobom potrzebującym.

Osobom zaangażowanym w pieczenie, sprzedaż i promowanie akcji oraz wszystkim niezwykle hojnym ofiarodawcom dziękujemy za życzliwość, pomoc i wsparcie naszej akcji. Odwiedzimy Państwa znowu za rok.

Klub Europejski Douzelage